אדום עולה בבלומפילד? לא אם זה תלוי בבני יהודה

אדום עולה בבלומפילד? לא אם זה תלוי בבני יהודה

אדום עולה בבלומפילד? לא אם זה תלוי בבני יהודה

הפועל ת"א, שאחרי שני ניצחונות רצופים עלתה למקום השני, רוצה להתבסס שם במשחק חוץ באצטדיון הביתי. ההרכב לא ישתנה. הקבוצה של ניצן שירזי תנסה לעצור את התקופה לא טובה ללא משה ביטון הפצוע

צרות טובות, כנראה, בהפועל תל אביב. האוליגרכים נושפים כבר עושים רוחות לכיוון וולפסון ובקבוצה ממשיכים לצבור נקודות ולהתבסס בצמרת. במחזור האחרון גברו חניכיו של דרור קשטן 0:3 על הפועל פתח תקווה של ניר לוין, מה שמעמיד את האדומים במקום השני בטבלה. השבוע תנסה הקבוצה להמשיך את המומנטום ולהשיג ניצחון שלישי ברציפות העונה, כשתתארח בבלומפילד (19:00) אצל בני יהודה.

דרור קשטן תרגל לקראת המשחק את אותו הרכב שניצח באורווה, כאשר איליה יבוריאן, החלוץ הרוסי ממוצא ארמני, צפוי לפתוח לצדו של עומר פרץ בן ה-19, שכבש בשני המשחקים האחרונים של השדים האדומים. בקישור ימשיכו ברוך דגו וגילי ורמוט, המצטיין במשחק האחרון, לרוץ בכנפיים, ועל הספסל ימתינו שני החלוצים שעד לאחרונה היו בטוחים בהרכב - אליניב ברדה וזיטו אוגבונה.

בבני יהודה מרוצים מהסיבוב הראשון, בו בילתה הקבוצה לא מעט במקום השני. דווקא לקראת סופו נחלשו חניכיו של ניצן שירזי ובשלושת המחזורים האחרונים לא הצליחו לנצח. משה ביטון, שנפצע בהפסד לבית"ר ירושלים (3:2) במחזור הקודם לא יהיה כשיר למשחק ואת מקומו בחוד צפויים לתפוס אלי ביטון או ברק בדש. גם אלירן עטר לא יהיה זמין עבור שירזי.


אוהדי הפועל. הפעם משחק חוץ בבלומפילד
מי שכן יוכל לרוץ במרכז השדה הוא הקשר בן לוז, ששיחק בעבר בהפועל תל אביב. לוז אמר ל"חדשות הספורט": "אנחנו רוצים לתת עוד סיבוב כמו הסיבוב הראשון שהיה לנו. אם נשמור על אותה יכולת נהיה מאוד מאוד מאושרים".

לגבי המפגש עם הפועל תל אביב הוסיף הקשר: "אנחנו ברצף של שלושה משחקים ללא ניצחון. הפועל תל אביב יריבה קשה אבל אני מאמין ביכולת של השחקנים לחזור למסלול הניצחונות".
לכתבות נוספות >
 
למעלה