אבו מאזן מנוול- צריך להוריד אותו מהשלטון בדרך זו או אחרת

Harrington

Well-known member
מנהל
הארכי-טרוריסט מממן מידי שנה אירועי פח"ע במיליונים, הכחיש שואה בעבר והיה הגורם המממן מאחורי הפיגוע בספורטאים באולימפיאדת מינכן. לגמרי נכון שצריך 'להוריד' אותו, אבל לא בגלל איזו אמירה עלובה על השואה.

dory30

Well-known member
באמת? ואת מי תשים במקומו? זאת לא תכנית כבקשתך, הם בוחרים את מי שהם רוצים וכל החלופות לאבו מאזן הרבה יותר גרועות ממנו.
זה כמו להגיד שצריך להוריד את ביבי מהשלטון כשהחלופה היחידה היא בן גביר.
דחלאן לא טוב לך? הוא לא חובב ציון, אבל פרקטי. אבו מאזן סופני בן 80, איך הוא יכול לנהל את הרשות?

poseidon111

Active member
דחלאן לא טוב לך? הוא לא חובב ציון, אבל פרקטי. אבו מאזן סופני בן 80, איך הוא יכול לנהל את הרשות?
דחלאן טוב לי אבל הסיכוי שהוא יבחר להיות הראיס הוא בערך כמו הסיכוי שביבי יתחיל לקחת אחריות על כשלונותיו.
כרגע זה או הוא או חמאס. מה אתה מעדיף?

ai27

Well-known member
כמו שהוא ניהל עד עכשיו:
הכסף נכנס לחשבונות הבנק של צאצאים שלו (מליארדרים כולם),
וכשמישהו מתלונן - הסתה נגד ישראל סותמת לכולם את הפיות.
באמת נראה לך שהוא ניהל משהו שם?

הוא לא יכול וכ"א שיבוא במקומו יהיה הרבה יותר אנרגטי וקיצוני ממנו, לכן עדיף אותו שהוא בקושי חי מאשר מישהו אחר, אלא אם כן, אתה חי באשליות שיש לך פרטנר לשלום וכנגד הזיות אי אפשר להביא טיעונים רציונליים.

dory30

Well-known member
המפלגה שבחרת ושתיבחר בבחירות הקרובות הן לא כאלו, אלא הם 0מול נטו.
ביבי אבא של השמאלנים. שפן שעושה במכנסיים מאשתו ובנו המופרעים. שיילכו לכל הרוחות, אם כבר מדברים עליהם.

poseidon111

Active member
כשהשמאל הנכלולי אומר את זה,
נראה לך שמישהו מאמין להונאה?

הרי אם הוא היה שמאלני הייתם מלקקים לו את התחת, ומאתרגים אותו באובססיה.
שטויות. ההתנגדות אליו היא בגלל האדם, לא דעותיו. עובדה שאמרו לליכוד להביא מישהו ישר דרך ואז אין בעיה להקים ממשלה. בנוסף, שמעת על התנגדות לשקד? על "רדיפה" כנגד מועמדים הרבה יותר ימנים מביבי?
שמאל נכלולי? יש לך את זה ביותר ילדותי?

ai27

Well-known member
שטויות. ההתנגדות אליו היא בגלל האדם, לא דעותיו. עובדה שאמרו לליכוד להביא מישהו ישר דרך ואז אין בעיה להקים ממשלה.
זה אמין כמו הספין שנתניהו הוא שמאלני.
אם נתניהו היה מוכן למכור את המדינה היו מאתרגים אותו כמו אולמרט ושרון.
בנוסף, שמעת על התנגדות לשקד?
מאיזה כיוון?
הרי עד לא מזמן היא הייתה חלק מ"מחנה השינוי".
ופתאום מפשיסטית ואוייבת העם היא הפכה למאמי הלאומית.
על "רדיפה" כנגד מועמדים הרבה יותר ימנים מביבי?
למשל זה שניסו להכניס את פייגלין לכלא בגלל שהוא ארגן הפגנות?
למשל עשרות התביעות נגד בן-גביר?
הבינו שכל עוד ביבי עומד בראש הימין כל נסיון סחיטה יכשל - אז עברו לאובססיה להעיף אותו.

poseidon111

Active member
זה אמין כמו הספין שנתניהו הוא שמאלני.
אם נתניהו היה מוכן למכור את המדינה היו מאתרגים אותו כמו אולמרט ושרון.

מאיזה כיוון?
הרי עד לא מזמן היא הייתה חלק מ"מחנה השינוי".
ופתאום מפשיסטית ואוייבת העם היא הפכה למאמי הלאומית.

