אדום וכתום...

סקסיית

New member
מדהימה....../images/Emo9.gif

מי הצלם המוכשר??
והכתיבה גם מענגת....

מתללקק

New member
ההבזק הזה בתמונה הוא מהמצלמה?

מה? יש לך מראה כזו ענקית במקלחת? להזכיר לך כמה את יפה וסקסית?

מתללקק

New member
הפעמת אותי

אשה במלוא מובן המילה - בוגרת, סקסית בטירוף ומוכשרת בכתיבה. כל הכבוד. מקנא באישך

פועמת

New member
כשהן באות...

אופפפפפפפפ.......כשהן באות ה-ן ב-א-ו-ת...בגדול...מה זה גדול.. ע נ ק ............. אין לי מושג למה, וזה ממש לא מעניין אותי אני נהנית מהן... זה אולי הזמן הזה של לפני ... או אולי הנרות שמסביב..וריח הסבון הנוזלי.. שבחושניות זולג על הגוף...אני פשוט לא יכולה להפסיק לגעת לי בגוף.. וכשזה קורה...הדבר השני חייב להגיע.. יאפפ- אני מאוננת לי במקלחת... וכל פעם..זה הרבה יותר חזק מהפעם הקודמת... אני מורידה את טוש המים..מכוונת לחום הרצוי.. מפסקת מעט רגליים..עוצמת עיניים... ומתמכרת לזרמים...רעד מתחיל בשיפולי הבטן... צמרמורת עולה במעלה הגב... שומעת את עצמי...גונחת בקול... וזה יותר מדליק אותי...הפיסוק מתרחב... הרעד מתחזק... ואז הראשונה מגיעה... כמה שניות באותו מיקום.והשניה השלישית.. הרעד בירכיים בלתי נשלט... הגניחות עולות באוקטבה אחת או שתיים.. העיניים נפתחות מעט.. לאור הנרות שמסביב.. מבט מצועף... לא רוצה להפסיק.. לא מפסיקה... ע-ו-ד והן באות.. אחת אחרי השניה... הטוסיק שנשען על הקיר שכבר הפך חם מהמים... מחליק למטה... הפיסוק מתרחב עוד קצת... ושוב.. אני מרגישה את הדגדגן פועם בעוצמה אדירה.. כאילו ואומר עוד....עוד.....עוווווווווד.... ואני.. אני ממשיכה...לרביעית לחמישית.. לא סופרת אותן הן באות בזרמים בלתי פוסקים... עד שהברכיים כמעט ונוגעות בזכוכית שתוחמת את המקלחת... ואז בכוח ממש במעט הכוח שנותר לי בגוף.. אני נעמדת... שוטפת את העורף במים חמים שזורמים מלמעלה ועד לכף הרגל... מטה ראש לאחור מרטיבה את השיער... את הקרקפת.. נרגעת... מרגישה אותו עדיין פועם בין רגליי... כושלת מהמקלחת עטופה בחלוק.. ומתיישבת על המיטה.. מבט עדיין מצועף נשימות ארוכות... חיוך זדוני.. ורגוע...
אייך אתן הנשים שכאן אוהבות לאונן?..
אייך אתם הגברים..גם אתם צריכים "אווירה".. או שלוף...ושפשף?:)

Baby Doc

New member
חכי רגע... ../images/Emo2.gif

אני אענה לך... תני לי רק קודם להסדיר את הנשימההההה.......

Baby Doc

New member
יקירתי...

אני חושב שאחרי שקראת את השורה שכתבתי, קיבלת תשובה מלאה ומפורטת לשאלתך...

פועמת

New member
מה זאת

אומרת אצלך "אווירה"?.. סרט? פינטוז בראש על מישהי? מקלחת או אמבטיה חמה? מה בדיוק.. ותודה :))

sam700

New member
אז ככה... (אוף קשה לענות לסקסית..)

סרט לא בא בחשבון.. אני נקרע מצחוק מרוב הסרטים... פינטוז על מישהי בהחלט חזק .... הכי חזק לדבר עם אהובתי בטלפון ולעשות שיחת סקס... מזה אני גומר גם בלי לשפשף...((((

שינוי ואווירה...../images/Emo13.gif

מעדיף אוירה... חדר עם מוזיקה שקטה, קטורת, נרות... עדיף יד נוספת...
אולם לפעמים כשאתה ממש ממש חרמן...שולפים משפשפים וגומרים... אולם למרות הכל ההעדפה האישית שמלאכת האוננות תשעה ע"י גורם נשי נוסף.. פירסס...

פועמת

New member
למה מיותרים?......

אוננות שתהיה....הטובה ביותר שקיימת לא מחליפה גבר שמחבק מלטף..נצמד...חודר..וגומר בתוכך.. לעולם לא! אז אל תחשוש מאישה שמאוננת שניכם יכולים רק להרוויח מההיכרות הטובה שלה עם הגוף שאתה מחזיק בשתי הידיים שלך.. :)

נו לא התכוונתי ממש ברצינות...

רק רציתי להביע את התפעלותי מהעוצמות, מהרגשות, מההתרגשות שהצלחת להגיע אליהן לבד, ללא עזרה של גבר, ולשתף אותנו בחוויה הנפלאה הזאת

sam700

New member
צודקת מיליון אחוז../images/Emo47.gif

ואני מתוודא שכשהיא מספרת לי שאוננה וחשבה על....... וגמרה... אני שמח ומגורה יחד...

למעלה