אהבה יש רק בסרטים???

אהבה יש רק בסרטים???

אתמול הבחור שאהבתי התחתן.אותו בחור שאמר לי שהוא אוהב אותי, אותו אחד שאמר לי שרק איתי הוא רוצה להתחתן. את הערב הארור הזה העברתי בציפיה בסרט "סיפור אהבה בלתי נשכח"( סרט ענק!!!,אני כל כל רוצה אהבה כזו,אבל עם סוף שמח כמובן)במחשבות הולכות ומתגברות שאהבה האמיתית שהיתה בסיפור שלנו היתה רק מהצד שלי,פנטזיה שלא תתגשם.אני בכעס מטורף על עצמי איך יכולתי להיות כל כך נאיבית ולתת לו את ליבי כשבעצם הוא אף פעם לא רצה בו. למרבה הפלא,אתמול לא מתתי מכאב,אלא התעוררתי לבוקר חדש בהבנה שאני רוצה הרבה הרבה יותר אהבה.אהבה יותר חזקה, יותר אמיתית.באשר לו,הוא יכול ללכת לעזאזאל,כל האהבה שלי אליו הולכת ודועכת ברגע שהבנתי שמגיע לי משהו יותר טוב. אני מקווה שיהיה לי קצת יותר מזל עם האהבה הבאה שלי. לילה טוב לכם והמון מזל באהבה

אהבה לא רק בסרטים..

יש בזה בהחלט משהו עצוב.. לדעת שהבחור שאהב ורצה רק אותך לאחר זמן מה הכיר בחורה אחרת והתחתן איתה.. אבל אני מניחה שנפרדתם לפני ושעברה תקופה מסוימת? אז לגיטימי שהבנאדם ימשיך הלאה, כפי שאת בעתיד תכירי בחור חדש ותמשיכי הלאה לילה טוב

אז זהו,

שכל זה היה לפני החברה שלו והמשיך בתוך מערכת היחסים שלהם,כל ה-"אני אוהב אותך" וכאלו. אני מקווה לאהבה אמיתית יותר. תודה על התגובה לילה טוב.

tutifruti82

New member
אז תסלחי לי...

זה האדם שהיית מייחלת לעצמך
אדם שמצוי בקשר אחד ועוד לא סיים את הקשר הקודם
אני בטוחה שלא. אז הרימי ראש, תפקחי את עינייך, ועם כל הכאב אל תשכחי כמה שאת שווה ומה מגיע לך. על הדבר האמיתי לא מתפשרים

אז תאמרי לעצמך

שהספקת לגלות את פרצופו האמיתי של חבר שלך וטוב שכך . דבר נוסף- תגידי לעצמך גם שמגיע לך מישהו טוב יותר, ברמה אחרת לגמרי מהחבר לשעבר
חג חנוכה שמח

תגובה

כדאי להיות נחמד לאנשים שאוהבים, להגיד מלים יפות, להתענין ולדאוג. אם נחמדים לאנשים מתפתח קשר. אם מישהו ממשיך להפגש אתך ולהיות נחמד אליך, סביר שהוא רוצה קשר כי הוא יוצר אותו ואפשר להמשיך בו. לפעמים בשלב מסוים הוא לא רוצה והוא מתרחק, ואם לא מצליחים לקרבו בחזרה ממשיכים הלאה.

תודה לכולכם.

איזה מתוקים!!! אני לא מבינה למה כל כך רציתי אותו אחרי שהוא היה זבל בטירוף. וואו,אני לא מאמינה שהתגברתי עליו סוף סוף. תודה וחג שמח

כל הכבוד...

איזה יופי שאת מסוגלת עכשיו לראות שזה לא טוב לך ובאמת לא לרצות יותר את מה שהוא היה וייצג. גם אני רוצה... בהצלחה :)

כן,איזה כיף

אני לא מאמינה שהגעתי לשלב הזה,גם את יכולה ברגע שתראי מהי אהבה אמיתית באמת,ולא מאיזה חרא, ההתגברות עליו תבוא לך באופן אוטומטי.

mushinka111

New member
כל הכבוד לך,שהצלחת להיתגבר עליו

לאני מקוה שגם אני אגיע לשלב הזה בקרוב כי אני מאוד רוצה...שיהיה לך בהצלחה וים של אהבה.

תודה

אל תדאגי,אני יודעת שהשלב הזה נראה מזה רחוק ובלתי מושג,אבל אולי תפתיעי את עצמך יום אחד שתחליטי שמגיע לך הרבה יותר באהבה. תעריכי את עצמך יותר.בהצלחה!!!

avitaly2

New member
אוו..

כמה כואב לשמוע, אני אוהבת את החבר לשעבר שלי, נפרדנו לפני כמה ימים אבל הוא לא אוהב אותי... ואז הגעתי למסקנה שמגיע לי מישהו יותר טוב מישהו שיאהב אותי באמת ויהיה ראוי לאהבה העצומה שהענקתי לאותו בחור מקווה שיום אחד גם אני אתעורר כמוך :) המון בהצלחה לשנינו

פשש...

שמעי מה שבטוח הגעת למסקנה הזו הרבה יותר מהר ממני,ואם זה ככה אז נראה לי שההתגברות שלך עליו תהיה יותר קלה משלי.חכי לאהבה שאת באמת ראויה לה והיא תבוא!!בהצלחה גם לך מותק!!!

למעלה