אבישי...

dudinka19

New member
אבישי...

אני חייב לציין שההופעה של אבישי כהן ביום ו' בחולון - הפילה אותי מהרגליים, מהכסא, מהרצפה המרופדת ומהשפיות הזמנית שלי... גן עדן צרוף של בס אוריינטלי ישראלי ערב לחיך. תענוג מושלם. מישהו היה אתמול בהופעה שלו בזאפה ??

mosesg

New member
אני הייתי בהופעה בירושלים

ואני חייב להגיד שלא כל כך התלהבתי.. השירים היו מגניבים, והמוטיבים היו טובים, אבל באיזשהו שלב כבר נמאס כי זה חזר על עצמו במבנה, מנגינה (באס כלי ליד) אחרי זה אוניסון עם הפסנתר, סולו פסנתר, סולו תופים ואז סולו באס.. והשירים לא היו כל כך מעניינים.. שלא תבינו לא נכון היו מופע מצוין. ממש טוב. רק שלדעתי צריך לסנן קצת את השירים ולהעלות שירים יותר מגוונים וייחודיים.. המתופף לעומת זאת היה פשוט מדהים, לא ראיתי מישהו כל כך מיוחד וטוב בחיים שלי. ללא ספק המתופף הכי טוב שראיתי. אצלנו בסוף ההופעה (באדראן השני) הוא עלה עם "נוער" (עומרי מור, גלעד אברו, עמוס הופמן וכו') והם ניגנו קטע ממש מגניב, שזה היה שיא המופע מבחינתי. עומרי מור גם מדהים, והסטייל שלו היה הרבה יותר מעניין מהסטייל של הפסנתרן של אבישי. זה סיכום המופע מנקודת העין שלי

dudinka19

New member
סובייקטיבי

מדהים כמה שזה סובייקטיבי... אני דווקא נהניתי יותר מהחלק הראשון של ההופעה. (אני מהמר) נשמע לי שההיכרות שלך עם הדיסקים של אבישי אינה עמוקה. אני מאוד התחברתי ל- At Home ולדעתי זו יצירה ענקית. יותר ייחודי מזה לא מצאתי... העיקר שנהנינו...

byrdparis

New member
הייתי גם כן בחולון

הסקירה שלי אפשר לקרוא כאן (בגלל זכויות יוצרים של האתר אין לי ברירה אלה להעביר אותכם
)

scooby4

New member
נראה לי שיש לך טעות שם

אבישי כהן החצוצרן למד בתלמה ילין, לא אבישי כהן הבסיסט. אני לומד שם ותמיד מחפשים כל מיני ג'אזיסטים שיצאו משם בספר מחזור ולא מצאנו אותו. חוץ אפילו בביוגרפיה הדי ממצה שדני קרפל כתב עליו ב"מומה", הוא לא מזכיר את זה.

byrdparis

New member
תראה עם כל הכבוד ...

זה מה שאבישי כהן אמר בעצמו בכיתת אמן שלו שהיית לפני שבועיים .. וגם מה שהיה רשום בתוכניה של האורע וכו ... אז זה מה שאני יודע
אתה יכול להתגאות הינה עוד אחד "שיצא" משם .

scooby4

New member
וואלה?

אז אני אשאל את המורים. זה מאוד מוזר שאף אחד מהם לא סיפר עליו או משהו. בכל אופן אני גאה בו, פשוט בתור ישראלי שהצליח להתפרסם בעולם בגלל הנגינה שלו.

JohnKutt

New member
לצערי, בכל זאת מדובר בטעות

אבישי כהן הבאסיסט לא למד בתלמה ילין, אלא בירושלים. מדובר בשגיאה בחלק מהקומוניקטים של פסטיבל ישראל שאכן נבעה מהבלבול בשמות. למען האמת - אני מתפלא שהוא הגיע לידייך - כיוון שהאמנתי שהצלחנו להעמיד את כולם על הטעות ושהתכניה עם השגיאה כלל לא הודפסה. (למיטב זכרוני, אגב, הוא גם לא אמר דבר כזה בכיתת אמן - אולי לא הבנת אותו טוב) שוב, אני מצטער על הבלבול. בכל מקרה, הסקירה שלך של ההופעה ממש טובה ומשמחת! העברתי אותה גם לאבישי. כבוד לתלמידי תלמה ילין!:)

byrdparis

New member
היי

אני מצטער על הבלבול ובגלל שזה מגיע ממך אני מבקש את סליחתכם ...אנסה גם לתקן את הטעות באתר בו אני כותב כדי לא להוליך שולל אחרים . כבוד הוא לי שאבישי קרא את הכתבה
.. התרשמתי ממנו כאדם וכמוסיקאי באופן מדהים . הוא מדבר כל כך יפה על המוסיקה ועל החיים בכלל וזה פשוט נגע לי ללב . שומעים גם את גישתו במוסיקה עצמה ובקשר עם הנגנים האחרים . הכתבה נכתבה מהלב וכנראה בגלל זה היא שמחה כל כך . היה פשוט תענוג צרוף . אביעד

JohnKutt

New member
All Cool

שוב, אם כבר הטעות היא שלנו ולא שלך. תודה על המילים:)

שבלוז

New member
לצערי (ואני יודע שאני הולך להצטער

על זה פשוט הרגשה) פספסתי את כל ההופעות שלו. הייתי קצת לחוץ בזמן האחרון ואני לא רגיל להופעות גאז (הראשונה שלי היתה רק החודש רון קרטר). אבל מצד שני יש לי הרגשה שאני עוד אהיה פעם בהופעה של אבישי כהן. אמן.

Harleydude

New member
גם לי

לא יצא לראות אותו עדיין, וחבל מאוד.. גם את רון קרטר פיספסתי.. ועל סקופילד-היידן אני בכלל לא יכול לסלוח לעצמי... זה היה בתקופה שבכלל לא היה לי מצב ללכת בגלל הצבא. המצב הכלכלי לא משהו וזה דופק אותי במיוחד שאני זרוק בקצה המדינה בבאר-שבע. אני מקווה שלפחות לפסטיבל השנה אני אסע סופ סופ אחרי שפעם אחרונה ויחידה הייתי לפני שנתיים.

metkill

New member
ככה זה...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמת באסה שתמיד מפספסים את כל ההופעות הטובות כשאתה בצבא...

למעלה