אבל בא לי סכמש!!!

justmeandu4ever

New member
אבל בא לי סכמש!!!../images/Emo34.gif

השבוע שעבר: - שיר השבוע: - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -שיר שפתחתם איתו את השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה (תתפרעו!):

justmeandu4ever

New member
מסכמשת!!!../images/Emo9.gif

השבוע שעבר:מעאפן אבל סופש מעוללללה - שיר השבוע (כללי):its alright אביב גפן - אלבום השבוע:אין - האדם שעשה לכם את השבוע:מיכל וארז - משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):לאידעת - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): אני מיכל ארז ליבי ואלון משחקים קינגס בלאד.תוך כדי אני מיכל ואלון שותים לנו קוקטייל בובית(ככה החלטנו לקרוא לזה) ארז עושה משו מטופש מיכל נותנת לו מכה ביד ואז הוא אומר לה"די,אני שיכור!"הקטע זה שארז לא שותה אלכוהול כבר כמה שנים...אז פשוט הגענו למסקנה שככל שאנחנו שותים ככה ארז משתכר -"אין לנו חומוס אין לנו טחינה אבל אצלנו הבשר רך כמו מרגרינה"(בקאסה דה ברזיל,באילת השף שם זרק כל מני משפטים מטוטמים) ועוד אחד שבאמת קבר אותי:"אם יש לך אירוע או אפילו לאחיך תודיע לנו וגם לכם נעשה פדיחה" - דבר שהשגתם השבוע:סופש מעוללההההה באילת - מאכל השבוע:פסטה פנה שארז הכין - משהו שעשה לכם את השבוע:הסופש ללא צל של ספק,בעיקר השנירקול..היה כזה יפה ומדהים!!! - משהו שהרס את השבוע:סרטים.אבל זו אני,אי אפשר שבוע בלי סרטים.והמנהלת הסתומה שלי בשירות,היא ממש הורסת לי.אני באמת שוקלת לעבור תפקיד. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:ספונטניות זה ה-דבר השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:ליסוע הביתה! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:(אני לא מקווה שזה יקרה,אני מקווה שזה יפסיק לקרות) -שיר שפתחתם איתו את השבוע:mika-lollipop -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:מישהי שתביא לי אהבה. סתם:נמנמ - תמונה (תתפרעו!):שנייה:]

MrsPepperpot

New member
ברור שאפשר לקבל הסבר

זה מאילת בסופ"ש {אני וארז היינו מתחילת השבוע ואור וחברים הצטרפו לסופ"ש} וארז עשה משהו שגרם לי לתת לו מתלבשת יפה אז נשאר לו סימן של היד שלי על הזרוע... ובצילום יש את התיעוד לזרוע שלו

jwin

New member
שבוע טוב

- שיר השבוע: מילור (פיאף). - אלבום השבוע: gotan - האדם שעשה לכם את השבוע: ריטה לוי מונטאלצ'יני (נובל לרפואה, בת99 , מבריקה בראיון טלוויזיה!!) - משפט השבוע: אי אפשר שלא לדעת את מה שכבר יודעים! (י. ליבוביץ) - דבר שהשגתם השבוע - כנראה(...) ניהול מחלקה. נראה. - מאכל השבוע: פסטה ברוטב צלפים. - משהו שעשה לכם את השבוע - הורדת מחירי טיסות בין אירופה לישראל. - משהו שהרס את השבוע - כלום לא יהרוס לי!!! - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: לא תמיד ישראל יכולה להיות כל יכול! אני לא חושב שהבקרת (הבינלאומית!)על הודו מוצדקת. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ...אביר אמיתי על סוס. יכול להיות גם צבעוני... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע - שאחייני יודיע שהוא מגיע לביקור בסוף דצמבר. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ברק אובמה. יש לי מספר דברים (לשמוע)ולומר לו... חוץ מה, מרקיז, הכל בסדר כן חוץ מזה אין כל חדש... יהודה

