אגד סירב לקבל מילואמניק ללא חותמת

מצב
הנושא נעול.
תדירות הקווים בחיפה היא בדיחה עצובה...

אם כך בפעם הבאה שאקנה חופשי חודשי אשלם ב-210
מטבעות של שקל, פן הנהג יסרב לקבל את הכסף בשטרות של 100 או בשטר של 200. סתאאם... אני לא קונה חופשי חודשי ולו רק בשביל להיות נוסע שבוי של אגד. ככה אפשר לקחת מוניות שירות ולא להיות תלויים בשירות הנהדר של אגד, חיפה. שכולל תח"צ בתדירות של אחת לחצי שעה בערב בקווים ראשיים כמו 37 ובמוצ"ש אף אחת ל-40 דקות!!! אגב חיפה היא אחת הדוגמאות המופלאות בעולם למקרה שבו תדירות קווי ההזנה (השכונתיות למיניהם) עולה על התדירות של הקווים הראשיים המוזנים על ידם. אפשר לייצא את הרעיון הגאוני הזה לחו"ל.

איתן 990

New member
בדיחה עצובה?

בדיחה עצובה?
אגד חיפה? יש דבר כזה? מיום ליום הקרקס הזה שקוראים לו אגד ואני מתכוון לכל הסניפים באיזור. קריות נווה שאנן וחוף הכרמל. מתעללים בנוסעים שאנחנו הנוסעים משלמים לכל המנהלים שמרוויחים פי 3 וגם פי 4 מהנהגים. נגד הנהגים אין לי שום דבר.הנהגים עושים עבודת קודש. היום במרכזית המפרץ סדרן או פקח פשוט דיבר עם נהג שהיה צריך לצאת לנסיעה בשעה 15:55 והם דיברו משהו כמו 4-5 דקות.האוטו היה מחוץ לרציף.כמובן שהאוטו חסם את הכביש. ובכל רציף לפחות יוצאים 3-4 קווים משהו כמו 10 מכונות עמדו עד שהנפיל יסיים לברבר. בושה וחלימה. לצערי מיום ליום אני מתחיל לא לסבול את אגד חיפה.וזה עצוב כי אני פריק לא קטן של אגד. אני מאוד מאוד פוחד שהדבר הזה שנקרא רכבת קלה/אוטובוס פילאס יגמרו לנו את החשק לנסוע בתחבורה ציבורית באזור חיפה. הלוואי שאני טועה. דרך אגב מישהו יודע איזו חברה עומדת להפעיל את שרות הזה רק"ל אוטובוס רב נוסעים. הסעה המונית? שיהיה לכולנו לילה טוב. {אם פגעתי בעובד כל שהו מאחד הסניפים שציינתי אני מבקש את סליחתו}

amit1270

New member
../images/Emo6.gif גאוני!

אם כך בפעם הבאה שאקנה חופשי חודשי אשלם ב-210
מטבעות של שקל, פן הנהג יסרב לקבל את הכסף בשטרות של 100 או בשטר של 200. סתאאם... אני לא קונה חופשי חודשי ולו רק בשביל להיות נוסע שבוי של אגד. ככה אפשר לקחת מוניות שירות ולא להיות תלויים בשירות הנהדר של אגד, חיפה. שכולל תח"צ בתדירות של אחת לחצי שעה בערב בקווים ראשיים כמו 37 ובמוצ"ש אף אחת ל-40 דקות!!! אגב חיפה היא אחת הדוגמאות המופלאות בעולם למקרה שבו תדירות קווי ההזנה (השכונתיות למיניהם) עולה על התדירות של הקווים הראשיים המוזנים על ידם. אפשר לייצא את הרעיון הגאוני הזה לחו"ל.
גאוני!

harhanegev

New member
לא נכון, הוא לא רשאי לסרב ל- 100 / 200 .

