אבחון ומוזיקה עברית ב-
אנשים

אבחון ומוזיקה עברית ב-../images/Emo43.gif אנשים

הערב ב-17:00, הפזמונאי דודו ברק יתארח בפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה ויענה לשאלות גולשים. ניתן להשאיר שאלותיכם כבר עכשיו בשרשור האירוח: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=347&msgid=97691706
מומחי מכון טלי, מכון מכון חינוכי טיפולי לכל הגילאים, יתארחו ביום שלישי בפורום לימודים ושיעורי בית, בין השעות 17:00-20:00 וישיבו לשאלות בתחום האקדמי ובתחום החברתי-רגשי: אבחון פסיכודידאקטי, הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ואצל בוגרים, הוראה מתקנת + אסטרטגיות למידה ,קשיים בארגון וסדר, חרדת בחינות, מוכנות לכיתה א' ותקשורת בין אישית. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=321&msgid=97702340

היי חברס'../images/Emo9.gif../images/Emo205.gif

אממ. הייתי סמויה הרבה זמן והחלטתי להצטרף^^ כיף לי. המ. בכל אופן, אני מיטל ואני בת 15 [אם להיות מדויקת אז בקיץP:] והתחלתי לאהוב את ג"ש מהשיר פרדיקטיבל, יש לי ממזמן את הדיסק TCOFAD וקניתי בחודש שעבר את GMR כך שאני מרגישה נוח לכנות את עצמי מעריצה אמיתית
תקבלו אותי?

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה לפורום GC!

אוי, אני נשמעת כזו מנהלת.. *__* אבל שיהיה, אני לולי/לי-את, חדשה גם כן [בערך..] ממודיעין. ואם כבר GMR, אהבת אותו?

חן זוהר

New member
היי....=]

החלטתי להצטרף אליכם...לא יודעת למה לא עשיתי את זה קודם, אבל לא משנה... מקורה???

במועדפים

יש למעלה באינטרנט מין כוכב כזה ופלוס ליד תילחצי עליו ותישמרי וכל פעם שתירצי להיכנס תילחצי על הכוכב ושם תעלה רשימה של כל מיני תארים שאת רוצה לשמור..

חן זוהר

New member
כן, את זה אני יודעת...אבל התכוונתי לשאול אם

אפשר לצרף את זה לרשימת הפורומים שלי פה..בתפוז, כאילו..להיות חברת פורום...חח הבנתם?=/ הצלחתי לצרף את הקומונות שאני רוצה...את הפורום משום מה אני לא מצליחה=S

כן את יכולה:]

ניסיתי לעשות לך חוברת הדרכה: 1.למעלה בפורום את רואה סרגל כלים כזה תיכנסי ל:"עולמות". 2.זה פותח לך את העולם האישי שלך ואת מדפדפת למטה את רואה שכתוב לך "שמור והמשך" תלחצי על זה עד שתגיעי לעמוד הזה. 3.אז את מגיעה לעמוד ולוחצת על "הפורומים שלי" ולוחצת על הפלוס שבצד. 4.את בוחרת את הקטגוריה "מוזיקה" ובחרת את שם הפורום הזה "גוד שארלוט". מקווה שהבנת

למעלה