אגד מציגה את האוטובוסים החדשים

מצב
הנושא נעול.

mauzer

New member
O404 הגיע בסוף שנות ה-80

ונפרדת מה404 האחרון
O404 הגיע בסוף שנות ה-80

אורי404

New member
אם אני לא טועה, הסדירים החלו להיכנס ב-1995

O404 הגיע בסוף שנות ה-80
קודם לכן נכנס האבטיפוס 40-939-00, שמאז נמכר ל"אסיה תור". עבר מאז אירוע שריפה. לא יודע האם הוא שוקם אחרי השריפה.
בכל מקרה הוא עבר את גיל 20 ולא יכול לשמש כאוטובוס בישראל.

mauzer

New member
אז מדוע מציינים בכל הכתבות שהם נכנסו בסוף שנות ה-80 ?

קודם לכן נכנס האבטיפוס 40-939-00, שמאז נמכר ל"אסיה תור". עבר מאז אירוע שריפה. לא יודע האם הוא שוקם אחרי השריפה.
בכל מקרה הוא עבר את גיל 20 ולא יכול לשמש כאוטובוס בישראל.

אורי404

New member
O405 עירוניים נכנסו בסוף שנות השמונים

O405 עירוניים נכנסו בסוף שנות השמונים
אם אני לא טועה, לא נכנס O404 (כולל ניסיוני), בסוף שנות השמונים, אלא לקראת אמצע שנות התשעים.
כנראה טעו פעם אחת בכתבה ומשם המשיכה הטעות לחזור.

orensaab

New member
על מי באים להסטלבט ?

ונפרדת מה404 האחרון
על מי באים להסטלבט ?
בעודי הולך היום, 4 במאי בשעה 12:00 ברחוב הרצל ברחובות, הופיע מולי במלוא הדרו, 404 בנסיעה בדרכו מתל אביב לאשקלון בקו 301.
לצערי לא הספקתי לשלוף ולצלם.
למיטב זכרוני מדובר ב- 86-449-01.

אורן

davidfainshtein

Member
מנהל
ויותר מזה: איזה מין טקס מפגר זה

על מי באים להסטלבט ?
בעודי הולך היום, 4 במאי בשעה 12:00 ברחוב הרצל ברחובות, הופיע מולי במלוא הדרו, 404 בנסיעה בדרכו מתל אביב לאשקלון בקו 301.

אורן
ויותר מזה: איזה מין טקס מפגר זה
להציג מפרקית כדור המחליף של קאוצ'?

Royal Tiger

New member
נותרו שתיים פעילות 449 ו 443

על מי באים להסטלבט ?

אורן
יש להן עדיין טסט, השבתה מתוכננת ליום שישי הקרוב.

ומה רכשו השנה? שוב דרעק שבדי? שוב מכירות

יש להן עדיין טסט, השבתה מתוכננת ליום שישי הקרוב.
חיסול של סוף עונת הדגם ממאן? נו באמת.....
בגרמניה קיימים שני דגמים:
O530, O580. אילו אגד היתה מצטיידת אך ורק בשני הדגמים הנ"ל, החיים שלכם באגד היו תותים ובמיוחד חייהם של עובדי המוסכים הסובלים סבל קשה בטפלם או בניסיונות שלהם לטפל בכל דבר שלכם שלא נקרא מרצדס..... רחמים על מי שצריך לעשות ראש מנוע לוולוו, מאן, דאפ או סקניה....

איפה ימי האיכות הלא מתפשרת של ה-O303 וה- O305 המוגמרים?? אין ספק ששנת הדגם 1980 באגד היתה הטובה מכולן מאז 1933 ועד מחר...

yeh11

New member
אגד במוסקבה

חיסול של סוף עונת הדגם ממאן? נו באמת.....
בגרמניה קיימים שני דגמים:
O530, O580. אילו אגד היתה מצטיידת אך ורק בשני הדגמים הנ"ל, החיים שלכם באגד היו תותים ובמיוחד חייהם של עובדי המוסכים הסובלים סבל קשה בטפלם או בניסיונות שלהם לטפל בכל דבר שלכם שלא נקרא מרצדס..... רחמים על מי שצריך לעשות ראש מנוע לוולוו, מאן, דאפ או סקניה....