תקרא בבקשה את תקנות תעבורה לגבי שטרות
החוק הוא רשאי הנהג לסרב לקבל שטרות של 100 או 200. לגבי השוברים הצהלים הנושא פרוץ לכל עבר ממלש"בים למינהם או תעודות לוחם ושוברי מילואים. פשוט מאד צריך לתת הכל בצורה מסודרת הנהג הוא לא הכתובת לשום דבר ועיניין אנחנו פועלים לפי התקנות המחייבות יש בעיות עם השוברים תפנו לצבא ותרדו מאתנו כי אנחנו נותני שרות מסוים לפי נהלים ולא מעניין אותי איפה ומה עושה הצבא ומה הוא מנפיק כן או לא. אנחנו לא הכתובת חוץ מהשוברים יש לנו עוד ניסים ונפלאות עם הציבור שחושב שאנחנו הכתובת לכול אז לא אנחנו מבצעים את עבודתנו נאמנה כדי שכל אחד יגיע ליעדו ובשלום וכל הסיפור מסביב אוסף של שטויות תהיו בסדר כולם יהיו בסדר.
לא נכון, הוא לא רשאי לסרב ל- 100 / 200 .
לפי התקנות הוא רשאי לסרב לתשלום שהוא יותר מפי 10 מסכום התשלום. במקרה דנן, זה פחות מפי 10, ולכן הנהג היה חייב לקבל את השטר.

846

Active member
../images/Emo45.gif כנהגים בקו 400 אנחנו ניתקלים

תקרא בבקשה את תקנות תעבורה לגבי שטרות
החוק הוא רשאי הנהג לסרב לקבל שטרות של 100 או 200. לגבי השוברים הצהלים הנושא פרוץ לכל עבר ממלש"בים למינהם או תעודות לוחם ושוברי מילואים. פשוט מאד צריך לתת הכל בצורה מסודרת הנהג הוא לא הכתובת לשום דבר ועיניין אנחנו פועלים לפי התקנות המחייבות יש בעיות עם השוברים תפנו לצבא ותרדו מאתנו כי אנחנו נותני שרות מסוים לפי נהלים ולא מעניין אותי איפה ומה עושה הצבא ומה הוא מנפיק כן או לא. אנחנו לא הכתובת חוץ מהשוברים יש לנו עוד ניסים ונפלאות עם הציבור שחושב שאנחנו הכתובת לכול אז לא אנחנו מבצעים את עבודתנו נאמנה כדי שכל אחד יגיע ליעדו ובשלום וכל הסיפור מסביב אוסף של שטויות תהיו בסדר כולם יהיו בסדר.
כנהגים בקו 400 אנחנו ניתקלים
בהמוני מלשבי"ם המגיעים ממבדקים בתל-השומר ורוצים לסוע חזרה לי"ם עם השובר מהבוקר כי הקצינה אמרה שזה בסדר..... אבל זה לא... וזה קורה כמעט כל יום, אז מה אנחנו אמורים לעשות? להתחשב בילד בן 16.5 ולהסתכן בקנסות? ומה עם החברים שלו שהצטרפו ל"יום כיף" וההשיגו שוברים ריקים?

לפחות אני דואג לבדוק,

כנהגים בקו 400 אנחנו ניתקלים
בהמוני מלשבי"ם המגיעים ממבדקים בתל-השומר ורוצים לסוע חזרה לי"ם עם השובר מהבוקר כי הקצינה אמרה שזה בסדר..... אבל זה לא... וזה קורה כמעט כל יום, אז מה אנחנו אמורים לעשות? להתחשב בילד בן 16.5 ולהסתכן בקנסות? ומה עם החברים שלו שהצטרפו ל"יום כיף" וההשיגו שוברים ריקים?
לפחות אני דואג לבדוק,
שהשוברים שלי תמיד חתומים0שוברי מלש"ב), אבל מה קורה כשנהג מסרב לקבל שוברים אלה בטענה שהחברה לא עובדת עם שוברים מכיוון שזו חברה פרטית?! והשובר הרי חתום, יש עליו את כל הפרטים. ולמתעניינים, מדובר במטרודן, פניתי אליהם במכתב על שנאלצתי לשלם שתי נסיעות כי נהגים לא קיבלו ממני שוברים. השבעה וחצי שקלים הללו לא מה שיעשו אותי עשיר יותר, הקטע הוא שמגיע לי נסיעה פנימית ללא תשלום, והחברה לא נותנת לי לממש אותה.

