אדרנלין במשקל

• פותח הנושא ARGON
  • פורסם בתאריך

ARGON

New member
אדרנלין במשקל../images/Emo160.gif../images/Emo15.gif

כמה שניות לפני הנגיעה הראש מרוכז כולו במסלול הרבה אדרנלין,הרבה כיף! מינולטה 300 הפוקוס עוקב אחרי המטוס עדשה:סיגמא 28-300 קצת ברחה לי קצה הכנף השמאלית.

ARGON

New member
למה לא מצליח להעלות את התמונה?../images/Emo15.gif

ARGON

New member
נסיון אחרון ססנה 152../images/Emo160.gif../images/Emo15.gif

maxos

New member
נראה לי שיש לך

בעיה עם כושר כיסוי העדשה...

ARGON

New member
לא חושב שהבעיה בעדשה../images/Emo15.gif

הבעיה יותר בצלם ובמיומנות להכניס גוף לתוך מסגרת התמונה בזמן שהגוף במקרה זה המטוס חולף מעליי במהירות. זה ישתפר עם הזמן.

maxos

New member
לא אם מסגרת התמונה שלך מלווה

במסגרת כהה. קוראים לזה כושר כיסוי העדשה, וזה קורה כאשר עדשה לא מתאימה למצלמה. היות ויש לך עדשת סיגמה, וזאת לא מצלמת סיגמה, הייתי בודק את התאימות העדשה למצלמה.

ARGON

New member
למה הכוונה "מסגרת התמונה"?

לא הבנתי את עניין המסגרת הכהה ולמה זה מתבטא דוחוקא בעדשות שלא מאותה תוצרת של המצלמה? האם זאת תופעה בכל העדשות ה"חליפיות"? איך מזהים את הבעיה? השאלות הנ"ל הן להשכלה וידע כללי. כרגע אני משתמש במינולטה גם מצלמה וגם עדשות.

maxos

New member
אתה רואה את

הקצבות הכהים התמונה? זה בגלל שהקצה של היכולת של העדשה להאיר כמו שצריך, ולרכז את האור שם הוא לא מוצלח. זה קורה כאשר העדשה לא מתאימה, או שהיא לא מיועדת למצלמה הזאת. אולי כדאי לנסות שוב, תנסה לצלם כמה תמונות: ב300, 200, 100, 50 , ו28. ואז נראה אם התופעה חוזרת על עצמה. לפעמים, גם שלא רואים את התופעה, אחיר הגברת קונטרסט ובהירות הקצבות מופיעים. האם עשית איזה שהוא שינוי דרסטי לתמונה?

ARGON

New member
לא,אין לי כלים לשנות את התמונות|באג

אני מעלה אותן כמו שצולמו.

למעלה