אבחון פסיכולוגי לבת זוג[הילד בסיכון]

אבחון פסיכולוגי לבת זוג[הילד בסיכון]

אני נשוי7 שנים מהשבוע הראשון שמתי לב שלאשתי יש בעיות עצבים היא צועקת מרביצה שוברת משתוללת מאיימת בורחת מהבית פותחת דלת של האוטו באמצע נסיעה ואנחנו עם ילד נעלה לי את ההגה ושלפה מפתחות באמצע נסיעה פתחה לי את העיין התאשפזתי לילה אחד ונזקקתי לתפירות .שלוש פעמים הזמנתי משטרה ובטלתי ובסוף היא ממשה את האיומים ולפני שבוע הזמינה משטרה נעצרתי לילה אחד. היום היא מזה שנה לוקחתקדורי ALPROX ללא יעוץ מומה .מסרבת ללכת לפסיכולוג או נורולוג או פסיכיאטר ,אני והן שלי בסכנה משרד הרווחה יודע אבל אשתי מטופלת לבד אצלהם ומספרת שקרים ותומכים בה בלי להזמין אותי אליהם . שאלתי מה לעשות שלחתי מכתבים למפקחת איתי ברגמן מחיפה ולא התיחסו.אני רוצה שאשתי תיבדק .איךומה עושים?תודה

גרא.

New member
אני אתה ואשתך,אתה מתאר מצב בו אשתך מסוכנת

לעצמה ולזולתה,כאשר היא מסרבת לקבל טיפול פסיכיאטרי או אחר השייך לבריאות הנפש.יתכן שהיא גפ במצב פסיכוטי,אלא שעל כך אין דיווח.זה מקרה השכיח,לצערי,שיש לחשוב על אשפוז בכפייה,שאותו יש לבתצע לפני התהליך המקובל בחוק. ראה קישור מצ"ב. חשוב לציין כי לאשפוז כזה יש קונוטציה שלילית ביותר על יחסו של המאושפז לבן המשפחה המאשפז אותו בכפייה,למרות הכוונה החיובית,והאשפוז בכורח הנסיבות.אלא שאין דרך אחרת לעזור לאדם,המסוכן לעצמו ולזולתו,

למעלה