אבי לוזון: דקל קינן חירבן והרס את 2 המשחקים"

Puskas

New member
אבי לוזון: דקל קינן חירבן והרס את 2 המשחקים"

מה אפשר להגיד אחרי שיו"ר התאחדות מתבטא בצורה כזו נגד שחקן נבחרת? נו טוב.. החלטתי שבמקום לפתוח על זה דיון עצבני ונוקב שבו יהיו עצבים וירידה לרמות אישיות,אפשר לעשות עם זה משהו אחר.. בואו נחיה פעם נוספת את דיון הוצא מהקשרו :) לוזון הביא פה אחלה פנינה בלתי מקצועית בעליל,אז יאללה שכל אחד יתן את מה שזכור לו כללית מהספורט הישראלי בשנה האחרונה או שנתיים אחרונות,שנצחק קצת אחרי הדיונים הכבדים שהיו פה השבוע :) נ.ב.: הסיבה שהלכתי על שנתיים אחרונות היא שיש בטאגליינס כבר הוצא מהקשרו אחד שכולל את הציטוטים הקלאסיים.. אם למישהו יש ציטוט ישן שלא מופיע במאמר שכבר מתוייג אז שיתן בכיף :) לסיום-קלאסיקה או שניים: "עכשיו יעלה למכשיר מורגן האם, אחיו התאום של פול האם. מעניין אם הם נולדו באותו תאריך בדיוק". שדר ההתעמלות דני לוינשטיין שואל שאלות שאיש לא יודע את התשובה עליהן במהלך שידור ההתעמלות, ערוץ ‭,1‬ אוגוסט 2004" "ניצחון יעלה אותם מתחת לקו האדום". שדרית הקווים מירי אליקים לא מצליחה לעלות מעל הקו האדום במהלך המשחק בין הפועל ר"ג לאחי נצרת, ערוץ ‭,33‬ פברואר 2003 "אריק לא צריך לחשוף את עצמו, יש לו קוקה קטן". פרשנית הג'ודו יעל ארד חושפת פרטים אינטימיים במהלך קרב של אריק זאבי מול יריב ברזילאי, ערוץ ‭,1‬ אוגוסט 2004 יאללה תנו בראש :)

שומו

New member
נגד יוון, אייל ברקוביץ' על רוברטו קולאוטי:

"הוא לא שיחק הרבה בגרמניה וזה לא טוב לו, במיוחד בגילו. אני אומנם לא יודע בן כמה הוא..." בכלל, לברקוביץ' צריך לפתוח שירשור משלו, אלון מזרחי זה פרופסור לידו.

Shaycus

New member
בושה

לא להאמין שככה מתבטא יו"ר כלפי שחקן בצורה כל כך בוטה ואישית, דבר כזה יכול לגמור קריירה דקל אמנם חירבן את המשחק מול קרואטיה אבל מול יוון קשה להאשים -רק- אותו וחוץ מזה, את זה צריכה להגיד התקשורת, לא יו"ר ההתאחדות. אדיוט

טרה10

New member
את אותה עבירה שעשה דקל-עשה קרואטי אחד..

והוא לא שרק. אז מה השחקן ההוא חירב את המשחק לקרואטיה..או השופט דפק רק אותנו? [כמו שאמר לוזון מיד אחרי המשחק.] ורואים שיוון ןקרואטיה עולות עלינו בדרגה אחת.

itzikon5352106

New member
''תביאי לי בבקשה חומוס''

אורן ניסים חלוץ הפועל חיפה למלצרית במסעדת גורמה איטלקית ''הנה דגל יפן'' אברהם גרנט מפרשן את המשחק על המקום ה-3 במונדיאל 2002 בין טורקיה לד.קוריאה שברקע מראים דווקא את דגל ד.קוריאה דני נוימן: ''כשהפועל פ''ת הובילה היא הובילה בטעות.אבל אתה יודע מה אין טעויות בכדורגל'' רמי וייץ: ''רגע אתה אומר שאין טעויות בכדורגל?'' נוימן: ''יש טעויות,יש הרבה'' דני נוימן ורמי וייץ משדרים את גמר גביע הטוטו 04/05 ולסיום הייתי חייב להביא ציטוט לא ישראלי: ''כדורגל זה כמו שחמט רק בלי הקוביה'' על החתום לוקאס פודלסקי

