אבי לוזון: דקל קינן חירבן והרס את 2 המשחקים"

yoss5

New member
מה שכן, דווקא כפרשן הוא די מרשים

יחסית ליכולותיו כשחקן שמתראיין (ועדיין זה לא יכול להיות יותר גרוע מנוימן)

itzikon5352106

New member
עד היום הוא טוען שהוא מעולם לא אמר את המשפט

המפורסם ''אני רוצה לשחק באירופה או בספרד'' והוא אמר שטוענים שהוא אמר את זה בערוץ הספורט ב-1997 והוא אמר שמעניין שמעולם לא מצאו את הקטע הזה בארכיון.מה שכן,הוא אמר בראיון לאיזה עיתון פעם שבטח לא הבינו אותו נכון ושהוא אמר שהוא רוצה לשחק באירופה והמדינה המועדפת עליו היא ספרד. דווקא יש ציטוט שלו שבעיניי יותר דבילי מהאירופה או ספרד ולא מייחסים לזה חשיבות.הוא התראיין פעם לעיתון הצבאי 'במחנה' והכתב שאל אותו אם הוא לא היה כדורגלן הוא הוא היה הולך ומשרת ביחידה קרבית והאווירון ענה שלא והסביר שהיה מעדיף לחפש ג'וב קל יותר כדי לצאת לאימונים....

טרה10

New member
זה לא דקל קינן-שלא הבקיע..

ישראל לא מבקיעה גולים. נקודה. לגבי ההגנה. את הגול הראשון של יוון- אוואט חשב שיעצור.[ כמו את הכדור שהוא עצר יותר מאוחר]- אבל היווני הרים מעליו. לגבי הפנדלים, גם זה שקינן-הורדי אותו- זה השופט..ששרק נגדנו בקלות. ונגדם על אותה עבירה -לא שרק. אז מי יש במקום קינן. ועוד שטל בן חיים מוצהב. ? שי מיימון.? הרי גם ככה אין מגינים ובלמים. אז נשאר להבקיע- וכאן הבעיה. כי שכטר הבקיע במבצע יחיד נגד יוון. והגול נגד קרואטיה היה מפנדל. את המשחקים עם מלטה ועם גיאורגיה- קשה לשפוט כי הן לא קבוצות חזקות. וישראל לא הפגינה משחק כדורגל. נשארת השאלה - אם במשחקים הבאים יבקיעו יותר.? ???.

אזרח111

New member
הוא לא יזכיר את רמי גרשון או אלרואי כהן

כי הם נחשבים לאנשים של המאמן, כלומר ביקורת עליהם כמוה כביקורת על המאמן, כמוה כביקורת על לוזון. קל להאשים את קינן, כי הוא בכל מקרה היה פותח בהרכב, בלי או עם פרננדז.

webber44

New member
דני נוימן

אחרי הגול הראשון של שלומי אזולאי ב3-3 של חיפה מול בית"ר: "משחק ראש נהדר של שלומי אזולאי!" כמה חבל שהוא הבקיע את הגול עם הרגל...

itzikon5352106

New member
אני לא אוהב בו שהוא מנסה בכוח להזכיר

שהוא היה חלק גדול ולא סתם שחקן מבית''ר הגדולה לפני 30 שנה... כי כאשתה אומר סמלים של בית''ר אתה מתכוון אלי אוחנה,יוסי מזרחי ואורי מלמיליאן.אפילו סמי מלכה שהיום הוא מאמן נוער היה יותר כוכב ממנו.

Puskas

New member
איך שכחתי..

כמובן פרננדז אחרי קרואטיה "אני מרוצה סה"כ,ניצחנו במחצית השנייה" איזה איש הזוי..

למעלה