אהבה ובטיחות

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
המשופץ.

והוא ישלח במעשה...(E.L. להרכבה).
ב"ה אטובוסינו ברכה והצלחה
. אכן . זהו הE.L ועדיין לא החלטתי אם זה 202 או 262.... תהנו. מוקדש למסוף כרמלית (תראה מה כתוב על השלט מקדימה לא הז של הקו...).
המשופץ.

צחקן

New member
קבלו אותו !!!!.

נ-צ-ל-"-ש... M.A.N. E.L. 202
ב"ה אני עושה אותו להרכבה. ואני חיב תמונות מהצד של הדלתות ומאחור .... למרות שצילמתי,אין לי את התצלום של המאחור ותצלום הצד של הדלתות מטושתש מאוד. תוד מראש
.
קבלו אותו !!!!.
ב"ה אותו אני עדיין לא העלתי למרות שהוא שוכב הרבה זמן אצלי. החלטתי אז לא להעלות אותו לא יודע למה.... .

צחקן

New member
מיפרקית - חלק א'.

ב"ה אני עושה אותו להרכבה. ואני חיב תמונות מהצד של הדלתות ומאחור .... למרות שצילמתי,אין לי את התצלום של המאחור ותצלום הצד של הדלתות מטושתש מאוד. תוד מראש
.
מיפרקית - חלק א'.
ב"ה

צחקן

New member
E.L. בצביעתו הכחולה

.
E.L. בצביעתו הכחולה
ב"ה שחכתי להגיד לאנדי תודה. אז אני עכשיו אומר: תודה אנדי, אתה צלם אחלה ! . תודה.

צחקן

New member
מישהוא הרכיב ? הדפיס ?

E.L. בצביעתו הכחולה
ב"ה שחכתי להגיד לאנדי תודה. אז אני עכשיו אומר: תודה אנדי, אתה צלם אחלה ! . תודה.
מישהוא הרכיב ? הדפיס ?
ב"ה אני עוד לא הספקתי להרכיב אלב מישהוא אחר הספיק. אגב, עוד לא כתבתי עליו מס' פנימי. אבל אני שואל : מי הרככיב את שני דגמים החדשים (הELים) . אם אביתר / מישהוא יביא תמונות של המרצדס של אגד המקביל למ.א.ן. הזה אני אעשה אותו ב"נ להרכבה והאטובוס יהיה נוקדש לו !.

במיוחד עבור יצחקA, הנה 6001 NL 202

.
בחניון עשר תחנות.

צחקן

New member
EL

בחניון עשר תחנות.
EL
ב"ה לפי דעתי 6001 יותר דומה לאטובוסים הישנים (בצביעה כחול אדום) ממבפנים ומבחוץ הוא צבוע כמו הE.L. האחרים אבל הואדומה קצת לנידרופלור (N.L) מבחוץ . היתי שמח מאוד אילו הוא היה הולך למוזיאון "אגדן".

90-300-01 או 6001 מאחור

.
90-300-01 או 6001 מאחור
שמתם לב בתמונה הקודמת לחלונות, לחוסר במדרגות (מכיון שזה נידרפלור - הנידרפלור הראשון בדן) ובתמונה הזו לטמבון שלא קיים?

מבט מבפנים לכיוון הנהג

.
מבט מבפנים לכיוון הנהג

יצחקA

New member
מה אתם חושבים:

מבט מבפנים לכיוון הנהג
מה אתם חושבים:
בתמונה של 6001 מבפנים "לכיוון הנהג", שמסוף כרמלית הביא לנו, רואים מסביב ל-עוצר- פס לבן, מעיין לוחית, שהודבה. כנראה שהוא הובא לארץ היה כתוב משהו בגרמנית (אולי WAGEN HALT ) ואח"כ ששיפצו אותו, צבעו אותו והחליפו לו טמבון, וינהעקרים , ועוד כמה פריטים, החליפו גם את השלט הנ"ל ושמו את ה"עוצר". אגב, עוד לא ראיתי צבע כזה של "עוצר". בצילום זה נראה כתום- אדום. מעניין מה הצילצול... כמה עיכונים מהשטח: 7300 ו4081 נראו היום בקו 2. 7055 בקו 5.

מבט מבפנים נגד כיוון הנסיעה

.
מתנצל על איכות התמונה...

טוארג

New member
מעניין מה זה ה"בריכות שחיה" האלה

מתנצל על איכות התמונה...
מתחת למעבר! ראבאק מה זה האיכות הירודה הזאת?? זה רק אני או שבכל חור באוטובוס הזה יש רטיבות?

הזנחת 6001

מתחת למעבר! ראבאק מה זה האיכות הירודה הזאת?? זה רק אני או שבכל חור באוטובוס הזה יש רטיבות?
הזנחת 6001
משום מה הזניחו את האוטובוס הזה הצורה שלא תיאמן. זהו אוטובוס יפה, יחיד ומיוחד בארץ ופשוט בושה שלא מתייחסים אליו כראוי. היה צריך נהג כמו זה של 4081, 3643, או 2304 לאוטובוס הזה. ואז מה אם הוא אוטובוס גרוע? גם 3643 לא סוחב מי יודע מה....

צחקן

New member
תודה אנדי.

הזנחת 6001
משום מה הזניחו את האוטובוס הזה הצורה שלא תיאמן. זהו אוטובוס יפה, יחיד ומיוחד בארץ ופשוט בושה שלא מתייחסים אליו כראוי. היה צריך נהג כמו זה של 4081, 3643, או 2304 לאוטובוס הזה. ואז מה אם הוא אוטובוס גרוע? גם 3643 לא סוחב מי יודע מה....
תודה אנדי.
ב"ה יש לך גם תמונות של אגד ?

טוארג

New member
על 4081 ו-3643 המדהים כבר נסעתי.

הזנחת 6001
על 4081 ו-3643 המדהים כבר נסעתי.
מה זה 2304? (סליחה על הבורות...)

מצב
הנושא נעול.
למעלה