Puskas

New member
היה גם ציטוט ענק של גורדון סטראכן

המאמן של סלטיק שאמר על אחד הבלמים שלו את המילים הבאות: "הוא כל כך חסר תועלת בהתקפה עד כדי שכל פעם שהוא עולה להתקפה בכדור קרן שלנו,צריך להוציא לו צהוב על בזבוז זמן,יש יותר סיכוי שגופה שסתם תשכב ברחבה תיתן גול מאשר שהוא יתן" ציטוט שאותי אישית הרג חחחח

itzikon5352106

New member
עוד ציטוט של סטארכן

כשסטארכן אימן את סאותהמפטון והחלוץ האקוודורי דלגאדו איחר לחזור מחופשה: ''יש לי דברים חשובים יותר כרגע.למשל יש לי יוגורט שאני חייב לגמור היום כי תאריך התפוגה שלו הוא היום.זה לבטח יותר חשוב מאוגוסטין דלגאדו''

Mellow29

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ציטוטים ענקיים כל השרשור ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

Puskas

New member
חחחח ענק!

Reporter: So, Gordon, in what areas do you think Middlesbrough were better than you today? Strachan: What areas? Mainly that big green one out there... גמר עליי בציטוט הזה חחח

Mellow29

New member
כן זה טוב, אהבתי גם

Reporter: Welcome to Southampton Football Club. Do you think you are the right man to turn things around? Strachan: No. I was asked if I thought I was the right man for the job and I said, "No, I think they should have got George Graham because I'm useless." Reporter: Bang, there goes your unbeaten run. Can you take it? Strachan: No, I'm just going to crumble like a wreck. I'll go home, become an alcoholic and maybe jump off a bridge. Umm, I think I can take it, yeah. Reporter: This might sound like a daft question, but you'll be happy to get your first win under your belt, won't you? Strachan: You're right. It is a daft question. I'm not even going to bother answering that one. It is a daft question, you're spot on there. מתי למאמן ישראלי יהיה גם חוש הומור וגם ביצים כדי לענות ככה לתקשורת?

itzikon5352106

New member
הנה הציטוט המדוייק של סטראכן

-''מרשים איך ג'ון טרי עולה להתקפה במטרה להבקיע. זה ההפך הגמור מהבלם שלנו, קלאוס לונדקבאם, שמתרומם לנגוח כל כדור, ואף פעם לא מתקרב להזדמנות הבקעה. אם היתה מוטלת ברחבה גופה, והכדור היה פוגע בראש שלה כל כמה זמן במהלך העונה, היה לה סיכוי הרבה יותר טוב מלונדקבאם להבקיע. לדעתי בכל כדור קרן שבו לונדקבאם רץ אל רחבת היריב כדי לנגוח, צריכים השופטים להוציא לו צהוב על בזבוז זמן''. ויש לו עוד כמה הורסים: כתב: ברוך הבא לסאותהמפטון. האם אתה חושב שאתה האיש המתאים בשביל לשנות את מצב הקבוצה? סטראכן: לא. נשאלתי אם אני האיש המתאים לתפקיד, ואמרתי "לא, אני חושב שהם היו צריכים להביא את ג'ורג' גרהאם, כי אני חסר תועלת". כתב: זאת אולי תישמע שאלה מטופשת, אבל אתה בטח שמח להשיג ניצחון ראשון, לא? סטראכן: אתה צודק. זאת באמת שאלה מטופשת. אני אפילו לא הולך לטרוח לענות עליה. זאת שאלה מטופשת, אתה צודק לחלוטין בעניין הזה. כתב: גורדון, אתה חושב שג'יימס ביטי מספיק טוב בשביל נבחרת אנגליה כרגע? סטראכן: לא אכפת לי, אני סקוטי. כתב: גורדון, אם היית אנגלי, באיזה מערך היית משחק? סטראכן: אם הייתי אנגלי, הייתי מתאבד. על ויין רוני: "זאת עלייה מדהימה לתהילה, בגיל 17 יש לך יותר סיכוי לקבל זימון ממייקל ג'קסון מאשר מסוון גוראן אריקסון" עוד על קלאוס לונדווקאם: "הוא הורד באלונקה ב-לסטר ומישהו שאל אותי אם הוא איבד את ההכרה. לא היה לי מושג. ככה הוא נראה תמיד"

itzikon5352106

New member
בשנים האחרונות נוימן עוקף את האווירון

אלון מזרחי ברמת המשפטים המטומטמים

Puskas

New member
זה רק בגלל

שלמזרחי אין איפה לדבר :) אם הוא יתחיל לפרשן במשחקים אז נשמע כמה פנינות חדשות :)

itzikon5352106

New member
הוא פרשן של ערוץ הספורט בליגה הלאומית

והיו לו כמה פנינות בכדורגל חופים כשהוא שיחק/אימן את ת''א

למעלה