אגד אשדוד שלום ! המודיעין סגור !!!

ישראל21

New member
אגד אשדוד שלום ! המודיעין סגור !!!

יש לי שאלה : מישהו פעם הצליח להשיג את מודיעין אגד באשדוד ?? הם אף פעם לא עונים !!!

נו, ואם אגיד שפעם הצלחתי, זה יעזור?

ומה השאלה שלך בתכלס ? מה ברצונך לשאול אותם ? אולי מישהו כאן יודע ? כדאי לנסות ! בברכה, אריה מלך החיות

ישראל21

New member
השאלה שלי !

למה אני לא מקבל שירות ?? מדי פעם אני צריך לברר שעת יציאה של אוטובוס מסוים, ואין את מי לשאול !! אז תגידו אתם , טוב שההגה בידיים של אגד ???

על איזה קו אתה מדבר ../images/Emo35.gif

מי אמר שההגה בידיים של אגד? באשדוד רוב הקוים כבר לא בידיים של אגד. על המתחרים של אגד שמעת? אולי תשאל כבר שאלה ספציפית? אתה רוצה לברר שעת יציאה של אוטובוס מסוים? אז תשאל
לא ברור על מה אתה מדבר.
אולי, עוד נסיון?

גלעד#

New member
השירות אכן גרוע

אני מזמן התייאשתי. יש לאגד אתר אינטרנט וגם לקונקס שפחות או יותר אפשר לקבל מידע ביותר נוחות וסבלנות מאיזה טלפנית פוסטמה

ישראל21

New member
למה אתה קצר-רוח ?

אני מדבר על שירות באופן כללי !! נראה לך שכל פעם שארצה לברר שעת יציאה אכנס לפורום ?? בשביל מה יש מודיעין ? (שלא עובד). אגב, רציתי לעדכן אותך, שכל הקווים העירוניים באשדוד הם בידיים של אגד בלבד !!!

../images/Emo163.gif../images/Emo52.gif על קוצר-רוח

חשבתי שיש לך שאלה ספציפית.
אם ברצונך רק לקטר - אתה תמיד מוזמן אלינו.
בשביל מה יש פורום אשדוד?
ובכל זאת, אם יש לך שאלה, אתה מוזמן לשאול אותנו. אנחנו יעילים יותר. |אייקון של אריה מלך החיות משוויץ| אגב, כל הקווים העירוניים באשדוד הם בידיים של אגד, וגם בידיים של מוניות. יש תחרות באשדוד! חוצמזה, אין לי תלונות מיוחדות על השירות שלהם, רוב הזמן אני נוהג באוטו פרטי (חוכמה קטנה).
חברי הפורום שלנו, zoro5 ו- gili171 היו בטח ממליצים על רכיבה על אפניים. (בריא יותר, לא מזהם אויר, וכו')
איפה הם
בברכה, אריה מלך החיות

גלעד#

New member
הקוים העירוניים לא בהכרח של אגד

מסתבר שגם קונקס מפעיל קווים עירוניים בעלות של 3.40 ש"ח לנסיעה שזה הרבה יותר זול מאגד וממוניות העיר המקרטעות. קיבלתי מן חוברת של קונקס לתחבורה עירונית שזה פחות או יותר מכסה את איזורי התחנה המרכזית - רחוב רוגוזין- קיבוץ גלויות, בנית ברית ושדרות ירושלים. ניתן להוריד את לוחות הזמנים (נראה לי לא בטוח) מאתר קונקס, ואם ממש תתעקש אני מוכן לסרוק אותו כאן לאתר. אגב מי שקונה כרטיסיה של 11 נסיעות, יקבל נסיעה ב- 3.10 ש"ח. עכשיו, ממתי נהייתי מומחה לתחבורה ציבורית?, אז זהו שהחל משבוע הבא אני צריך קבוע לנסוע לתל אביב. בניגוד לאריה מלך החיות שבדרך כלל נודע בסבלנותו, לי אין סבלנות לנהגים 'סבלניים' ולכן אני פשוט החלטתי להתנייד ללימודים (בתל אביב) רק בתחבורה ציבורית. עכשיו יש לי כמה אלטרנטיבות. ממה שככה בדקתי יש את הרכבת שזה 13 ש"ח לכיוון, לעומת קונקס שזה 7 ש"ח לכיוון. מכיוון שהמחיר של קונקס הוא בגדר בדיחה, ועם כזה מחיר לא שווה לטרוח ולקחת את הרכב אז נראה לי שבחרתי בהם. לגבי מוניות העיר נדמה לי שהם לוקחים בין 10-11 ש"ח לנסיעה, אבל הם לא אמינים אז עליהם אני לא בונה. טרם יצא לי לברר אבל מישהו יודע מה זה מסוף 2000 כי קונקס מפעילה קוים לשם (תל אביב) ואולי זה יהיה לי יותר קרוב ללימודים....

