אג"חים בעלי פוטנציאל גדול

מצב
הנושא נעול.

talido

New member
אתה יכול להראות את זה?

תהיה עליית תשואות
כי התשואות הן תשואות שפל שלא היו אפילו בימי הבועה הקונצרנית שלפני המפולת.
אתה יכול להראות את זה?
לפי מה שאני רואה זה לא כל כך נכון. אל תשכח לקחת בחשבון את האפקט של הרבית האפסית.

NS101

New member
הריבית האפסית לא מעניינת אותי

אתה יכול להראות את זה?
לפי מה שאני רואה זה לא כל כך נכון. אל תשכח לקחת בחשבון את האפקט של הרבית האפסית.
זה לא מצב בר קיימא.

talido

New member
הנקודה שלי היא

זה לא מצב בר קיימא.
הנקודה שלי היא
שממה שאני רואה המצב באגחים עדיין לא חזר לטרום הנפילה (אוגוסט 2008) למעט מיקרים נדירים של חברות "מוצלחות במיוחד". יש לך כמה דוגמיות בשבילי להמחיש את התאוריה שלך? אגב, אני באופן אישי צופה ריבית סביב האחוז עד סוף השנה.

NS101

New member
עזוב אותך

הנקודה שלי היא
שממה שאני רואה המצב באגחים עדיין לא חזר לטרום הנפילה (אוגוסט 2008) למעט מיקרים נדירים של חברות "מוצלחות במיוחד". יש לך כמה דוגמיות בשבילי להמחיש את התאוריה שלך? אגב, אני באופן אישי צופה ריבית סביב האחוז עד סוף השנה.
עזוב אותך
אין צורך לחפור עמוק מדי וגם ככה ביליתי יותר מדי מול המחשב הסופ"ש. תראה את התשואות לפדיון ותנסה להבין בעצמך אם זה מתאים לך או לא. לי זה לא.

צחישמיל

New member
שים בקרן

אנא מכם, אנשים טובים (וחכמים
), זרקו שמות של אג"חים שיש בהם פוטנציאל יפה (שטרם מימשו אותו). התפנו לי כ-30K שאני רוצה להשקיע באיגרות עם סיכון לא נמוך. אשמח לקבל גם המלצות לאג"ח זבל אטרקטיביות.
שים בקרן
בסכום כזה קטן עדיף לשים בקרן של אגח זבל שמבחינתה שמה בהרבה אגחים "עם פוטנציאל גדול". לדוגמא: פסגות HIGH YIELD או קרנות HIGH YIELD אחרות.

חגי

New member
תלוי איזה סיכון

), זרקו שמות של אג"חים שיש בהם פוטנציאל יפה (שטרם מימשו אותו). התפנו לי כ-30K שאני רוצה להשקיע באיגרות עם סיכון לא נמוך. אשמח לקבל גם המלצות לאג"ח זבל אטרקטיביות.
תלוי איזה סיכון
יש אגחים עם סיכון של המנפיק ויש כאלה עם סיכון של תנאי התשלום - כלומר אגח מובנה אני מזיק עדיין באמריקו קולוני ב - מחיר כרגע סביב 35. יש לציין שמחירי הרכישה שלי היו 20 עד 15 וצריך להפחית מכך 3.25% ריבית שהתקבלה כך שמדובר בשהשקעה שכבר כמעט שילשה את עצמה. מחזיק בלידר 4 אגח שאמור לשלם פדיון של 33% שמהווים כרגע 60% משוויו. גם כאן מחירי הרכישה שלי נמוכים משמעותית ממחיר השוק כרגע אבל אני מאמין שבסוף האגח ישולם כנראה. האגח הכי בטוח מבחינתי כרגע זה אפריקה יב או יח - מחמים קצרים יחסית של 2.5 ותשואה טובה לפדיון ביחס לאלטרנטיבות האחרות של החברה. כל הנל תלויים בסיכון אשראי של המנפיק. לגבי מובנים - אגח עם פוטנציאל גדול לרווח הון הוא שחרית 7 אבל להערכתי זה יקרה רק אם הדולר יתחזק באופן משמעותי. יש כנראה עוד לא מעט אפשרויות - אבל במצב היום מספיק לשבת על 3-4 זבלים ולקוות לטוב עבורי.

ל ו ז

New member
המון תודה לכולכם!

המון תודה לכולכם!

מצב
הנושא נעול.
למעלה