אהבה ובטיחות

מצב
הנושא נעול.
אהבה ובטיחות ../images/Emo23.gif../images/Emo95.gif

אהבה ובטיחות

בעוד פחות משעה תתארח בפורום סבים וסבתות דרורה נבון, דוברת ארגון "בטרם",ארגון ששם לו למטרה להגביר את בטיחות הילדים והתינוקות - בעיקר בסביבה הביתית. האירוח יתחיל בשעה 12:00, אפשר להכניס שאלות כבר עכשיו...
היום יום האהבה ואנחנו מזכירים לכם את ערוץ האהבה המיוחד שהכנו עבורכם- שווה להכנס.

צחקן

New member
נ-צ-ל-"-ש... M.A.N. E.L. 202

אהבה ובטיחות

בעוד פחות משעה תתארח בפורום סבים וסבתות דרורה נבון, דוברת ארגון "בטרם",ארגון ששם לו למטרה להגביר את בטיחות הילדים והתינוקות - בעיקר בסביבה הביתית. האירוח יתחיל בשעה 12:00, אפשר להכניס שאלות כבר עכשיו...
היום יום האהבה ואנחנו מזכירים לכם את ערוץ האהבה המיוחד שהכנו עבורכם- שווה להכנס.
ב"ה אני עושה אותו להרכבה. ואני חיב תמונות מהצד של הדלתות ומאחור .... למרות שצילמתי,אין לי את התצלום של המאחור ותצלום הצד של הדלתות מטושתש מאוד. תוד מראש
.

צחקן

New member
אפשר גם של כל הE.L.ים.

ב"ה אני עושה אותו להרכבה. ואני חיב תמונות מהצד של הדלתות ומאחור .... למרות שצילמתי,אין לי את התצלום של המאחור ותצלום הצד של הדלתות מטושתש מאוד. תוד מראש
.
אפשר גם של כל הE.L.ים.
ב"ה אני צריך דחוף תמונות !.

יש שני ELים בדן: 202 (הנפוץ) ו-262

.
...262 (המטוס). ונתחיל עם העגלה: 202. יש שאומרים שזה היה האוטובוס הגרוע ביותר בתולדות דן. אני חושב שיש גם תביעה של דן נגד "הארגז" ו"מרכבים" על הרכבה לקויה של האוטובוסים מהדגם הנ"ל. הם פשוט מתפרקים!!! (אני לא יכול לפרט). כאן במחלקת הצבע של צ.ד.: 6074, של קווי ב"ב הפנימיים.

יצחקA

New member
אנדי תודה על התמונות!

...262 (המטוס). ונתחיל עם העגלה: 202. יש שאומרים שזה היה האוטובוס הגרוע ביותר בתולדות דן. אני חושב שיש גם תביעה של דן נגד "הארגז" ו"מרכבים" על הרכבה לקויה של האוטובוסים מהדגם הנ"ל. הם פשוט מתפרקים!!! (אני לא יכול לפרט). כאן במחלקת הצבע של צ.ד.: 6074, של קווי ב"ב הפנימיים.
אנדי תודה על התמונות!
ה 6001 נוקה ושופץ מאחור מאז שצילמתי אותו בפעם האחרונה. החלק הקידמי וכן שלט ה-עוצר- מזכירים את הנידרפלורים של חברת "קוים" וקצת של "דן". לדעתי הצביעה הקודמת של 6001 הייתה הייתה הכי יפה ב"דן" וחבל ששינו אותה. אני חושב שעל 6001 עובד יותר מנהג אחד כך שקשה לשמור על הנקיון באוטובוס. בנושא הניקיון, אני לא רואה "בריכה". אני רואה שהציפוי של המעבר מתקלף או הדבק כבר לא מחזיק (אולי הכוונה לכתם השחור הלא ברור הזה?..), מה שכן אני לא מבין למה הוא משובץ להסעות בתי ספר, התלמידים מניחים את רגליהם על המושבים ומקשקשים על גב המושבים ואפילו על דפנות האוטובוס. מה שכן, לא הייתי מתנגד ללמוד בבית הספר שבו 6001 עובד ולחזור איתו הביתה.( תיכון חדש כידוע לי). בנוגע ל-6275 עד 6329: זוהי באמת סדרה מוצלחת ב"דן". הכי מרגיז שבא לתחנה E.L כחול ואתה מגלה שזוהי הסדרה הישנה...

גם 6188 במחלקת הצבע של צ.ד. ב"ב

.
אגב, קיים עוד דגם, נסיוני שדומה לזה והוא NL 202. הוא הגיע הרבה לפניהם, נבחן והיה כישלון. יניב הקטן ויצחקA העלו תמונות שלו בעבר, וגם אני אעלה תמונות שלו בעתיד. היה רק אוטובוס אחד כזה, 6001 או 90-300-01 והוא שירת בתחילת דרכו בקו 4 וכעת עושה רק הסעות של בתי"ס.

tzvika pick

New member
אני לא מבין!

אגב, קיים עוד דגם, נסיוני שדומה לזה והוא NL 202. הוא הגיע הרבה לפניהם, נבחן והיה כישלון. יניב הקטן ויצחקA העלו תמונות שלו בעבר, וגם אני אעלה תמונות שלו בעתיד. היה רק אוטובוס אחד כזה, 6001 או 90-300-01 והוא שירת בתחילת דרכו בקו 4 וכעת עושה רק הסעות של בתי"ס.
אני לא מבין!
מביאים אוטובוס אחד לניסיון, ולמרות שהוא נכשל בניסיון, ממשיכים לקנות את הסדרה? ועוד, אחרי שמגלים שכל הסדרה דפוקה, ממשיכים לקנות אותה? דרך אגב, נסעתי על 6001 לפני כמה שנים.. נראה לי שזה היה על קו 55 או 69, והוא דווקא נראה חביב למדי. מאז, הייתי רואה אותו עובר כל בוקר בדרך ז'בוטינסקי ברמת-גן, ריק מנוסעים.

