אהבה חדשה עונה 2 פרק 8 לצפייה ישירה


אהבה חדשה עונה 2 פרק 8 לצפייה ישירה, אהבה חדשה עונה 2 פרק 8 להורדה, אהבה חדשה עונה 2 פרק 8 שידור חי, אהבה חדשה עונה 2 פרק 8 שידור ישיר, אהבה חדשה 2 פרק 8 המלא לצפייה ישירה או להורדה, אהבה חדשה 2 פרק 8 שידור חי ישיר, אהבה חדשה 2022 פרק 8 לצפייה ישירה או להורדה, אהבה חדשה 2022 פרק 8 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות 720p ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה:
אהבה חדשה היא תוכנית מציאות ישראלית, העוסקת בהיכרויות ומציאת זוגיות בהנחיית לירון ויצמן. התוכנית עלתה לאוויר ב-8 באוקטובר 2020 בערוץ 13.התוכנית מלווה על ידי מומחים מתחום הפסיכולוגיה והזוגיות: דור הררי, חמוטל לוי לשם וד"ר לירז מרגלית.
בתוכנית משתתפות ארבע רווקות, שכל אחת מהן עברה לדירה במתחם מגורים ברחוב נחלת בנימין בתל אביב. כל אחת תפגוש גבר שהותאם לה מראש ושיעבור לגור איתה במתחם במשך שלושה ימים. במהלך שלושת הימים שיבלו יחד, יעברו בני הזוג פעילויות שנבנו במיוחד כדי ליצור היכרות, פתיחות, אינטימיות ואמון. בתום שלושת הימים יהיה על כל רווקה להחליט: האם היא ממשיכה עם בן זוגה לשלושה ימים נוספים, או שהם נפרדים והיא בוחרת גבר חדש לשלושת הימים הבאים.
העונה הראשונה של התוכנית צולמה במהלך פברואר 2020 ועלתה לאוויר ב-8 באוקטובר 2020. הפרק הראשון הניב נתון של 13.6%. בנובמבר 2020 החלה ההרשמה לעונה השנייה של התוכנית.
באוקטובר 2021 פורסם שמנחת התוכנית, לירון ויצמן, לא תמשיך לעונה השנייה עקב הפסקה מהמסך, ושהפקת התוכנית שוקלת שירדן הראל תמלא את מקומה. עם זאת, בהמשך פורסם שמאיה ורטהיימר נבחרה להנחות את התוכנית.
צפיות: 18​
 
למעלה