אבריטיים עולה בבילבורד

BravE NeW BoY

New member
אבריטיים עולה בבילבורד../images/Emo42.gif

מקום 21..
הוא התחיל ב61 נראה לי..עבר ל-26...אח"כ 23...ועכשיו 21
נקווה שהוא יכנס לTOP20 שבוע הבא

BravE NeW BoY

New member
ואגב...

סאמטיימס גם היה מקום 21 בבילבורד ואני חושב שהוא היה הבלדה שהכי הצליחה לה שם..

../images/Emo41.gifשיגעון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אבל.. שבוע הבא אמור לצאת הקליפ החדש.. לא

טפירו

New member
כן אסי...

"סאמטיימס" אכן הייתה הבלדה הכי מצליחה של בריטני בבילבורד ומשבוע הבא יהיה מהפך ו"כל פעם" תיהיה הבלדה הכי מצליחה שלה ;). "אורטגיי'ס" יצא לטלוויזיה בארה"ב ב28- לחודש במידה ובריטני תחלים במהרה מהפציעה ותסיים את צילומי הקליפ, אגב אתמול היא הייתה ממש בצילום הסופי של הקליפ אבל אז קרה מה שקרה :\.

britney4u

New member
כולכם טועים...

הבלדה הכי מצליחה של בריטני בבילבורד היא From tho bottom in my broken heart שהיה מקום 14
ואבריטיים בסופו של דבר בטוח ייכנס לטופ 20 בבילבורד, הוא ממשיך לעלות יפה במדיה באס

טפירו

New member
LOL תודה שלומי,ידעתי שאני מתבלבל...

כי FROM THE BOTTOM OF MY BROKEN HEART באמת הבלדה שהכי הצליחה לבריטני במצעד הבילבורד בארה"ב אבל מה שכן EVERYTIME תיהיה הבלדה השנייה הכי מצליחה שלה במצעד הזה ואולי אפילו הראשונה אם היא רק תגיע למקום 13# ויש מצב שזה יקרה.

britney4u

New member
מה שכן...

Everytime זו הבלדה הכי מצליחה של בריטני במדיה באס, ftbimbh היה מקום 14 רק בגלל שהוא מכר הרבה מאוד, ברדיו בקושי השמיעו אותו. אז זו הבלדה הכי מצליחה של בריטני ברדיו
אני בטוח שאם הסינגל היה יוצא באמריקה הוא היה עוקף בקלות את מקום 14..

bhadar

New member
הבלדה המצליחה ביותר לא הייתה...

I'm Not A Girl Noy Yet A Woman?!

טפירו

New member
LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL....

ממש לא חומד, היא אפילו לא נכנסה ל-TOP70...LOL כי clear chanell החברה שאחראית על השמעת שירים בבילבורד והכנסתם למצעד עשתה חרם על השירים של בריטני כי היא לא לקחה אותם כאלה שלוקחים חסות על הסיבוב הופעות הקודם שלה "חלום בתוך חלום".

bhadar

New member
אווווווווווווופס! איזה חארות!!!

אני ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש אהבתי את הבלדה הזאת! היא מ-ה-מ-מ-ת! I'm Not A Girl Noy Yet A Woman!!!!

למעלה