אדמומיות בישבן אחרי גמירה

Ruth232

New member
אדמומיות בישבן אחרי גמירה

כל פעם שבעלי גומר לי בישבן,נהיה לי באזור אדמומיות שלפעמים גם לוקחת כמעט שבוע עד שהיא עוברת
זה לא בישבן עצמו אלא ממש בחריץ וצמוד לפי הטבעת.

אני לא יודעת למה זה קורה,חשבתי תמיד שאולי העור שלי בישבן לא מגיב טוב לנוזל זרע
אבל בעלי אמר לי כמה פעמים שיש לי חור עמוק,ולפעמים הוא מחדיר את הזין שלו עמוק שיוצא אפילו קצת שאריות(אני מניחה שהבנתם למה אני מתכוונת)
גם ידידה טובה שלי שהיא ביסקסואלית הכניסה לי אצבע בתוך פי הטבעת והיא גם אמרה שהחור של התחת שלי יחסית גדול משל הבנות האחרות.
יכול להיות שיש קשר ולכן יש לי שם אדמומיות?בכוס למשל כשהוא גומר אין לי אדמומיות כזאת,אלא רק בישבן
ואני רוצה לשאול גם אולי אם זה פשוט טבעי וזה קורה לעוד נשים או שזה פשוט אולי בעיה בגוף.2 ידידות שלי אמרו שגם להן זה קורה לפעמים אבל לא כל פעם

A 26 cm Schlong

New member
אין ספק שהמידע על השאריות היה חיוני

ומעורר תיאבון.

יש דברים שהשתיקה יפה להם, גם אם זה טבעי...

בכל מקרה, יכול מאד להיות שהזרע של בעלך מאד חומצי ולכן גורם לך לגירוי.

וחוץ מזה, סתם תהיה, איך את יודעת שפי הטבעת שלך אדמומי? את חוקרת אותו בראי?

Ruth232

New member
צודקת

מצטערת על זה

זה גם יכול להיות שזה קשור לזרע,אבל האמת גם עם בנים אחרים שקיימתי איתם יחסי מין בין היתר גם גמירה בישבן,לא תמיד היה גירוי.

בעלי שם לב לזה ואומר לי ואפילו מצלם לי,וחוץ מזה אפשר לראות קצת אדום אם אני מסתכלת מתחת לכוס רואים כבר אדום

Sharoman

New member
כואב לך כשאת מקיימת יחסים אנאלים?

יכול להיות שהאיזור נמתח יותר מידי ולוקח לו זמן להחלים.

Ruth232

New member
כן

באמצע הסקס אני לא מרגישה כאב,אחר כך אולי אני מרגישה קצת ששורף לי שם באזור
אבל האזור תמיד אחרי כל גמירה נמתח?אני מניחה שזה בעיה אצלי אז,אני אנסה להימנע מזה לצערי.
למרות שעדיין לא ניסיתי למרות משחה שם,זה פשוט עובר לבד,אולי עם משחה זה יגרום לאדמומיות לעבור לגמרי

A 26 cm Schlong

New member
בואי נודה על האמת

כל רופא עם קצת בינה בקדקדו יגיד לך שפי הטבעת נועד להוציא דברים ולא להכניס (אין כאן משום ביקורת על מי שמקיים מין אנאלי, חלילה. רק ציון עובדה).

האיזור הזה רגיש מאד, אולי אחד מהרגישים ביותר בגופנו, העור בו דק והפנים מלא נימי דם וורידים. זהו שריר טבעתי שסגור כל העת (אחרת היינו הולכים בתוך החרא של עצמנו), וכל לחץ שמפעילים עליו עלול לגרום לכאב, כל שכן כאשר הלחץ הזה מופעל מן החוץ אל הפנים, ולא ליהפך.

אקט החדירה עלול לפצוע את המקום, זה כן. כמו כן, בעת החדירה השריר מתרחב, ולאחריה לוקח לו זמן לחזור לקדמותו (זהו אותו מצב שהעור נמתח שאת כותבת עליו). בנוסף, יכול להיות שהאדמומיות הזו שאת מספרת עליה נובעת מ:

1. רמת חומציות גבוהה של הזרע של בעלך, כפי שכתבתי לך קודם, שמשפיעה דווקא על האזור הזה, בגלל היותו רגיש באופן מיוחד.
2. רמת חיכוך גבוהה, אולי גבוהה מדי, של איבר המין של בעלך בפי טבעת ובאזור הזה בכלל. זה ניתן לפתרון בקלות באמצעות חומרי סיכה. יש חומר שנקרא KY, שפועל פיסיולוגית על פי הטבעת ומסייע בשחרור של השריר. החומר הזה לא נעים במיוחד, אז תוציאי לך מהראש למצוץ לבעלך אחרי זה.

