אבחון ומוזיקה עברית ב-
אנשים

אבחון ומוזיקה עברית ב-../images/Emo43.gif אנשים

הערב ב-17:00, הפזמונאי דודו ברק יתארח בפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה ויענה לשאלות גולשים. ניתן להשאיר שאלותיכם כבר עכשיו בשרשור האירוח: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=347&msgid=97691706
מומחי מכון טלי, מכון מכון חינוכי טיפולי לכל הגילאים, יתארחו ביום שלישי בפורום לימודים ושיעורי בית, בין השעות 17:00-20:00 וישיבו לשאלות בתחום האקדמי ובתחום החברתי-רגשי: אבחון פסיכודידאקטי, הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ואצל בוגרים, הוראה מתקנת + אסטרטגיות למידה ,קשיים בארגון וסדר, חרדת בחינות, מוכנות לכיתה א' ותקשורת בין אישית. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=321&msgid=97702340

LoveJohnny

New member
../images/Emo109.gif

אני פותחת את הנושא הזה כי זה יהיה מאוד משעשע לראות את התגובות.. אתן תקועות עם ג'וני במעלית. עכשיו תגיבו כמה שאתן רוצות

../images/Emo8.gif חחח... עונה.=]

טוב, קודם כל... הייתיח חוטפת שוק טוטאלי. זה נשמע מזה כיף להיות תקועה איתו במעלית! בטח הייתי מתחילה לדבר איתו עד שיחלצו אותנו... היינו מדברים על החיים שלו ושלי... ואז הוא היה אומר לי שאני ממש מוצאת חן בעיניו...=] *חלום מתוק* עזבו, אני חולמת בהקיץ.=]

tali44

New member
אממ...

אני אמנע מלכתוב את זה, ממילא תפוז יצנזרו את זה.

nitzan s

New member
חחחח

אני בטח הייתי מתחילה לחפור לו שם על איזה שחקן ובן אדם מדהים הוא!! להתחיל איתו לא נראה לי בכל זאת כמה שהוא נראה טוב הבנאדם בן 43 ויש לו משפחה...

anush91

New member
חחחח

בטח בדקות הראשונות הייתי נכנסת להלם, אבל אני מניחה שהוא היה שובר את הקרח איכשהוא, הרי הוא בנאדם נורא מצחיק ונחמד חח. ואם לא היה בינינו פער גילאים של כמעט 30 שנה, והוא לא היה במערכת יחסים עם ילדים, לא יודעת מה הייתי עושה לו ;-P

cowgirl Ms

New member
חחח אהבתי...

קודם כל הלם טוטאלי ואיבוד יכולת דיבור לאיזה 2 דקות.... ואז..... אהמ. צנזורה. ^^;;

LizStar

New member
האמ..אוקי

קודם כל..הלם טוטאלי..אחר כך....צורחת..קופצת משתוללת...רק לא להפחיד אותו יותר מדי... במקרה במעלית יש כיסא וחבל[במקרה XDDD] הייתי קושרת אותו ואז...נו אתם יודעים
.. *תאומים* XDD

פאני14

New member
וואי שאלה מעניינת, אהבתי!

לא ממש חשבתי על זה פעם, אני חושבת שהייתי מתעלפת, ומרוב המכה שהייתי מקבלת בראש (אם הוא לא היה תופס אותי) הייתי מאבדת את ההכרה, ואז מתעוררת ומוצאת את עצמי בבית חולים... כי אני בן אדם חסר מזל

../images/Emo42.gifעושה אותו../images/Emo11.gif

תסתמו. מה הייתם עושות?! מדברות איתו על מצב החסה בשטחים?! לא!! כולכן הייתן עושות אותו דבר.

sonaku

New member
מתחילה איתו שיחה נורמלית?

עכשו אני בטח נראת כמו מטורפת בין כל השפיות ששוררת פה XD אני לא אאנוס אותו. אני יותר מידי מעריכה את הבנאדם. אני באמת התחיל לדבר איתו,כמובן אחריי שאני אפסיק לגמגם ולהסמיק למשך כמה דק'.

נכון מאוד.=]]

למרות שאם הוא היה רוצה בכלל לא הייתי מתנגדת...=]
חוצמזה, גם אם הייתי רוצה לעשות לו משהו, לא הייתי מצליחה... וגם אתן לא. פשוט כי הוא מבוגר ממכן וגם חזק ממכן.=]

sonaku

New member
אם הוא לא היה מתנגד,אז ברור!

ולי זה לא מפריע שהוא מבוגר ממני בהרבה שנים..אבל כמובן הייתי שמחה להיות עם הכפיל שלוD:

tali44

New member
דווקא עכשיו שהוא מבוגר הוא בהבה יותר

מושך וסקסי. אז ממש לא איכפת לי שכשהוא היה בן 28 נולדתי.

nitzan s

New member
חח קראתי ת'תגובות

וחשבתי על איך שהוא היה מגיב אם הוא היה נתקע עם אחת מאיתנו- בטח היה לוחץ במהירות ובלחץ על הכפתור של הפעמון ומתפלל שמכבי האש יבואו מהר XD

למעלה