אביב הגיע פסח בא

נרקי

New member
אביב הגיע פסח בא../images/Emo79.gif../images/Emo39.gif../images/Emo41.gif../images/Emo142.gif

שבוע הבא יהיה כבר ליל הסדר.. ויש לי כמה שאלות בשבילכם
התחלתם את נקיונות פסח?
קונים מתנות לחג?
איפה תחגגו השנה את ליל הסדר?
מה אתם הכי אוהבים למרח על המצה?
יש לכם מתכון מיוחד לפסח? אם כן רצוי לפרסם אותו כאן!

פסח פסח..למי יש כח לאיו

התחלתם את נקיונות פסח? ברור! אתמול ההורים הגיעו לנקות איתי קונים מתנות לחג? אני אקנה להורים ולסבתא איפה תחגגו השנה את ליל הסדר? אצל דוד שלי מה אתם הכי אוהבים למרח על המצה? אני לא אוהב מצה אבל אם כבר אז חרוסת של סבתא, החרוסת הכי טעימה בארץ! יש לכם מתכון מיוחד לפסח? אם כן רצוי לפרסם אותו כאן ! כל פסח הזה מעפן, מתחילים אותו בריאים ומסיימים אותו עם יציקה בבטן.

../images/Emo9.gif

התחלתם את נקיונות פסח? לא הלימודים יותר חשובים קונים מתנות לחג? כן.לחברות בעבודה.עוד לא קניתי.ועוד אחת מיחודת לxxxxxx איפה תחגגו השנה את ליל הסדר? בבית מה אתם הכי אוהבים למרח על המצה? את "השחר". יש לכם מתכון מיוחד לפסח? אם כן רצוי לפרסם אותו כאן! לא.מתכננת לאפות לחמניות...מקווה שיצא טעים.

ש חף

New member
אביב סבבה,פסח לא כל כך

אני לא מנקה לפסח!!
כן! זה תיק גדול,גם מלא כסף וגם לשבור את הראש מה לקנות אבל זה כיף גדול! אצלנו כולם קונים לכולם וזה הרבה...
השנה אנחנו בבית ובחג השני בבית מלון עם סבא וסבתא.
אני שונאת מצות!!! מחליפה אותם בלחמניות לפסח שאמא שלי מכינה - אחד הדברים השווים שיש
קיבלתי חוברת מתכונים במייל והעברתי הלאה,האמת שאני לא מבשלת הרבה בפסח אז אני ממש לא בעניינים

שלום לנרקיסה...............

טרם התחלתי את נקיונות הפסח קונה מתנה לאימא חוגג את לילי הסדר וראש השנה אם אימא את שבועות ויום העצמאות אני חוגג עם אצמי כי אלו החגים שלי מה שאני הכי אוהב למרוח על המצה זה חמאה או מרגרינה עם מלח,גם ריבה איכותית הולך(ביתית) מתכון מיוחד לפסח? מה אני השף הערום?

למעלה