אהבה מה היא?

רועי21רג

New member
אהבה מה היא?

קצת להעלות לכם חיוך על הבוקר אהבה היא מקרה נדיר ומסוכן מאוד, בו החולה מחייך לגרוזינים ולעתים אף מחבק אותם עד מוות. לעתים מתבטאת המחלה בליקוק חמאה ובליטוף שקיות במבה. האהבה עלולה להתפתח מצחלפת העציצים הנדירה, או מנישוק חזיות של זקנה מעשנת שעברה שבץ בישבן. לעתים, האהבה כרוכה בהתמכרות לסיגריות או במישוש מצות, וזהו עלול להיות דבר מסוכן, שכן, רוב ממששי המצות גם אוכלים כריות הסותמות את קיבותיהן, שגם ככה ממולאות בשישליק מלוטף של חתולי רחוב - כאן נוצרת בעיה חדשה - שבץ בתחת - וזהו מצב שעלול להדביק אנשים מסויימים. 'הגדרה:' אהבה אצל הגבר: אהבה הינה אשליה אופטית אשר נוצרת אצל הגבר כאשר הוא מדלג על עומקה הפנימי של האישה ומתמקד בעומקה החיצוני (בקיצור, כשהוא רואה ציצים). במהלך האשליה, החלק החושב של הגבר עובר לאשכים הגבריים. שלב זה הינו שלב מסוכן, שכן אם הגבר יקבל מכה באשכיו- הוא עלול לקבל זעזוע מוח. אשליה זו גורמת לגבר לראות אור זוהר מסביב לאישה, פרחים פורחים, ציפורים מצייצות, ועוד כמה מאפייני אהבה מסרטי דיסני. במסגרת האשליה, הגבר לומד את רזי ההלבשה התחתונה של האישה ומגלה ש C זה סבבה... (ולא רק ציון גרוע בעבודה באנגלית). אשליה זו לרוב נגמרת במהרה כאשר האישה פותחת את פיה (על מה אתם חושבים, יא סוטים!) ומתחילה לדבר. פעולה זו מעוררת את המוח הגברי, ומחזירה לו את כושר החשיבה- דבר המוביל להעלמות ההילה הזוהרת, הפרחים, והציפורים. אמצעי זהירות: לגברים: הפסיקו לאכול מצות. קנו שקיות במבה דוקרניות. הפסיקו להזדיין עם פולניות - הן לא נהנות מזה... הימנעו מאכילת כבד אווז מחשש לנוצות. לנשים: אל תתחתני עם גרוזיני, עוד ינשקו אותו, וזו לא תהייה אחת סקסית... אל תדברי לעולם עם גבר המנשק אותך (אם את גרוזינית), או אם ידוע לך בבירור על מקרה סופני של שבץ בתחת או של סתימה קיבתית כרייתית. אל תעשני. הפסיקי ללבוש חזיות - את עלולה להיות נשאית! יש האומרים (וכדאי להאמין!) שהאהבה הומצאה על ידי חברות היי-טק המייצרות שוקולדים, דובונים ולבבות בכדי שיהיו יותר קונים. עם זאת הוולנטיין הומצא בשביל שאנשים יוציאו אקסטרה כסף על מתנות ומיני שטויות. כנראה שהם גם החדירו לכל מוחות הנשים שאם חבר שלהם לא יקנה להם מתנות אז הם צריכות להפרד ממנו ובכך הם מרוויחים אקסטרה-אקסטרה כסף!!!
 

רועי21רג

New member
כלום

הדבר היחידי שאני מעשן זה ווינסטון לייט ושום דבר ירוק , עשיתי קופי פייסט מאתר של גאונים ממני.
 

GreenEyes82

New member
ובנימה יותר רצינית.. מה היא אהבה..../images/Emo23.gif

אהבה היא עיוורת (מניסיון, לצערי) אהבה היא לדעת לוותר על האגו אהבה היא לדעת להיות חזקים אהבה היא לא שחור או לבן, אלא אפור אהבה היא אופוריה אהבה היא גם כאב אהבה היא אי שפיות אהבה היא למשוררים.. אהבה יכולה לשגע את הראש! ואלה היו כמה מהגיגי על אהבה.. יאללה, עפתי מפה לחדר כושר לפני שאתשגע. נ.ב. ילד רע ומר, תודה על הכדורים
 
????????????????????

"אשליה זו גורמת לגבר לראות אור זוהר מסביב לאישה, פרחים פורחים, ציפורים מצייצות, ועוד כמה מאפייני אהבה מסרטי דיסני" אני לא יודע מה הסטיה שלך, אבל כשאני רואה מישהי שאני אוהב, אני רואה סביבה בחורות ערומות שופכות על עצמן קנקני מים או שמן או "וואט אבר", אבל בטח שלא פרחים או ציפורים (אולי מצייצות בלי י' אחת)
 
למעלה