אגד חוף הכרמל - לאן?

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
תמונות מחוף הכרמל - תחנת הרכבת

אני לא יודע את התשובות המדויקות,
אבל יש לי תמונות
התמונות צולמו ע"י צ'רלי צ'ן (Charlie Chen) ב-9 ביולי 2003, יום או יומיים אחרי שהציבו במרכזית חוף הכרמל את השלט המסתובב.

טוט

New member
אגד חוף הכרמל - לאן?

אגד חוף הכרמל - לאן?
בוקר טוב! לצד תחנת הרכבת חוף הכרמל יש מבנה גדול ועליו החל להסתובב שלט גדול: "אגד חוף הכרמל". מכאן אני מבינה שבקרוב תפתח שם תחנת אוטובוס מרכזית. אודה למי שיעדכן אותי: אילו קווים יועברו לשם, והאם תחנה זו תבטל את תחנת אגד הוותיקה בבת-גלים? תודה.

איליה.

New member
תמונות מחוף הכרמל - המרכזית

התמונות צולמו ע"י צ'רלי צ'ן (Charlie Chen) ב-9 ביולי 2003, יום או יומיים אחרי שהציבו במרכזית חוף הכרמל את השלט המסתובב.
התמונות צולמו ע"י צ'רלי צ'ן (Charlie Chen) ב-9 ביולי 2003.

איליה.

New member
ועוד כיוון -לחובבי אוטובוסים ירוקים

התמונות צולמו ע"י צ'רלי צ'ן (Charlie Chen) ב-9 ביולי 2003.
ועוד כיוון -לחובבי אוטובוסים ירוקים
התמונות צולמו ע"י צ'רלי צ'ן (Charlie Chen) ב-9 ביולי 2003. כל התמונות צולמו מהגג של בניין המשרדים הקרוב ביותר לתחנת חוף הכרמל, הבניין החדש של אינטל.

טוט

New member
אף אחד לא יודע?!../images/Emo12.gif

אגד חוף הכרמל - לאן?
בוקר טוב! לצד תחנת הרכבת חוף הכרמל יש מבנה גדול ועליו החל להסתובב שלט גדול: "אגד חוף הכרמל". מכאן אני מבינה שבקרוב תפתח שם תחנת אוטובוס מרכזית. אודה למי שיעדכן אותי: אילו קווים יועברו לשם, והאם תחנה זו תבטל את תחנת אגד הוותיקה בבת-גלים? תודה.
אף אחד לא יודע?!

איליה.

New member
באופן כללי, זה יעבוד כמו המפרצית.

אני לא יודע את התשובות המדויקות,
אבל יש לי תמונות
כל הקווים מדרום יסתיימו מחוף הכרמל, ומשם יהיו קווים לכל רחבי חיפה. אני לא יודע מה יהיו מסלולי הקווים בחיפה, ואני לא יודע אם יבטלו את התחנה הקיימת או לא.

איליה.

New member
*יסתיימו בחוף הכרמל

כל הקווים מדרום יסתיימו מחוף הכרמל, ומשם יהיו קווים לכל רחבי חיפה. אני לא יודע מה יהיו מסלולי הקווים בחיפה, ואני לא יודע אם יבטלו את התחנה הקיימת או לא.
*יסתיימו בחוף הכרמל

מצב
הנושא נעול.
למעלה