אגודת רכבתאים לתחביבים בישראל

מצב
הנושא נעול.

תחבורתי

New member

האם האגודה הזאת עדין קימת? תראו איזה לוגו יפה יש להם.

רכבתאים

רכבתאים?!
מה זה אומר?
רכבתאים
´רכבתאים´ היא מילה ישנה שיש לה, למיטב הבנתי, שני פירושים מקובלים - עובדי רכבת וחובבי רכבת. לאורן - בהחלט אין כל קשר ישיר בין הגוף הזה לעמותת ´פסים´ הנוכחית, מלבד האדון הנס קוהוט שהיה ממייסדי הגוף הישן והיום הוא חבר ב-´פסים´. אני מסכים שיש מן המשותף בין הגופים מבחינת הרכב ומטרות.

oren*

New member
תודה על התיקון

רכבתאים
´רכבתאים´ היא מילה ישנה שיש לה, למיטב הבנתי, שני פירושים מקובלים - עובדי רכבת וחובבי רכבת. לאורן - בהחלט אין כל קשר ישיר בין הגוף הזה לעמותת ´פסים´ הנוכחית, מלבד האדון הנס קוהוט שהיה ממייסדי הגוף הישן והיום הוא חבר ב-´פסים´. אני מסכים שיש מן המשותף בין הגופים מבחינת הרכב ומטרות.
תודה על התיקון

oren*

New member
היום קוראים לאגודה הזו "פסים" אם

האם האגודה הזאת עדין קימת? תראו איזה לוגו יפה יש להם.
אינני טועה, אגודת חובבי הרכבת בישראל. הכל יפה במעטפה הזו, גם הלוגו של האגודה וגם הבול וגם החותמת "75 שנה לנסיעת הבכורה של הרכבת מירושלים ליפו".

יהוושע

New member
לפי החישוב שלי זה מ 1962 , מעניין

אינני טועה, אגודת חובבי הרכבת בישראל. הכל יפה במעטפה הזו, גם הלוגו של האגודה וגם הבול וגם החותמת "75 שנה לנסיעת הבכורה של הרכבת מירושלים ליפו".
שהתירגום מעברית אינו לאנגלית אלא לצרפתית ?? ( או ספרדית? )

איליה.

New member
צרפתית.

שהתירגום מעברית אינו לאנגלית אלא לצרפתית ?? ( או ספרדית? )
צרפתית.
השם "אגודת רכבתאים לתחביבים בישראל" נראה מוזר ומטעה. זה נשמע כאלו זוהי אגודה של רכבתאים שעוסקת בתחביבים (לאו דווקא בתחביבים שקשורים לרכבת). מוזר.

יהוושע

New member
כך דיברו ב 1962 , בעידן ראומה אלדר

צרפתית.
השם "אגודת רכבתאים לתחביבים בישראל" נראה מוזר ומטעה. זה נשמע כאלו זוהי אגודה של רכבתאים שעוסקת בתחביבים (לאו דווקא בתחביבים שקשורים לרכבת). מוזר.
כך דיברו ב 1962 , בעידן ראומה אלדר
ומשה חובב .

מצב
הנושא נעול.
למעלה