אבריל הפסידה בבחירות!

sky44

New member
ווואאאאאאאווווווו../images/Emo70.gif

יש לך שני אקורדים של אבריל
סליחה
לא הבנתי. ואתה, גד, מיכל, לאה ואור הולכים לקבל ממני מכתב מוסר ארוך...

teenager2

New member
תמר../images/Emo35.gif

WYP? מה הקשר למכתב מוסר, אני מבקש מסר כדי לצ'טט ואת רוצה לשלוח לי מכתב מוסר, אפילו אשכר לא הבינה (זה משהו
), ולא, אין לי 2 אקורדים יש לי את כל האקורדים כמעט את של אבריל והרבה של freaky friday אבל הכל על דיסקט אז היום אני בא אלייך להדפיס, אוקע
, אני אביא דפים
, ולמה את לא עונה לי אם את רוצה לארגן משהו היום או אם יש משהו בכלל
, אם כן האם את רוצה לארגן
, ומה הקשר למוסר
, לא הבנתי כלום
, ואת בכלל לא כותבת בפורום
, מה את קוראת פאנפיקשנים
, כן
, לא
., אני רוצה או תשובה ארוכה, ארוכה במסר או תשובה ארוכה, ארוכה, ארוכה בפורום, אוקע
, הבנת
תם ונשלם מגילה מספר אחת
, הידד

מכתב מוסר ארוך??

ועל מה?? על זה שאני רציני?? אני פשוט יחזור להיו ציני... וכן.. זה כן איום... תתעלמו ממני אני משועמם... אבל אני כן רוצה לדעת מה זה המכתב מוסר הזה??

sky44

New member
כשתקבל את המסר תבין

זה מאמר מוסגר. "לא בפורום הזה" (נכון פשוט כולם אומרים את זה עכשיו
רק אותי זה מחרפן
)

MeTaL MoUtH

New member
עם כל הכבוד לאבריל....

איימי ואוונסנס בכלל הרבה הרבה הרבה הרבה (עם דגש על ההרבה) יותר טובים. נו באמת, שניה אחת תקשיבו לאבריל שרה ותקשיבו לאיימי שרה, אי אפשר אפילו להשוות בינהן.... איימי שרה הרבה יותר יפה וטוב.

אבל

תיראה בריטני לא יודעת לשיר בגרוש (דעתי) ותיראה את כריסטינה אגילרה שכל יום אני מתאמנת מול המראה לשיר ככה ותיראה שהסיגנלים של בריטני לפחות כרגע מצליחים יותר מכריסטינה ככה שלקול אין כל כך חשיבות.

go avril

New member
תראו ... אני לא מבינה ת'קטע שלכם...

לא צריך להשוות בכלל..!.. אוונסנס הם להקה טובה בשם עצמה.. ואני מאוד אוהבת אותם וכן משמיעים אותם ברדיו.. ובכלל תפסיקו להשוות בין שניהם.. הם שני דברים שונים.. ותסלחו לי אבל אתם לא אמורים לרדת על אוונסנס תכבדו שאבריל הפסידה למרות שהיא טובה אבל אז מה תמיד יש פעם הבאה.. ומי שזכה הגיע לו לזכות..

למה אבריל לא זכתה../images/Emo35.gif

עיצבון, ועוד כזה עלוב
24 אחוז? אפיפה המעריצים של אבריל?? אוףףף...

pipilonet

New member
אל תיקחו קשה

אז מה שהיא זכתה ברדיו, כולה סקר מסכן כאילו שכל המעריצים או האנשים שאוהבים את השירים של אבריל האזינו לזה... וזה לא שאתם יודעים כמה אנשים הצביעו, גם כאלה שמעדיפים את אבריל בטח לא היה כוח להצביע, זה כל כך לא משנה. וגם איימי מאונסנס טובה וגם אבריל כל אחת והיחודיות שלה. אז אל תהיו כאלה מאוכזבים...

למעלה