אדדםם?! אתההההה הלייף שללי

../images/Emo109.gif לא להגיב בנות

אורפז לא לפתוח הודעות חדשות יותר תשרשרי את זה לשירשור

../images/Emo175.gifאיך ששירשרת עכשיו ... [:

איך שהגבת לשירלי ורשמת לה - " אהה סליחה.. איך משרשרים? " , אז ככה משרשרים . :][:

../images/Emo175.gifלמה לא ? , |:

ואם היא רוצה עוד עזרה בעוד מש'ו ? ,, =\\ שירלי תפסיקי לעשות את זה !! וואי זה מעצבן . |: את לא מבינה שאנחנו יודעות אם להגיב או לא ?! , אייייייייייפ . מאז שבאת לפורום הזה , התחלת כל הזמן להגיד "לא להגיב" , "לא להגיב" , יאללה דדדי , אנחנו נגיב אם צריך ! אורפז ? , אם את צריכה עוד עזרה - תגידי . [:

../images/Emo109.gif התכוונתי לא להגיב

להודעה הראשונה ברור שאם היא צריכה משהו נעזור לה ולא צריך לחזור על אותו דבר 100000000 פעם הסברתי לה גם באייסי ואת הסברת לה אז מה כל פעם שהיא תרצה משהו תפתח הודעה חדשה ????? לא פשוט מסבירים פעם אחת ....

../images/Emo175.gifאבל שירשרת להודעה שלי !

אז איך התכוונת לשירשור עצמו ?! . ותפסיקי כבר להגיד "לא להגיב" , אם צריך אנחנו נגיב + ולא , לא כל פעם שהיא תרצה היא תפתח הודעה - כי הסברנו לה ! חוצמזה אם היא לא תבין בפעם הראשונה , נסביר לה גם בפעם השנייה והשלישית אפילו !

../images/Emo109.gif ואת יודעת מה הבעיה

שאם מישהו שהוא נקרא חדש בפורום ועושה טעות אוכלים אותו ואתן לא מסבירות למשל שדור פתחה הודעה חדשה אכלו אותה ואמרתי לך ואני יחזור שוב לא צריך לחזור על אותו דבר הרבה פעמים מזה תקליט שבור שימי לב מה רשמתי לך נכון אמרתי נכון למה שאמרת שם בגלל זה שירשרתי אלייך

../images/Emo175.gifאני תמיד מסבירה יפה .. ! [:

וכן , יש כאלה שמתחילות לצעוק עליהם וזה ... |: ואת צודקת , כל הזמן שמישהי צריכה עזרה , איזה 20 בנות עוזרות , ונותנות את אותה תשובה \ מש'ו בסגנון , חע . D; אהה , טוב . P= ואל תגיבי . P;

LiNoY EzRa

New member
../images/Emo192.gif תאמינוו לי היא מסכנהה ,

בביצפר היא באה אליי עושה לי לינויי איךך משרשריםם הבנותת כועסות אליי וזהה , זה לא נעיםם זה לאא יפהה תפסיקו להגידד את זהה \: מי שרוצהה שיגבב מי שלאא לא ,, אל תרשמו לא להגיבב זה מגעילל כבר \: לא להגיב לא להגיבב אוחחח לא לפתוחח לדבר לא לריב לא לדבר ככה לא לעשות ככה \: זה פ ו ר ו ם! אווחחחח ושירליי סורי שאני משרשרת להודעהה שלךך , אני לא יודעתת כב רלמה לשרשר את זה \:

../images/Emo175.gifוואי את צודקת !

זה כ"כ מעצבן שרושמים "לא להגיב" ,, אם נרצה נגיב ! , אבל כשכל הבנות מגיבות ואומרות אותו הדבר , למשל כשמישהי פותחת הודעה חדשה , כולן אומרות לה אותו הדבר - ל נ צ ל ש !! כאילו די , זהו , הבינה !!! עכשיו יש כאלה גם שצועקות , כאילו מהה אתן צועקוות ? , אם היא הייתה יודעת את החוקים היא לא הייתה פותחת ! , אבל היא לא יודעת ת'חוקים !! במקום לצעוק - תעזרררו !!

חן XD

New member
../images/Emo221.gif תודה שירלי הייתי צריכה את זה חחחח ../images/Emo6.gif

למעלה