NL 202 היה אחד ויחיד - ולא מוצלח

אני לא מבין!
מביאים אוטובוס אחד לניסיון, ולמרות שהוא נכשל בניסיון, ממשיכים לקנות את הסדרה? ועוד, אחרי שמגלים שכל הסדרה דפוקה, ממשיכים לקנות אותה? דרך אגב, נסעתי על 6001 לפני כמה שנים.. נראה לי שזה היה על קו 55 או 69, והוא דווקא נראה חביב למדי. מאז, הייתי רואה אותו עובר כל בוקר בדרך ז'בוטינסקי ברמת-גן, ריק מנוסעים.
NL 202 היה אחד ויחיד - ולא מוצלח
אבל יפה... (6001). מ-62002 מדובר בדגם אחר שנראה כמעט אותו דבר (EL 202), שממנו נקנו הרבה אוטובוסים שהיו כישלון חרוץ. אז אחרי הסידרה של EL 202 קנו את EL 262 שהייתה הכי מוצלחת בתולדות דן, בניגוד לקודמתה שהייתה הגרועה ביותר. ה-6001, אגב, הובא קומפלט מגרמניה (כמו 7001), וה-6002 הוא האוטובוס היחיד מסוג EL 202 שאין לו טמבון אחורי, משום שהוא היה הראשון ונבנה ע"פ 6001 שגם לו אין טמבון אחורי. במקום זה, מכסה המנוע, מגיע עד למטה.

6105 של קו 30 בפוזה אחורית

.
6105 של קו 30 בפוזה אחורית
גם תמונה זו צולמה בצ.ד.

וזה ה-EL 202 האהוב עלי ביותר - 6121

.
וזה ה-EL 202 האהוב עלי ביותר - 6121
בעבר נסע בקו 10, אין לי מושג על איזה קו הוא נוסע היום. כאן, במוסך צ.ד. בני ברק.

כאן ה-EL 262 - המטוס 6312

.
כאן ה-EL 262 - המטוס 6312
התמונה צולמה במחלקת החשמל של צ.ד. וכאן ההבדלים הניתנים לזיהוי בין הדגמים: נמצאים בתמונה: החלון האחורי קצר יותר. החלון הצדי האחורי ביותר קצר יותר על חשבון הפתחים של המנוע. חלון מס' הקו שונה. מס' הרישוי גבוה בהרבה מ-EL 202. לא נמצאים בתמונה: הריפוד שונה, המעקה על ארון החשמל מאחורי הנהג ממתכת ולא מפלסטיק. מאחורי הכסא שנמצא ליד הדלת האחורית (הכיסא הבודד האחורי ביותר) יש עמוד ומעקה, המכוסה פלסטיק המפריד בין הכיסא הבודד לזוגי שמאחורי כאילו הייתה רחבה. בצד השמאלי אחורי של פנים האוטובוס (צד הנהג) יש תעלה המובילה לבליטה מתעלת המזגן. הבליטה הזו קיימת גם בחלק מ-EL 202 אך היא הורכבה עליהם מאוחר יותר, ולכן היא מפלסטיק וניתן לראות שאינה "טבעית" כמו זו שב-EL 262. סדרה זו החלה מ-6275 עד 6329. מטוס! כבר הזכרתי?

לוחית הדגם של M.A.N EL 262

.
לוחית הדגם של M.A.N EL 262

צחקן

New member
חלה של אטובוסים !.

לדעתי זאת הסידרה הטובה ביותר
בכל תולדות דן.
חלה של אטובוסים !.
ב"ה ואני חושב שהם די חזקים. רובם בגיל 5-6. אגב, כמה כאלה היו בדן, והאם דן מתכננתי לקנות עווד נידרופלורים. אגב, ךמישהוא יש מושג האם "דן" מתכננת לקנות אטובוסים מיוחדים להסעת תלמידים ? (פעם כתבתי שהמנהל של ביה"ס שלי מתרגז מאוד על זה ש"דן" מביאה NLים ו EL).

צחקן

New member
חלה=אחלה

חלה של אטובוסים !.
ב"ה ואני חושב שהם די חזקים. רובם בגיל 5-6. אגב, כמה כאלה היו בדן, והאם דן מתכננתי לקנות עווד נידרופלורים. אגב, ךמישהוא יש מושג האם "דן" מתכננת לקנות אטובוסים מיוחדים להסעת תלמידים ? (פעם כתבתי שהמנהל של ביה"ס שלי מתרגז מאוד על זה ש"דן" מביאה NLים ו EL).
חלה=אחלה

צחקן

New member
והוא ישלח במעשה...(E.L. להרכבה).

.
והוא ישלח במעשה...(E.L. להרכבה).
ב"ה אטובוסינו ברכה והצלחה
. אכן . זהו הE.L ועדיין לא החלטתי אם זה 202 או 262.... תהנו. מוקדש למסוף כרמלית (תראה מה כתוב על השלט מקדימה לא הז של הקו...).

צחקן

New member
ראית ....

ראית ....
ב"ה שעשיתי שלט ועליו כתוב בקטן : למסוף כרמלית ? אגב,זה קו 66. והקו הזה משותף לי ולאנדי. לי- כי אני גר בפ"ת ולאנדי- בגלל הכינוי.... אגב,גם המיפרקית היא של 66 מכיוון של 51 הוציאו את המיפרקיות לאחר שנפתחה התחנה המרכזית החדשה בת"א.

מצב
הנושא נעול.
למעלה