הוא אולי צעיר../images/Emo8.gif אבל אתה כותב שטויות.

פיירמן יא צעיר. שתתחיל לעשות מילואים תבין
שכסף משוחרר לא יוחזר. בקושי את תלושי השכר הם שולחים. לא פעם מרוב ברדק לא ברור להם מי התייצב ולכמה זמן. אם הייתי אותו נהג הייתי מעלה אותו ללא כרטיס ואם היה מגיע מבקר הייתי מסביר לו את מורכבות העניין (החייל עלה לאוטובוס רחוק מהיחידה שלו ושם לא טרחו להחתים לו את השובר). נצל"ש, סיפור מעניין שהיה לי היום בקו 46 בחיפה. עליתי הבוקר לאוטובוס ורכשתי כרטיסיה עם שטר של 200 ש"ח. הנהג התעצבן עלי ואמר שבכלל הוא לא חייב להעלות אותי ולפרוט לי את הכסף. ציינתי שלפי מה שאני יודע אם אני משלם פחות מפי חמישה מהמחיר הוא צריך לעלות אותי ולפרוט לי. הוא אמר באדיבותו שאני לא אלמד אותו את החוקים. בשביל "להתנקם" בי הוא החזיר לי את כל העודף (156 ש"ח) במטבעות של 5 ו-10 ש"ח בטענה שאין לו שטרות. רק בשביל להציק לי הוא כבר בשעה 07:30 חיסל כמעט את כל הכסף הפרוט שהיה לו.
הוא אולי צעיר
אבל אתה כותב שטויות.
לפני חודש סיימתי שירותי מילואים ונאצלתי לשלם מכספי עבור חלק מהנסיעות שביצעתי, בערך שבוע אחרי שהשתחררתי החזירו לי את כל הכסף שהוצאתי ישר לחשבון הבנק ושלחו לי "תלוש משכורת" על הסכום הזה.

../images/Emo45.gif כך גם אצלי

הוא אולי צעיר
אבל אתה כותב שטויות.
לפני חודש סיימתי שירותי מילואים ונאצלתי לשלם מכספי עבור חלק מהנסיעות שביצעתי, בערך שבוע אחרי שהשתחררתי החזירו לי את כל הכסף שהוצאתי ישר לחשבון הבנק ושלחו לי "תלוש משכורת" על הסכום הזה.
כך גם אצלי

אני מגיש טופס 55 ועובר ליחידה שלך

הוא אולי צעיר
אבל אתה כותב שטויות.
אני מגיש טופס 55 ועובר ליחידה שלך
אצלי בקישור יש ברדק טוטאלי, לפי מה שראיתי במלחמה האחרונה הייתי בטוח שהדבר נכון לכל הצבא, אבל מסתבר שיש יחידות נבחרות שמתנהלות באופן מסודר.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif גם אני השתחררתי שלשום מהמילואים

הוא אולי צעיר
אבל אתה כותב שטויות.
גם אני השתחררתי שלשום מהמילואים
וגם אני לא הייתי בדיוק באיזור עם תחבורה ציבורית רבה. אני ועוד שלושה חברים השתחררנו מאוחר יותר מיתר חברינו לפלוגה והגענו לבסיס השחרור מאוחר יותר. קצינת הקישור לא המתינה לנו ונוסף ושוברי הנסיעה המתנו לגורם זה או אחר, שיביא לנו אישור שסיימנו את המילואים. לבסוף הגיעה המג"ד והסברנו לו שאנו ממתינים זמן רב לשחרור. הוא ניסה לחפש את קצינת הקישור ואחרי שזה לא הצליח, הוא אסף את השמות שלנו ומצא שיש לו אך ורק שוברים לרכבת ולא לאוטובוסים. לכן הוא פסק שנשנלם, נביא קבלות ויחזירו לנו כסף וזה מה שעשינו: המתנו זמן לא ממש קצר לאוטובוס באיזור שאינו רב תחבורה ציבורית (המתנה מצטברת לתהליך השחרור עצמו), האוטובוס הגיע, שילמנו על הנסיעה וחזרנו בשלום הביתה.

