אביבה- שאלה על כיווני שינה

niya

New member
אביבה- שאלה על כיווני שינה../images/Emo6.gif

לאיזה כיוון כדאי לי לישון? אני מצרפת שוב את שרטוט הדירה שלי, כרגע המיטה עומדת היכן שהיא מתוארת. לזושקות
שכמתי יש בעיה בכיוונים, ולמרות שכתוב איפה הצפון הסתבכתי עם זה לגמרי...
אז - האם כדאי להזיז את המיטה לכיוון אחר או להשאיר אותה איפה שהיא? שני תחומים מרכזיים בחיי שאני רוצה לשפר או לשנות הם קריירה (או - למצוא עבודה טובה ולהצליח בה) וזוגיות (כלומר, למצוא זוגיות טובה - כי כרגע אין, להתמיד איתה ו"לגדול" בתוכה יחד עם בנזוגי). השאלה נשאלת לאור השינויים שנעשים כרגע בדירה, כמו שציינתי, אני הולכת לתלות וילון שקוף למחצה בין "חדר השינה" ל"סלון, כך שתהיה הפרדה לחללים. (גם צבע/ים של וילון יעזור...) מה בכיוון השינה ובדירה בכלל יתמוך בכך??? מספר הקואה שלי הוא 4 תאריך לידה 5/3/71 אני ספונטנית, כריזמתית ובעלת חוש חומור
ובעיקר פולניה סוג א'א'
(תגידי, יש סיכוי שאת באה לירושלים לשנות לי את הבית
)

אני לא רואה כיוונים בשירטוט

מקווה שהמיטה לא צמידה לקיר כמו בשירטוט אני מגיעה לכל מקום במסגרת העבודה שלי בחרי נושא אחד כרגע יש הבדל בין המילה "לשפר" והמילה "לשנות" חישבי על זה והגיעי למסקנה מה את באמת רוצה ולא בערך... (אל תעני מיד...צריך לחשוב על זה לפחות יומיים שלושה... תשובות אמיתיות לא מגיעות מיד...לוקח להן זמן כי הן גם מתבשלות וגם מתביישות...)

sidi

New member
עם

הראש למזרח. צבע לווילון לדעתי יכול להיות בגוונים של כחול אולי. תזמיני את הפורום וכולנו נבוא לירושלים לשנות לך את הבית.

נירה63

New member
סליחה טעות אם הראש לכיוון מערב?

האם לשנות את כיוון המיטה שוב? אתמול עשיתי כמה שינויים בחדר השינה, וכבר הלילה ישנתי הרבה יותר טוב,התעוררתי עם המון אנרגיות ובהמשך היום בחדר כושר הרגשתי מלאת אנרגיות.

כל כיוון מתאים לגיל אחר

יש לו יתרונות אחרים וצריך לבחור כיוון בהתאם למה שהיה והשיפור שאנחנו מבקשים. מה תאריך לידתך? אל תסיקי מסקנות מלילה אחד... הסתכלי על תקופה של לפחות 45 יום מהיום שאת מבצעת שינוי.... רק אז אפשר לראות את השינוי

הנה niya

כבר מזמן דיברנו על הכיוונים ועל ההעדפות בהתאם למצב בשטח הסתכלי כאן ולגבי "הזזות" חדשות...לא נראה לי שאמליץ דרך האינטרנט...

ז"א שעדיף לכיוון מזרח אבל

אם זה יוצר מצב לא טוב מבחינת השליטה על הבית אז... לישון כשהדלת מולך ימינה, כשאת נמצאת במיטה מקוה שזה ברור

niya

New member
אביבה קודם כל תודה

ולא, לא הבנתי את עניין ה"ימינה" שאמרת: "לישון כשהדלת מולך ימינה, כשאת נמצאת במיטה " אם אני על הגב הדלת מולי ימינה, אבל אם אני על הבטן אז לא... המיטה כרגע לא עומת בשום מקום כי הבית מבולגן. כאשר הכל יסודר ואשוב לישון בבית (בתקווה שזה יהיה מחר) אני אעמיד את המיטה כך שיהיה מעבר חופשי משני הכיוונים שלה.

niya

New member
חוצמזה ../images/Emo13.gif

היום הסתימה מלאכת הצביעה, וגיסי שיזכה לחיים טובים וארוכים, תלה את המנורה החדשה (שקניתי לפני כמעט ארבעה חודשים וחיכתה מאז בסבלנות להתלות...) מחר: הבית ינוקה, ישטף, הארון יורכב, בגדים יכנסו לתוכו, המצעים החדשים יפרסו על המיטה,ו... זהו למחר. איזה כיף! כבר אין לי סבלנות לחכות

niya

New member
ושלא תגידו ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

שחסר לי וורוד... ויש עוד כמה כאלה

niya

New member
אביבה תודה

אז כן, אני ישנה כשהדלת מולי ימינה

למעלה