איפה ימי האיכות הלא מתפשרת של ה-O303 וה- O305 המוגמרים?? אין ספק ששנת הדגם 1980 באגד היתה הטובה מכולן מאז 1933 ועד מחר...
אגד במוסקבה
שלום! אז תמונות שצילמתי ב2006 יוני במוסקבה בעליונות מרצדס מוגמר עם אויר מאולץ במקור תואם 7070481 ובתחתונה מרצדס מהרכבה מקומית שניהם בקו 388 העליון ממודל 81 אז אפשר להניח שעבר אז כשצילמתי בין 20 ל25 מליון ק"מ והתחתון שיכול להיות משנים 82 עד 85 גם באיזור ה20 מליון אז מה יש לדבר על אמינות

נכון מאוד. רק חבל שהבחורצ'יק טייגר לא התייחס

אגד במוסקבה
שלום! אז תמונות שצילמתי ב2006 יוני במוסקבה בעליונות מרצדס מוגמר עם אויר מאולץ במקור תואם 7070481 ובתחתונה מרצדס מהרכבה מקומית שניהם בקו 388 העליון ממודל 81 אז אפשר להניח שעבר אז כשצילמתי בין 20 ל25 מליון ק"מ והתחתון שיכול להיות משנים 82 עד 85 גם באיזור ה20 מליון אז מה יש לדבר על אמינות
נכון מאוד. רק חבל שהבחורצ'יק טייגר לא התייחס
לסוגיה... הוא לא נראה לי מעריץ גדול של מרצדס....אתה יודע איך זה - יש כאלה שמוכנים לתת הכל בשביל לחזור ולנהוג על 89-683.....
הוא דיבר על 449 ו- 443. זה בסדר, בפורום מכירים את כל הנתונים....הנה למשל קצת על 443:
נכנס לשרות ביום 21.11.1999 והוא למעשה כבר בן 15 וחמישה וחצי חודשים....עושה טסט פעמיים בשנה אז ברור שהוא יושבת השבוע. מה בדיוק חדש בזה???
יש עליו תיק שלם אצלי (כמו על כל אוטובוס אחר מאז 1933 באגד):
הנה קצת מידע על קצה הקרחון: פנימי: ,28167, מספר שלדה: WEB618115Y1093804. אם תרצה יש לי גם את כל גיליון הטיפולים שלו, רשימת בעיות בכל 15.5 השנים האחרונות ועוד מידע על כל חלק בו. כולל תאריך החלפת מנוע ומספרי מנוע וגיר.

סנוי

New member
ובכתבה של YNET, התוכן שצולם הוא סתם יחצ"נות למוזיאון אגד

ונפרדת מה404 האחרון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4652274,00.html

בכותרת: אגד מחדשת את צי האוטובוסים ונפרדת מ-404.
בסרטון: נציג של המוזיאון מיחצ"ן את החברה ואת משמעותה לאורך ההיסטוריה של המדינה.

אה כן, ושאולים אותו בהתחלה לכמה שניות לגבי אוטובוסים חדשים, והוא משיב על 3 אוטובוסים ניסויים.
בתור אחד שמתעניין בתחום (אמנם לא בסדרות ציי הרכב אלא תח"צ בכללי) אני לא מבין למה אפילו לא הסבירו לרגע מה אלו אוטובוסי 404 ומה יחליף אותם.

davidfainshtein

Member
מנהל
יחצנות למוזיאון זה לא בהכרח דבר רע.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4652274,00.html

בכותרת: אגד מחדשת את צי האוטובוסים ונפרדת מ-404.
בסרטון: נציג של המוזיאון מיחצ"ן את החברה ואת משמעותה לאורך ההיסטוריה של המדינה.

אה כן, ושאולים אותו בהתחלה לכמה שניות לגבי אוטובוסים חדשים, והוא משיב על 3 אוטובוסים ניסויים.
בתור אחד שמתעניין בתחום (אמנם לא בסדרות ציי הרכב אלא תח"צ בכללי) אני לא מבין למה אפילו לא הסבירו לרגע מה אלו אוטובוסי 404 ומה יחליף אותם.
יחצנות למוזיאון זה לא בהכרח דבר רע.
במקרה שלנו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה