אהבה ובטיחות

אהבה ובטיחות ../images/Emo23.gif../images/Emo95.gif

בעוד פחות משעה תתארח בפורום סבים וסבתות דרורה נבון, דוברת ארגון "בטרם",ארגון ששם לו למטרה להגביר את בטיחות הילדים והתינוקות - בעיקר בסביבה הביתית. האירוח יתחיל בשעה 12:00, אפשר להכניס שאלות כבר עכשיו...
היום יום האהבה ואנחנו מזכירים לכם את ערוץ האהבה המיוחד שהכנו עבורכם- שווה להכנס.

tin ker bell

New member
טוב... אני חיבת לברר משהו!

איפה נמצאים הבתים של פול ג'ורג' רינגו? ואיפה ג'ורג' נקבר?

ג'ורג' נשרף

דייייייייי בלי לחץץץץץץץץץ זה לא כזה מפחיד כמו שזה נשמע, אלא, פשוט הוא ביקש שלאחר מותו ישרפו את גופתו ויפזרו אותה בנהרות קדושים בהודו. קצת קשה להאמין, לא? שהבחור המוכשר, החתיך, הכריזמטי והמצונן מפוזר כעת באלפי רסיסי אפר ושקועים בקרקעית אוקיינוס מסויים.....

מה??????????? לאאאאאאאאאאאאאאא

יש לכם מושג כמה זמן לקח לי לעכל את עניין גו'רג'? עכשיו גם ג'וני דרלינג? בקרקעית האוקיינוס????? לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מאור 87

New member
../images/Emo6.gif מה הביג דיל../images/Emo35.gif

התכוונת לפתוח את הקברים שלהם או משהו

Miss CB

New member
אויש זה די נורא...

אין כאילו קבר לעלות אליו או מה שלא יהיה. אגב! צ'מעו! ראיתי תוכנית על מייק מאיירס (מיסטר אוסטין פאוורס בשבילכם...) והוא אמר שכשהם צילמו את אממ איזה סרט זה היה? לא זוכרת. לא עקרוני. קיצר הוא תמיד היה מעריץ של הביטלס, אז ג'ורג' ממש אהב את מאיירס והסרטים שלו והמכתב האחרון שהוא אי פעם כתב היה למאיירס...! איזה מדהים זה לקבל פתאום מכתב מבנאדם שהשפיע עלייך ובכלל לא ידעת שהוא מעריץ שלך...!

tin ker bell

New member
מה, בנהר הגנגס?...

טוב, עכשיו יש לי סיבה לבקר בהודו
בכל מקרה...אחרי הפרק של מופע שנות השבעים היום,כשדונה אמרה קוקו קה ג'ו ותרגמו את זה כ"קוקוריקו",אני מתחילה לתהות-זה מה שג'ון התכוונן אליו?

לך תדעעע

קוקוריקו גם אומר משוגע לא? בכל מקרה], לא, לא התכוונית לפתוח את הקברים שלהם אלא אני חושבת על זה באופן יותר פילוסופי, כאילו הגופ(ה) שממנה יצאו דברים כל כף טובים אינה עוד קיימת בתור יחידה אחת. טוב, אולי זה באמת קצת פלצני. ושלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא תעזו להזכיר פה את מילת ה- מ'!!!!!

זכרתי דווקא,

שהיא אמרה קוקוריקו ואז גו גו גו ג'וב, אבל אני לא בטוחה...בכל אופן, היא בטוח אמרה גו גו גו ג'וב.

SmallVille Girl

New member
לפי דעתי גורג לא יפה מצטערת :/

אההה סתם מידע :
גם גיי.קיי רולינג מעריצה של הביטלס :))

למעלה