אדים בגרמין 310xt ושיפוע בלתי הגיוני

אדים בגרמין 310xt ושיפוע בלתי הגיוני

שעון חדש, כבר בחודש הראשון הופיעו אדים מתחת לזכוכית בזמן רכיבה (השעון מחובר לתושבת על האופניים) או בריצה. האדים נעלמים בשלב מסויים אבל חוזרים ומופיעים לסירוגין. מישהו מכיר את התופעה? ותופעה מוזרה נוספת- ברכיבה ברמת הגולן, הציג הגרמין שיפוע מוזר בעליות- בעליה להר בנטל, שם השיפוע עולה על 10%, הציג השעון שיפועים משתנים שבין 1%- ל 11% ובעליות אחרות כמו העליה לחרמון, הוצג בחלקים מסויימים שיפוע שלילי של 7%- !!!

GARMIN STORE

New member
תחזירי את השעון לחנות ממנה קנית

אלו תופעות שלא אמורות להיות והאחריות שלך תקפה במקרים אלו.

ננסנס

New member
גרמין.. מה לעשות עם רצועת דופק שמזייפת?

מזייפת כלפי מעלה בטירוף.. מראה 220 וכו ורק לאחר כרבע שעה מתייצבת בדופק האמיתי.. מה עושים?

Avinoaml1

New member
לצערי גם קרה לי

ניסיתי הכל כולל ג'ל מעביר חשמל ממכון קרדיולוגי וכלום לא עזר, באמצע הריצה זה מתחיל להשתולל . לאחר שראיתי שרשור עצום בפורום על גארמין של אנשים עם בעיה זהה הבנתי גם מהפתרונות שם שאין מה לעשות וקניתי את הרצועה הקשיחה מהדגם הישן יותר, מאז הדופק שלי כמו שעון שוויצרי. אבינועם

Avinoaml1

New member
קרה לי !

האדים הינם תוצאה ממים שחדרו לשעון (מספיק טיפה אחת או שתיים), כשהשעון עובר לסביבה חמה יותר כמו ריצה בחוץ אותם טיפות הופכות לאדים. במזל אצלי זה קרה שבועיים לפני תום האחריות, התעקשתי על החלפת השעון ואכן החליפו לי לשעון חדש. ממליץ לך לפנות לאחריות, כי אין פתרון אחר. בהצלחה אבינועם

Garmin Israel

New member
אדים בגארמים 310XT

שלום רב, דברי איתי בנייד 0505959007 ואדאג לפתור את הבעיה. תודה, יואב קמין, מנהל מותג גארמין בחברת רונלייט דיגיטל. היבואנים הרשמיים של גארמין בישראל.

למעלה