מסוף 2000

מסוף 2000 נמצא סמוך לתחנת רכבת צפון ת"א (רח' ארלוזורוב). במקום תחנות אוטובוס רבות של אגד, דן, קונקס, יונייטד טורס, ומוניות. יש במקום חניון לרכבים פרטיים. (פעם אפילו היה שם מספיק מקום) איפה אתה מתחיל ללמוד בשבוע הבא, גלעד#? אם ברמת-אביב, אז יש שם גם תחנת רכבת, די קרוב לאוניברסיטה. בברכה, אריה מלך החיות

גלעד#

New member
תודה

ברמת אביב אלמד, אך לא בהכרח קרוב לתחנת הרכבת (אלא קרוב יותר לאיזור קניון רמת אביב). בכל אופן הבנתי שקונקס מפעילה קווים אך ורק בשעות הבוקר למסוף 2000, ובמחיר של כרטיס רכבת לכיוון אחד אני יכול לנסוע הלוך ושוב בקונקס (אך לצערי רק לתחנה המרכזית, ומשם שוב אוטובוס פנימי). מה שמרגיז הוא שאין תחבורה ציבורית לתחנת הרכבת באשדוד. איזה מן דבר זה - לשם מה בכלל משקיעים בתחנת רכבת חדישה אם אין תחבורה ציבורית לשם במרבית שעות היום?!

תחבורה ציבורית לתחנת הרכבת באשדוד

יש תחבורה ציבורית לתחנת הרכבת באשדוד. לו"ז קוים 6 ו- 6א' לתחנת הרכבת וממנה פורסם ב- 22.6.02 - בקובץ xls. האם היה שינוי בלוח זמנים מאז? אפשר גם לנסוע עד היציאה הדרומית של אשדוד בקו 015 של קונקס וללכת קצת ברגל לתחנת הרכבת 'עד הלום'. בברכה, אריה מלך החיות

גלעד#

New member
לא אין

יש רק כמה קווים בודדים בבוקר שנוסעים לרכבת, וכמה קווים בודדים בערב שחוזרים מהרכבת. רכבת אשדוד היא אחד הפלופים הגדולים: זמן נסיעה ממנה לתל אביב לוקח יותר משעה שלמה (בשל ריבוי תחנות בדרך). מחיר נסיעה הוא כפול ממחיר אוטובוס (קונקס), ואין דרכי גישה או תחבורה ציבורית לרכבת כמעט במרבית שעות היום. אחרי זה מתפלאים למה יש פקקים בכניסה לאשדוד. במקום להשקיע טונות של כסף במחלפים זיקוקים ושאר גימיקים, שיאפשרו תחבורה ציבורית סדירה לכל כל שעות היום למקום השומם. ללכת ברגל כפי שהצעת אריה כבר יותר פשוט לי ללכת לתחנה המרכזית, לשלם פחות ואולי אפילו להגיע הרבה זמן לפני הרכבת (בהנחה שאני לא נופל על הפקק). אז בשביל מה צריך בכלל רכבת באשדוד?

אם אתה צריך שרות בין עירוני אז...

תתקשר לקונקס כי אגד מחרו את הקויים שלהם לקונקס!!! מקווה שעזרתי שמתם לב שחזרתי????

בוקר טוב, קרן קולומבו ../images/Emo42.gif

ברוכה החוזרת, קרן קולומבו
בטח ששמנו לב שחזרת
איפה היית? איך עברה עליך תחילת שנת הלימודים? בברכה, אריה מלך החיות

הייתי בבצפר ובעבודה (סוף סוף)...

ושאני חוזרת מהבצפר והעבודה אני מתה מעיפות אבל לא נוראה אני ישתדל לרשום פה יותר מבטיחה ! תחילת שנת הלימודים עברה טוב ואפילו אני רוצה ללכת כל יום לבצפר(כמובן שלא בשביל ללמוד) אמממממ וזהו ז מה התגעגתם????

למעלה