Blackice

New member
שבוע סוף! ..... אילת ../images/Emo42.gif

אני רוצה לציין לפרוטוקול שזה לא שאני לא שותה אלכוהול כבר כמה שנים, אלא שמעולם לא שתיתי. אלא אם מחשיבים שלוק מיין קידוש, פעם אחת ביסודי... השבוע שעבר: - שיר השבוע: היו מלא...... - אלבום השבוע: אני חושב שמשהו של קווין... התנגן אצלי מלא בנגן. - האדם שעשה לכם את השבוע: מיכל..
שנה שמח לנו
- משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): I kissed a girl and I liked it.. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "ארז, תסתכל למטה!" מיכל מתלהבת שהיא מצליחה להתאזן במים עם סנפירים ^^ - דבר שהשגתם השבוע: המוווון! שבוע מדהים באילת, לשכנע את מיכל לנסות סנפירים, לסדר את הקורס דייבמאסטר שלי... - מאכל השבוע: לחם מטוגן מפרוסות באגט של אילת
- משהו שעשה לכם את השבוע: ג'קוזי במרפסת של החדר - משהו שהרס את השבוע: חריפות של הפאהיטס במסעדה מקסיקנית, ולא הצלחנו למצוא את המסיבה ה
של הפרידום ביום שישי.. :-\
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: שתיתם פלפל? איכלו מיץ! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: איירסופט בשישי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אצליח להשלים את הפערים בלימודים -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: המ.. את מיכל? סתם: - תמונה (תתפרעו!): פאהיטס וטורטיות בסנטה פה

MrsPepperpot

New member
נופ... מה23-30/11/07 איפשהו במהלך השבוע

אין לנו באמת תאריך מדוייק {מסכמשת שבועיים וחצי {כלומר לא סיכמתי שבוע שעבר ועד היום..} השבוע שעבר: - שיר השבוע: ממ... גוד מורניג סטארשיין? - אלבום השבוע: לא יודעת - האדם שעשה לכם את השבוע: ארזי
- משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): זה יהיה משהו בסגנון של - מה התלאביבים עשו כל-כך רע שהם צריכים לנסוע לפחות 20 דקות כדי להשיג חברה (ולגלות מושבניקית לא מגולחת שזיינו אותה 70 פעם בשנתיים האחרונות) - אני רוצה מתנחלת! {מלך החומוס ומלכת האמבטיה בפרק האחרון} - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): באילת - ארז השקים לקום כדי לצלול ואני ואור הלכנו למכולת כשהזוג הנוסף נימנם לו - ואז היא {הבת מבין הזוג הסטריטי} התקשרה אלי וזה הלך ככה: היא: מיכל? זאת ליבי איפה אתם? אני: אנחנו קונות חלה במכולת היא: ואיפה ארז? הוא לא איתכן? אני: ארז הלך לצלול הוא בים היא: מה הוא לא במלון? אני: לא! היא: טוב תקנו מה שאתן רוצות אני לא יודעת מה האחרים רוצים... אני: אוקיי ביי - וניתקתי ואז התחלתי להתפוצץ מצחוק כי היא יצאה פשוט מטומטמת כי האחרים היחידים שיש זאת היא והבנזוג שלה... - דבר שהשגתם השבוע: נופש ארוך באילת - מאכל השבוע: השוקולדים שקיבלנו כל ערב במלון - משהו שעשה לכם את השבוע: "צדתי" {מלשון צייד} מלא מורנות - משהו שהרס את השבוע: סנטה פה
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: לא לקחת אנשים שלא אוכלים בצל כי זה חריף להם למסעדה מקסיקנית השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שייגמר כבר... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאבא ישתחרר -שיר שפתחתם איתו את השבוע: לאזוכרת -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ארזי סתם: - תמונה (תתפרעו!): מתפרעת {בלי תמונה}

Blackice

New member
אתה יודע,

אף פעם לא אמרתי לה משהו בסגנון "מיכל- יש לי משהו לספר לך. אני בי".... אבל יש לי סיבה להאמין שהיא יודעת...

MrsPepperpot

New member
חברה שלו יודעת שהוא אוהב בנים

מאחר וחברה שלו זו אני... וניפשנו פה בפורום...

למעלה