אבידה גדולה לפורום

pcdoctor

New member
אבידה גדולה לפורום

בצער רב שמעתי הרגע על פטירתו של חברינו היקר עד אילת. עדי , היה בן התומכים העקבים הוותיקים המקצועיים והמוערכים כאן בפורום במשך שנים ארוכות ורבות ותרם המון מהידע שלו ומזמנו לטובת גולשי הפורום. סגנונו ודרך הביטוי שלו הקימו לא לא מעט חולקים אך הוא היה באמת איש יקר ומקצועי. תרומתו לפורום הורגשה תמיד וחסרונו הורגש כאשר חטף אירוע מוחי. הצטערתי הבוקר לקרוא את הידיעה על מותו. הנהלת הפורום ובית תפוז מרכין את ראשו ומוקיר את עדי היקר על פועלו ותרומתו לטובת הגולשים. תנחומיי הכנים ותנחומי כל גולשי הפורום למשפחתו היקרה מי יתן ולא ידעו עוד לדאבה וצער. יהי זכרו ברוך ונצור בליבנו לעד. ...תחסר לנו חבר יקר... נוח בשלום על משכבך !!

AYELET1

New member
עצוב
דמות ססגונית מאד נעלמה מהרשת...

evike

Active member
מנהל
עצוב וכואב

איש כל כך צעיר. חבל. נעזרתי בעדי לא פעם, וגם קראתי את תשובותיו לשואלים אחרים, תשובות שהעשירו את ידיעותי. משתתפת בצער המשפחה ובצער הפורום.

nisso167

Member
מנהל
עדי, תמיד הערכתי את הידע שלך! צר לי עליך,|נר

בצער רב, אני מקבל את הידיעה העצובה על לכתך ללא עת. תנוח בשלום על משכבך. יהי זכרך ברוך.
נסים.

zin7

New member
תגובה

יהי זכרו ברוך! ותהא נשמתו צרורה בצרור החיים!

עדי אילת אחד התומכים הטובים שהיו לפורום

הלך לעולמו ונפטר זה מקרוב
(
איו לי ספק ובטוח שרבים הכירו אותו ואף נעזרו בנסיונו הרב בתחום הזה ! מעטים ידעו שהוא שימש בתפקיד בטחוני באזור אילת ולי אישית היה הכבוד לשוחח איתו אישית מספר פעמים. הכרתי בן אדם מקסים שאהב לעזור לכולם.....,, לא הסס להתעמת עם אנשים שלא הסכימו עם דעתו ויתכן - בדיעבד - שזה מה שגרם לו לסערת רגשות ולאותו שבץ מוחי שגמר אותו. אולי נלמד ממותו מה שלא ידענו להעריך בחייו- זכותו של כל אדם להביע את דעתו בפורום – בהתאם לחוקי הפורום כמובן – אבל צריכים אנו שלא לרדת אחד על השני להיות יותר סובלניים וסבלניים אפילו בין התומכים לא יודע כיצד לתת כבוד לאדם שעבד ימים ולילות על מנת לעזור לאנשים בפתרון בעיות המחשב. תנחומיי הכנים ותנחומי כל גולשי הפורום למשפחתו היקרה
מי יתן ולא ידעו עוד לדאבה וצער.... חבל לי על חבר ובעל משפחה שהלך לעולמו בטרם עת ! תחסר לנו חבר יקר... נוח בשלום על משכבך !! יהי זכרו ברוך !!

raya

Well-known member
אין מלים במקלדתי להביע את הערכתי... למה ואיך כתבת. מסכימה עם כל הנכתב. רעיה

golan824

New member
ניחומי למשפחתו של עדי

לא הכרתי את עדי אבל במשך תקופה ארוכה עדי היה מהבולטים בפורום, וכמעט כל יום נתקלתי בתמיכתו בגולשים שנתקלו בבעיות ביישומי המחשב, ולפי הערותיו והסבריו ניכר היה שהוא בעל ידע נרחב ובעל רצון עז לעזור לכל מי שביקש עזרה ותמיכה. מאד עצוב, וניחומי למשפחתו האבלה. שלא תדעו עוד צער! גולן

uzi2

Active member
איש יקר. אדם טוב שתרם הרבה.

אני בטוח שגם את עבודתו הבטחונית, עשה עם כל הלב.

evike

Active member
מנהל
אני מציעה להעתיק את כותרת ותוכן 2 האשכולות

מהפורום כאן, ואת האשכול מהפורום השכן למסמך וורד, ולהעביר לאלמנתו של עדי אילת ע"י מי שמכיר אותה. זה יחמם לה את הלב, שתראה איך העריכו את בעלה ז"ל.

נראה לי שמתומכים מסויימים שירדו לחייו

הוא היה טוב לב ועשה ה-כ-ו-ל ע"מ לעזור לאחרים- גם מהבית על חשבון זמנו הפרטי. העובדה שמחקו חלק גדול ממה שהוא כתב "שגעה" אותו
. יש לי מסרונים אישיים שכתב לי על כך .....הוא עבד כמו "חמור" ומשהו מחק לו את כל ההסבר והעבודה שעשה שעות בבית. אני מנוע מלהגיד שמות אך זה קיצר לו את הבריאות...ובדיעבד גם את החיים. אותם אנשים יודעים על מה אני כותב. לכן ביקשתי להיות הרבה יותר סבלנים...וסובלנים בין מנהלי הפורום והתומכים
סיבת המוות : עומס יתר ושבץ מוחי שלא השאיר לו כל סיכוי ! יהי זכרו ברוך הוא היה תומך , חבר ובראש וראשונה א-ד-ם !! הוא לא סובל יותר...רק אשתו ומשפחתו.....וכמובן >>>

למעלה