אבי הגיע פסח בא-עוד שאלת תפריט

shelycat

New member
מכסה פתוח

אש קטנה אני מניחה שאת כבר יודעת איך יצא. בעיקרו אפשר לשים ריבה גם שעות על האש אני חסידה של שעה שעה וקצת לא יותר כדי שהצבע היפה ישמר והיא לא תצא כהה בגלל שהקרמל נשרף. ועגבניות רכות כבר מלכתחלה כך שאין בעיה איתן.

פוּ

New member
../images/Emo163.gif אויייי

זה כבר שעות אבל עם מכסה סגור או מעט פתוח..ועדיין לא מראה סימני קרישה (אני מטפטפת על צלוחית במקפיא כפי שתארת..) טוב אני הולכת לפתוח את המכסה...

פוּ

New member
טוב אז נראה סביר אבל...../images/Emo35.gif

איך מנטרלים את הטעם של הלימון
יצא יותר מידי לטעמי

shelycat

New member
מממממהההההההה?

מביאה, אבל לתשומת ליבך טרם ניסיתי אותו. סלט כרוב עם חמוציות לשקדים 1 כרוב חתוך לרצועות דקות 3 גבעולי בצל ירוק פרוסים דק 3/4 כוס חצאי שקדים קלופים וקלויים 3/4 כוס חמוציות מיובשות 4 כפות קוקס קלוי לרוטב 1/3 כוס שמן תירס/חמניות 1/3 כוס חומץ בן יין לבן או מיץ לימון 1 כפית שום כתוש 1 כף סוכר או דבש מלח ופלפל לבן. מערבבים בצנצנת את חומרי הרוטב ומתקנים תיבול אם צריך. מערבבים את מרכיבי הסלט בקערה ויוצקים מעל את הרוטב, משהים 10 דקות ומגישים.

גם אני עדכנתי את התפריט, לאור המשוב

צלחת סדר גדושה ומלאה [זה אומר שכולם יאכלו מצות עם חזרת ו/או חרוסת עד האוכל] מרק בשר עם קניידלעך [אמיקה, לא להרוג אותי, החברה של סבא החליטה שהיא רוצה מרק בשר ולא מרק עוף... קטונתי] עוף ביין ואפרסקים בקר 'סטרוגונוף תאילנדי' של שרי אנסקי אורז שקדים וצימוקים תפ"א בתנור שעועית אפונה פשטידת ברוקולי סלט ירוק סלט אורז בר ורימונים 2 עוגות סלט פירות

YaelSF

New member
אורז

עם יש כתוספת למנות העיקריות, הייתי מוותרת על סלט אורז.

YaelSF

New member
דעתי ../images/Emo71.gif ../images/Emo71.gif ../images/Emo71.gif

להוריד את העלי גפן - יותר מידי. בקינוחים - להוסיף סורבה של כמה פירות מעורבבים או של פרי אחד. ואני רוצה בבקשה את המתכון לשורט ריבס ביין אדום, הכנת אותו כבר פעם?

shelycat

New member
טרם הכנתי אותו

אבל יכולה להקליד לך אותו אם תרצי. או יותר טוב לסרוק ולשלוח לך למייל.

פ ו ל ק ע

New member
אני מנצל"שת להזמנה - גיל חובב מתארח

בפורום של אתר "בישולים" היום (אני על תקן המארחת...) - בשעה 16:00. הוא איש מקסים ואפשר בהחלט לנצל אותו ולשאול שאלות על ארוחת החג - תפריטים ומתכונים. http://www.bishulim.co.il/Forum.asp

למעלה