למשל זה שניסו להכניס את פייגלין לכלא בגלל שהוא ארגן הפגנות?
למשל עשרות התביעות נגד בן-גביר?
הבינו שכל עוד ביבי עומד בראש הימין כל נסיון סחיטה יכשל - אז עברו לאובססיה להעיף אותו.
1. אתה מצחיק. נתניהו מוכן למכור את המדינה בשקל ותשעים אם זה יחלץ אותו מהכלא. אולי עדיף לשמוע את הבוס שלו שאמרה במפורש שמצידה המדינה יכולה להישרף.
2. אחלה טיעון... עשרים שנה היא בימין משמיעה דעות של סמוטריץ אבל בשנה האחרונה היא הפכה לשמאל לדעתך. העובדה שהיא ניצית הרבה יותר מביבי לא הקנתה לה באותן שנים "רדיפה". מעניין למה, אולי לפיד ניחש שהיא תצטרף? מגוחך.
3. את פייגלין היו צריכים להכניס לכלא על 12 סיבות אחרות, להשליך לכלא ולזרוק את המפתח. בן גביר אפילו גרוע יותר רק שאין לי חשק לדון בו כי משמעות הדבר היא שאני חושב שהוא שווה יותר מקליפת שום.
4. ביבי הוא כלום ושום דבר, קליפה ללא תוכן. אם אתה רוצה לדבר על דעותיו דבר על יאיר נתניהו. הוא זה שמתווה את הדרך (בזמן שהוא לא על ארבע ומוציא את הלשון החוצה תוך כדי נביחות לפי עדי ראייה).

דיברגנט חדש

Well-known member
ביבי אבא של השמאלנים. שפן שעושה במכנסיים מאשתו ובנו המופרעים. שיילכו לכל הרוחות, אם כבר מדברים עליהם.
ביבי תלוי בקואליציה שלו, ככל שהקואליציה תהיה יותר ימנית הוא יוכל להציג את עמדותיו טוב יותר, לכן חשוב שתהיה ממשלת ימין עם בן גביר שלא תלויה ב0מולנים.
כאשר בקואליציה יושבים סמולנים שמאיימים להפיל את הממשלה על כל צעד ימני, הוא לא חופשי לעשות ככל העולה על רוחו.

dory30

Well-known member
דחלאן טוב לי אבל הסיכוי שהוא יבחר להיות הראיס הוא בערך כמו הסיכוי שביבי יתחיל לקחת אחריות על כשלונותיו.
כרגע זה או הוא או חמאס. מה אתה מעדיף?
אם אתה לוחץ אותי לפינה, חמאס. הרשות כבר לא מתפקדת ועדיף לפרק אותה- לשים לאבו מאזן האנטישמי רעל באוכל ולגמור אותו כבר.

dory30

Well-known member
כשהשמאל הנכלולי אומר את זה,
נראה לך שמישהו מאמין להונאה?
המעשים שלו מדברים בעד עצמם, אני לא צריך מתווכים.

ai27

Well-known member
המעשים שלו מדברים בעד עצמם, אני לא צריך מתווכים.
בדיוק - שמאל נכלולי - שכל שבוע ממציא הונאה חדשה וספין חדש,
כל פעם אתה מתלהב ומצטט בהתרגשות את השקר החדש.
וכל פעם אתה יוצא פתי או שקרן.
לא נמאס לך?

dory30

Well-known member
ביבי תלוי בקואליציה שלו, ככל שהקואליציה תהיה יותר ימנית הוא יוכל להציג את עמדותיו טוב יותר, לכן חשוב שתהיה ממשלת ימין עם בן גביר שלא תלויה ב0מולנים.
כאשר בקואליציה יושבים סמולנים שמאיימים להפיל את הממשלה על כל צעד ימני, הוא לא חופשי לעשות ככל העולה על רוחו.
תירוצים של קוזאק נגזל. 12 שנה (או 15, אם תספור את הקדנציה של שנות התשעים) הוא היה ראש ממשלה. איך לך כאזרח או כאיש מקצוע, הועילה העובדה שהוא היה האזרח מספר אחת? לי לא!

דיברגנט חדש

Well-known member
תירוצים של קוזאק נגזל. 12 שנה (או 15, אם תספור את הקדנציה של שנות התשעים) הוא היה ראש ממשלה. איך לך כאזרח או כאיש מקצוע, הועילה העובדה שהוא היה האזרח מספר אחת? לי לא!
לא תירוצים, אלא דמוקרטיה, מונח שאתה לא מכיר את משמעותו, רק יודע לזעוק אותו.
שמתם משקולות ברגליים לכל פעולה שלו ולמרות המשקולות שלכם, הוא הצליח להשיג דברים שאף אחד מקודמיו לא חלם עליהם.

רוב הזמן נח

Well-known member
הוא מכחיש שואה אנטישמי ותמיד היה כזה. 50 הוא המציא? אם היה אפילו 3 לא היה נשאר כאן פלשתיני אחד. מבחינתו זה שאנחנו מחסלים מחבלים זאת שואה. הוא אנטישמי מחורבן.

למעלה