אגב, לא כתבת לנו האם בעלך מלקק לך גם את האזור, כי בהחלט יכולה להיות לכך השפעה שתוצאותיה האדמומיות הזו שאת מספרת עליה (אם יש לו זיפים אז בכלל...)

ולסיום, אם את חשה כאב לאחר קיום יחסי מין אנאלים, ולכאב הזה מתלווה הרגישות הזו שאת כותבת עליה - למה את ממשיכה במלאכה? אולי את צריכה להפסיק ולחזור ולהזדיין "כמו כולם" - דרך הכוס.

Sharoman

New member
KY הורס קונדומים (לפחות ליידעתי)

וכך גם כמעט כל חומר סיכה על בסיס שמן (וסיליקון?), לכן תמיד מומלץ שימוש בחומר על בסיס מים.
שנית, מה לדעתך הסיכוי שהיא תרצה לרדת לבעלה אחרי חדירה אנאלית?

A 26 cm Schlong

New member
אתה צודק

אבל אני יוצא מתוך הנחה שבניי זוג נשואים חוסכים לעצמם את כאב הראש של הקונדומים
(שונא, שונא, שונא קונדומים).

ובאשר לשאלתך השניה - תפנה אותה אל הגברת, אולי? זה בכל זאת התחת שלה, אז אני לא מבין מה כ"כ מזעזע בזה או במה זה שונה מליקוק חורי תחת.

Sharoman

New member
שימוש בקונדומים מונע כ"כ הרבה בעיות לוגיסטיות

לאישה אין צורך לבצע חוקן לפני, במידה ולא עשתה לגבר אין צורך בשטיפה ייסודית של הזין והאישה יכולה, כפי אמרת, למצוץ לו מיד אחרי, ושלא לדבר עם הוצאת הנוזלים אחרי כן מהתחת שלא לכולן זה כ"כ נח/קל/נעים.
ולשאלה השניה שלך, רימינג עושים כשהמקום נקי, כלומר אחרי מקלחת, אחרת אתה עלול להסתבך בשלל צרות בריאותיות.

A 26 cm Schlong

New member
אני לא שאלתי שום שאלה

הגבתי לשאלותיך שלך.

אני חושב שעם או בלי קשר לרימינג, עם קונדום, או בלי, כל מגע עם האזור הזה מצריך ניקוי יסודי שלו לפני כן: זין, לשון או אצבע, כדאי שזה יהיה נקי, כדי למנוע מצב של "שאריות", כפי שכתבה כותבת הפוסט.

לשטוף שם במים וסבון בהחלט לא מוציא את כל החרא שמסתובב שם, תרתי משמע. אם בא לך לדחוף לשם לשון, אני הייתי ממליץ על חוקן.

לאף אחד, גם לא לזה שמתלהב משימוש בקונדומים, לא בא לראות, גם אם זה "רק" על הקונדום, חתיכות של תירס או קליפות עגבניה (סיפור אמיתי שקרה לחבר). לא ככה?

KY אינו הורס קונדומים

זה ג'ל על בסיס מים. מה נסגר איתך?

מה שכן, הוא מאוד מיושן ובמקור הוא נועד לשימושים רפואיים. לא הכי מוצלח, אבל לא נורא.

Sharoman

New member
היה לי זיכרון מאוד ישן בנושא

לא הייתי (ועדיין לא) בטוח לגביו...

Sharoman

New member
אתם משתמשים בחומר סיכה? ואם כן איזה?

זה באותה הקלות יכול להיות גם גירוי אלרגי של העור כתצואה מחומר סיכה.
או לחילופין, אם אתם לא משתמשים בחומר סיכה (או כן משתמשים אבל לא באיכות גבוהה מספיק) ייתכן שהגירוי בא משם.
בקיצור צריכים עוד פרטים, או שאולי כדאי לך כבר להתייעץ עם רופא...

הכי חשוב זה לא לוותר על מין אנאלי!!!!
בחיי, אם סימור היה רק שומע שמישהיא כתבה פה דבר כזה....

JZB

New member
אני דווקא נהניתי

לשמוע פרטים על שאריות ועומק ורוחב החור

A 26 cm Schlong

New member
אז בוא נפתח פוסט על חירבונים

וכל אחד יספר לנו מה הוא אכל בצהריים ומה יצא לו בערב בלי לחסוך בשום פרט, כולל צבע, מרקם וריח.

בחייאת!

JZB

New member
אני אכלתי תירס

וכולם יודעים מה קורה עם תירס...

למעלה