אבל כבד עומד ליפול...

• פותח הנושא pinkp
  • פורסם בתאריך

pinkp

New member
אבל כבד עומד ליפול...

אאיזו טעות נוראית עשה שרון?! לתת למיעוט קיצוני להכתיב את המשך החיים בישראל... נידונו לעתיד שחור ואפל כאשר הימין הקיצוני בשילטון והורס לנו את המדינה.. משאל ארור אשר ייקח אותנו לתופת ולסכסוך שלעולם, לעולם לא ייגמר. משאל עם אמיתי, ועכשיו. מי איתי? פנתר.

לא אני ../images/Emo13.gif

צר לי אוראל, אבל אני מתנגד לחלוטין למשאל עם. גם במקרה הזה ספציפית, וגם בכלל. את הסיבות כולכם מוזמנים לראות במאמרו של שחר להב "העם אמר את דברו, העם יכול ללכת". ובאשר למשאל הזה. אני מאמין, לפחות אני מאוד מאוד מקווה ששרון לא יתפתה ללכת אחר חברי ומתפקדי מפלגתו, אשר אפילו מחציתם לא טרחו להגיע אל הקלפי ולהשפיע על גורל המדינה. שרון בכלל לא חייב להתחשב במשאל זה. כמו שטומי אמר- מדובר במדינה ובעתידה, והמדינה היא לא הליכוד. לליכודניקים אין את הזכות לקבוע עבור כולנו. הדמוקרטיה היא בשביל לבחור ממשלה, אך בתוך הממשלה היא לא צריכה להיות. המצב האידאלי שיכול להתרחש, הוא ששרון ימשיך עם תכניתו, יציגה בפני הממשלה והכנסת, מפלגות הימין יתפטרו מהממשלה, מפלגות השמאל יצטרפו, ובסופו של דבר יקרה מה שמפלגת שינוי הבטיחה שיהיה לפני כשנה חצי. לילה טוב

pinkp

New member
שוב וקרא....

שים לב למה שהשר אמר ולמה שאני כתבתי. אני כתבתי שיש צורך במשאל עם כללי, לא רק של חברי הליכוד, מעין "בקר הבקרים", מה שיו"ר המפלגה הציע. גם אני מקווה ששרון לא יתפתה ללכת אחרי הימין הקיצוני, אלא יעלה את ההצעה לדיון בממשלה ובכנסת, שמייצגת את העם ולא רק למיעוט בכנסת. ומי יתן, ב"ה, כן יהיה רצון שממשלת ישראל תתחלף ובמקום מפלגות הימין יהיו מפלגות השמאל ונשב כולנו בצוותא בממשלת אחדות לאומית.

סלוניק

New member
כבר לא ../images/Emo13.gif

המאמר הוסר מהפורום לבקשתו של שחר.

למעלה