אדון המטריקסססס...הוווווווו

הילוש...

New member
אדון המטריקסססס...הוווווווו

אני אוהבת אותך!!! אני מטורפת עליך!!! אני חולה עליך!!! אני מתה עליך!!! אני שרופה עליך!!! חיים שליייייייייייייייייייייי כמה,כמה,כמה אבל כמה אני יכולה לאהוב אותך כמה? בלי סוף!!! פשוטבלי סוף!!! עולם יפה שלי... מדהים שלי... מלאך שלי... אהוב שלי... אתה ממלא את כולי... אתה האור בחיי... אתה זה שגורם לי לקום כל בוקר עם חיוך ענק על הפנים וללכת לישון עם אותו חיוך שפתחתי איתו את הבוקר... בגללך אני בעננים ואני רוצה להישאר שמה...כמה שיותר גבוה!!! אני אוהבת אותך...כל כך אוהבת ואני לא אפסיק להגיד זאת בחיים למרות שאתה יודע זאת!!! יש בך מן קסם מושלם כזה... משהו שגורם לי לרצות אותך כל יום יותר ויותר!!! תודה שאתה פה איתי... תודה שאתה הופך כל יום בחיים שלי ליפה יותר מהקודם לו!!! השבוע הזה שהיית איתי היה השבוע הכי מושלם בעולם... שכל אחת הייתה רוצה שיקרה לה... וזה קרה לי...כי יש לי אותך!!!! תודה מאמוש... על הכל ובמיוחד על אהבה המדהימה הזאת שנוטפת ממך בלי סוף!!!
אני אוהבת אותך איציק
!!! כל-כך אוהבת

פייי איך שאני מקנא באיציק הזה..

גם אני חולה עלייך ממוששששששששששששששששש!!!!!!!! מטורף עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך!!!!!!!!!! וכל מה שאמרת גםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!1

משיייי

New member
תותחי

אני יודעת מתוק גם לי יש כזאת
בקאובוי שלה חולה עליו מתה עליו מטורפת עליו לא אוכלת בגללו לא ישנה בגללו אוף אני מתגעגעת אליוווו מחייכת מתוך שינה בגללו שומעת אותו קורא לי חולמת שאני לצידו מחבקת את גופו ליטופיו המחשמלים אותי שמים בעננים המגע שלו השפתיים המתוקות שלו החיוך שלו החיבוק שלו הנשיקה שלו אךךךךךךךך שיגיע כבר יום חמישי כי אני משתגעת רוצה כבר להיות מחובקת בין ידיו שוב

למעלה