אביתר בכתבת שער במוסף "דיוקן" של "מקור ראשון"

Walk Two Moons

New member
אביתר בכתבת שער במוסף "דיוקן" של "מקור ראשון"

מהכתוב בשער: "מוזר לכולם, זר לעצמי בהופעות הראשונות שלו לאחר שהחל בתהליך החזרה בתשובה, עוד צעקו לו "תיאטרון רוסי! תיאטרון רוסי!". עכשיו גם החילונים צועקים לו "אורייתא! אורייתא!" אביתר בנאי השלים מהלך דרמטי בחייו, רק שבניגוד לחוזרים בתשובה אחרים, הוא עבר אותו לעיני הקהל והמצלמות. יש כאלה שעוד לא התרגלו לזה". הכתבה נחמדה, לא מחדשת הרבה (במיוחד אחרי כל הראיונות האחרונים בתקשורת), אבל יש כמה סקופים, למשל, הידיעה שיש דיבורים על שיתוף פעולה עם עמיר בניון ("אנחנו מתכננים להיפגש"), ושהוא "אבא חמוד מאוד", למקרה שתהיתם. החידוש הגדול בכתבה הזאת מבחינתי הוא ההסבר של אביתר לשורה "אני מרתיח את המים, זכרונות צפים". ויש שם עוד כמה דברים מעניינים, מומלץ. |אזהרה| שימו לב, אסור בשום פנים ואופן להעלות לכאן סריקה של הכתבה. שבת שלום

ms pizza

New member
האמת שגם מגניב לשמוע

את הפלייליסט שלו - ואכן נדמה שהוא זהה לפלייליסט של כל דוס מצוי שחובב מוזיקה. משעשעת ההגדרה של מאיר שהוא "קרוב משפחה שלו" - הגדרה מעניינת לאח..

TEENAGER1

New member
ראיון נחמד

אכן קצת חוזר על דברים שכבר שמענו אלף פעם, והרגשתי שהמראיין דווקא היה יכול להגיע לנקודות קצת יותר עמוקות, אבל אין ספק שזה כיף לחזור הביתה ביום שישי ולגלות את הפרצוף של אביתר על השער
אני מניחה שבשלב כזה או אחר הכתבה תעלה לאתר שלהם..

תודה .

לי דווקא היה מאוד מעניין לקרוא את זה ולהסתכל על אביתר כאדם ולא רק כמוזיקאי או יוצר גם נחמד שיש ראיון ולא כתבה על .. ולא הרגשתי ששמעתי את זה כבר או ידעתי כבר וגם אם כן התוכן של הכתבה, היה שם משהו , משהו לכל 'מחפש' שנותן רצון לחפש בעצמך לווא דווקא בדרך של אביתר וחזרה בתשובה אלא כחיפוש כאופציה "אבל לא רציתי להיכנע לתפיסה שהחיים טובעים לשומקום בעיניים עצומות. אז חיפשתי". זה מעודד , אולי אתם לא רואים את זה , אבל לי זה עושה משהו .. וגם הציטוט שכתוב באלבום שאני זוכרת שפתחתי אותו וקראתי את זה, זה העלה את האלבום כמה כמה למעלה גם מצחיק לגלות את הכוונה של הכותב :"מוזר לכולם זר לעצמי"- פרפרזה ל"מוזר לאחי ונכרי לבני אמי ",תהלים או : "זיכרונות צפים , מאיימים לשרוף הכל" נשען על שיחות הר"ן של רבי נחמן או "יונתי בחגווי הסלע ..השמעיני..(שיר השירים)" מצחיק מאוד אחרי שאתה מוצא את המשמעות שלך למילים

למעלה