אביזרי אמבטיה בואקום

lior5341

New member
אין ספק כי ביחס לגודל הסטנדרטי של חדר אמבטיה, שהוא לרוב קטן יותר מרוב חדרי הבית האחרים, הוא יכול להיחשב כעמוס ביותר בחפצים, פריטים ואביזרים לעומת שאר החדרים. נשאלת השאלה כיצד הכי קל, פשוט ונוח לאחסן את הפריטים הללו, כך שהם גם לא יהוו מטרד אסתטי, גם יישמרו בצורה סטרילית והיגיינית וגם יקנו מראה דקורטיבי, מכובד ונעים לעין לחדר הזה שבו אנו שוהים זמן איכות משמעותי ביומיום שלנו?

התשובה היא בעזרת אביזרי אמבטיה בואקום, אותם ניתן לרכוש אצלנו בקטגוריית אביזרי אמבטיה בואקום, המספקים לחדר גם מראה מודרני וייחודי וגם מאפשרים תליית מגבות, מחזיקי מברשות שיניים ומחזיקי ניירות טואלט ללא צורך בקידוח בקיר ויצירת חורים מכוערים ומלכלכים, כך שהאווירה המתקיימת בחדר היא אווירה של ניקיון, של סדר, של היגיינה ובעיקר של מכובדות ואלגנטיות המוסיפים לחוויית השהייה והשהות בו.

אביזרי אמבטיה ואקום


התקני הוואקום לחדר האמבטיה הם התקנים בטיחותיים המסוגלים לשאת משקל של עד עשרה קילוגרמים מבלי להינזק או להזיק לאריחים או לקיר להם הודבקו והם גם מיועדים להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות מבלי להחליד, להעלות קורוזיה או לאבד מאחיזתם האיתנה והיציבה, כך שרכישת אביזרי אמבט בוואקום, כאשר היא נעשית במקום איכותי, מקצועי ומהימן בתחום, היא רכישה איכותית לשנים ארוכות.

תחזוקת אבזרי אמבט בוואקום היא תחזוקה פשוטה ביותר ואין כל צורך להיעזר בחומרי ניקוי מיוחדים או באלמנטים שאי אפשר למצוא בכל בית על מנת לשמור עליהם מבהיקים, נקיים וסטריליים. העברת מטלית לחה ושימוש בחומרי ניקוי סטנדרטיים ובסיסיים יעשו את העבודה היטב וכראוי.

מעבר לפונקציונאליות וליכולת של אביזרי אמבט בוואקום למלא את ייעודם ומטרתם על הצד הטוב ביותר, הרי שמדובר גם על אביזרים המשדרגים ומרימים את מראה חדר האמבטיה מבחינת עיצוב פנים ומראה דקורטיבי מודרני וחדש, כך שניתן, בקלות, להפוך את החדר מחדר שמתביישים להראותו לאורחים או ממעיטים בשימוש בו לצרכים הכרחיים בלבד לחדר שכיף להציג לראווה ולהפכו לחדר שמהנה לשהות בו לאורך זמן רב, גם לצרכים ביולוגיים וגם לצרכי פנאי והתרגעות.

רכישת אביזרי אמבט בוואקום היא רכישה נוחה, קלה וזולה באופן יחסי להתקנים מקבילים, מסורתיים יותר, ומעבר לעובדה כי מדובר על חיסכון משמעותי בהוצאה התקציבית, ישנו גם החיסכון העתידי שנוצר עקב השמירה על שלמות הקיר והיעדר הצורך למלא את החורים ואת הקדיחות בעת פירוק ההתקן או שיפוץ החדר. זה הזמן להעביר את הסבונים, את המגבות, את מברשות ומשחות השיניים, את מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה ואת ניירות הטואלט להתקני וואקום ולהמציא את חלל החדר מחדש.
 
למעלה