846

Active member
מידי יום עולים או מנסים לעלות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3419828,00.html
מידי יום עולים או מנסים לעלות
עשרות ואולי מאות מתחזים בעלי אישורים, תעודות, טפסים, שוברים וכל מה שאולי יאפשר להם נסיעה חינם באוטובוס חלק מהאישורים מזויפים ואת חלקם הם השיגו מחברים בשלישות או בכל משרד צבאי אחר ולכן הנהג צדק בהקפדה על הכללים, אני יכול לתת כאן עשרות דוגמאות מנסיוני האישי, במיקרים רבים אכן הצבא אשם ולא החייל אבל לנהג אין שיקול דעת. דוגמא נפוצה היא קצין בקבע שלתעודת הלוחם שלו פג התוקף ע"פ התאריך בו הוא היה חייל ולא קצין, וואז הטענה היא ש"הקצינה אמרה לי או מג"ד או הרס"ר" בקיצור כל מי שלא עובד באגד ואינו מכיר את הכללים. בסופו של דבר האחריות היא על הנהג ועל כיסו, בין אם הוא יתן לו כרטיס נסיעה על חשבונו, או יכבד את השובר הלא תקין ויצטרך לשלם לקופאי את ערכו או להסתכן ולקחת את החייל ללא כרטיס או שובר ולקבל דוו"ח ממבקר בשווי של חצי יום עבודה או יותר.

sulo 31

New member
הנהג פעל כראוי יש לי דוגמא טובה :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3419828,00.html
עם כל הצער שבמקרה הנהג פעל כשורה. ישנם הרבה מתחזים וכאלה שעושים טובה שמראים חוגר עם תעודת לוחם וושלא נדבר על תעודת לוחם שלא בתוקף!. היה לי באופן אישי מקרה שחייל עלה עם תעודת לוחם בקו 501 ואני באופן אישי לא שמתי לב לתוקף של התעודה. האוטובוס היה עמוס ולמזלי הרע עלה מבקר שהכריח את החייל לשלם וגם החרים את תעודת הלוחם שלו. המבקר רשם את פרטיי וקיבלתי אזהרה על כך. כמה שאני מנסה להיות טוב כלפי אנשים אני יכול להדפק בקנסות ממבקרים או מספיק שאיזה נוסע יתלונן על כל דבר או מישהו מרחוק ראה אני יכול להסתכן בקנס של שעות מהמשכורת ואנחנו הנהגים עובדים קשה מאוד בשביל להרויח את פרנסתינו. ואוי ואבוי אם אתפס מטוב ליבי פותח את הדלת שלאר בתחנה על מנת להוריד נוסעים. אני מכבד את מקום עבודתי ומתפרנס בכבוד ואני לא אתן שמשכורתי תפגע בגלל טוב ליבי . ואני מצטער מראש עם אותם נוסעים שלא אכפת להם מהחוקים.

../images/Emo45.gif

עם כל הצער שבמקרה הנהג פעל כשורה. ישנם הרבה מתחזים וכאלה שעושים טובה שמראים חוגר עם תעודת לוחם וושלא נדבר על תעודת לוחם שלא בתוקף!. היה לי באופן אישי מקרה שחייל עלה עם תעודת לוחם בקו 501 ואני באופן אישי לא שמתי לב לתוקף של התעודה. האוטובוס היה עמוס ולמזלי הרע עלה מבקר שהכריח את החייל לשלם וגם החרים את תעודת הלוחם שלו. המבקר רשם את פרטיי וקיבלתי אזהרה על כך. כמה שאני מנסה להיות טוב כלפי אנשים אני יכול להדפק בקנסות ממבקרים או מספיק שאיזה נוסע יתלונן על כל דבר או מישהו מרחוק ראה אני יכול להסתכן בקנס של שעות מהמשכורת ואנחנו הנהגים עובדים קשה מאוד בשביל להרויח את פרנסתינו. ואוי ואבוי אם אתפס מטוב ליבי פותח את הדלת שלאר בתחנה על מנת להוריד נוסעים. אני מכבד את מקום עבודתי ומתפרנס בכבוד ואני לא אתן שמשכורתי תפגע בגלל טוב ליבי . ואני מצטער מראש עם אותם נוסעים שלא אכפת להם מהחוקים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה