"אגד תיור", דיימלר, 1965

מצב
הנושא נעול.
"אגד תיור", דיימלר, 1965

"אגד תיור", דיימלר, 1965
התמונה הופיעה בשער הירחון "ברכב", מרץ 1965. האוטובוסים תוצרת דיימלר-בריטניה הם חלק מעשר יחידות שנרכשו לשנת העשור למדינה. הם צבועים בצורה זהה ל"רויאל טייגר" ששירתו גם הם ב"אגד תיור" בשנת 1958 ואילך.

ושכחתי שהמרכב תוצרת "הארגז"

"אגד תיור", דיימלר, 1965
התמונה הופיעה בשער הירחון "ברכב", מרץ 1965. האוטובוסים תוצרת דיימלר-בריטניה הם חלק מעשר יחידות שנרכשו לשנת העשור למדינה. הם צבועים בצורה זהה ל"רויאל טייגר" ששירתו גם הם ב"אגד תיור" בשנת 1958 ואילך.
ושכחתי שהמרכב תוצרת "הארגז"

בני: ש´וסונים יש לך ?

"אגד תיור", דיימלר, 1965
היי בני ! יש לך גם תמונות של ש´וסונים ??

יש לי, במשרד, תמונת צבע נהדרת

היי בני ! יש לך גם תמונות של ש´וסונים ??
של שוסון ששייך ל"אל על". נדמה לי שהיא מופיעה ב"אלבום העשור" שנמצא בהרבה בתים של אנשי הדור ההוא.... ביום ראשון אסרוק ואראה לכוווולם.

כבר מראש אני מודה לך על הסריקה !

של שוסון ששייך ל"אל על". נדמה לי שהיא מופיעה ב"אלבום העשור" שנמצא בהרבה בתים של אנשי הדור ההוא.... ביום ראשון אסרוק ואראה לכוווולם.
כבר מראש אני מודה לך על הסריקה !

oren*

New member
כמה מוזרים החלונות הצרים של הנהג

"אגד תיור", דיימלר, 1965
כמה מוזרים החלונות הצרים של הנהג
לעומת הבועה הענקית שיש היום.

four seasons

New member
אהבתי את החלונות העליים...

"אגד תיור", דיימלר, 1965
אהבתי את החלונות העליים...
חבל שהיום אין כאלו באוטובוסים כאשר הערים גדלות לגובה, חלונות כאלו יכולים להוות מפלט מן המחנק האורבני...נראה לי גם שנסיעה באוטובוס כזה יכול להיות חוויה גם לנוסעים במיוחד לצלמים...

יהוושע

New member
היו רק 10 כאלה ? כי אני זוכר שנסעתי

"אגד תיור", דיימלר, 1965
היו רק 10 כאלה ? כי אני זוכר שנסעתי
בהם עוד בתחילת שנות ה-70 עם סבא שלי מחיפה לקריות , אני זוכר מצויין את החלונות העיליים שהיו צבועים בצבע סגול כהה . רעש המנוע שלהם היה חזק יותר מרעש מנועי הטייגר - ליילנד הרגילים ושונה מהם , אגב בזמן שאני נסעתי בהם הם היו צבועים בצביעה הרגילה של אז - ירוק עם פס לבן באמצע ולא בצביעת " אגד תיור " הכחולה-סגולה . ומה שעוד הבדיל אותם אז מן האוטובוסים הרגילים היה שלא היו להם " טסות " על הגלגלים , בעוד שלכול הטייגרים באותה תקופה היו טסות על הגלגלים . ( גם בתמונה ניתן לראות שאין טסות על הגלגלים ) . לפני 12-13 שנים , בנסיעת לילה באוטובוס דן , ראיתי דיימלר כזה בצומת הרחובות המסגר ולה גרדיה בת"א , מעניין לאן הוא נסע ובאיזה קו שירת , זה היה שנים רבות מאז שראיתי כאלה . בני , אחלה תמונות , אם יש לך עוד צבעוניות כאלה של אגד מאותן שנים , סרוק נא . זה מחזיר אותי לימי ילדותי העליזים ולנסיעות עם סבי שמת מזמן .

מצב
הנושא נעול.
למעלה