אגד לים המלח

מצב
הנושא נעול.

U n i q u e 1 8

New member
אגד לים המלח

אגד לים המלח
אני רוצה להגיע באוטובוס אגד מהתחנה מרכזית ירושלים לים המלח השאלות שלי הן: יש כמה קווים שמגיעים לים המלח? איזה קו מגיע לשם? איפה התחנה בים המלח? באמצע העולם או בתחנה מרכזית/קניון כלשהו? כמה עולה נסיעה כזאת הלוך ושוב לנוער? תודה מראש

ה דרומי

New member
לאן בים המלח?

אגד לים המלח
אני רוצה להגיע באוטובוס אגד מהתחנה מרכזית ירושלים לים המלח השאלות שלי הן: יש כמה קווים שמגיעים לים המלח? איזה קו מגיע לשם? איפה התחנה בים המלח? באמצע העולם או בתחנה מרכזית/קניון כלשהו? כמה עולה נסיעה כזאת הלוך ושוב לנוער? תודה מראש
לאן בים המלח?
האם לאזור המלונות? כי לשם יש את אגד 444 486 421 כולם אקספרס לפי אתר של אגד תחנות באזור המלונות עין בוקק יש לו איזה 4 או 5 תחנות באזור המלונות

m a r o k a i

New member
ולעין גדי 486 ו487 אם אני לא טועה

לאן בים המלח?
האם לאזור המלונות? כי לשם יש את אגד 444 486 421 כולם אקספרס לפי אתר של אגד תחנות באזור המלונות עין בוקק יש לו איזה 4 או 5 תחנות באזור המלונות
ולעין גדי 486 ו487 אם אני לא טועה

U n i q u e 1 8

New member
בעיקרון אני מחפש שם חוף שקט

לאן בים המלח?
בעיקרון אני מחפש שם חוף שקט
ועדיף לא בתשלום... לאיזה קו כדאי לי לעלות ומה יהיה המחיר??

ה דרומי

New member
מצורף לינק של ים המלח

אגד לים המלח
מצורף לינק של ים המלח
לגבי חוף שקט וחינם אז באזור המלונות טיפונת צפונה מהם אבל לא נשכח שזה בכלל לא ים המלח שם ים המלח נמצא באזור אין גדי ושם צריך להזהר מבולענים

מצב
הנושא נעול.
למעלה