אבו מאזן מנוול- צריך להוריד אותו מהשלטון בדרך זו או אחרת

dory30

Well-known member

דיברגנט חדש

Well-known member
אולי בסוף האסימון ייפול לך ותחזור לימין.

poseidon111

Active member
באמת? ואת מי תשים במקומו? זאת לא תכנית כבקשתך, הם בוחרים את מי שהם רוצים וכל החלופות לאבו מאזן הרבה יותר גרועות ממנו.
זה כמו להגיד שצריך להוריד את ביבי מהשלטון כשהחלופה היחידה היא בן גביר.

דיברגנט חדש

Well-known member
באמת? ואת מי תשים במקומו? זאת לא תכנית כבקשתך, הם בוחרים את מי שהם רוצים וכל החלופות לאבו מאזן הרבה יותר גרועות ממנו.
ועשיתם הרבה יותר גרוע מזה, הורדתם אותו מהשלטון כשהחלופה הייתה נפתלי בנט & יהיר ליפיד :(

דיברגנט חדש

Well-known member
לשמוע ביביסט שטוף מוח שאומר שאין חלופה לביבי זה משעמם. אין לך משהו חדש? אתה לועס מחדש את הקיא הזה כבר שנים.
רק שאתה קשה תפיסה, לא טענתי שאין לו חלופה, אלא טענתי שבחרתם שחקן סוג ז' על פניו.
בינינו, איתמר בן גביר עדיף באלף מונים על החלופה שלכם.

poseidon111

Active member
רק שאתה קשה תפיסה, לא טענתי שאין לו חלופה, אלא טענתי שבחרתם שחקן סוג ז' על פניו.
בינינו, איתמר בן גביר עדיף באלף מונים על החלופה שלכם.
לא קשה תפיסה אלא מתאים עצמי לרמה של בן השיח. אם את חושב שמשתמט מצהל הוא הבחירה העדיפה זה בהחלט אומר משהו.
רק על זה צריך להוקיע אותו מהפוליטיקה אבל אתה רוצה לבחור בו להיות ראש ממשלה. זה בהחלט מעיד על הערכים שבהם אתה מאמין.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא קשה תפיסה אלא מתאים עצמי לרמה של בן השיח.
יהיה לך קשה מאוד להתאים את השיח שלך אליי, הריצפה שאתה מצוי בה מאוד רחוקה.
אם את חושב שמשתמט מצהל הוא הבחירה העדיפה זה בהחלט אומר משהו.
רק על זה צריך להוקיע אותו מהפוליטיקה אבל אתה רוצה לבחור בו להיות ראש ממשלה. זה בהחלט מעיד על הערכים שבהם אתה מאמין.
זה שתחזור על השקר הזה אלף פעמים לא יהפוך אותו לנכון.
ח"כ עו"ד איתמר בן גביר עשה ככל יכולתו לשרת בצבא, הוא ממש התחנן, אך בשל שיוכו הפוליטי מנעו ממנו והפסידו חייל לתפארת מדינת ישראל.

נערך לאחרונה ב:

poseidon111

Active member
יהיה לך קשה מאוד להתאים את השיח שלך אליי, הריצפה שאתה מצוי בה מאוד רחוקה.

זה שתחזור על השקר הזה אלף פעמים לא יהפוך אותו לנכון.
ח"כ עו"ד איתמר בן גביר עשה ככל יכולתו לשרת בצבא, הוא ממש יתחנן, אך בשל שיוכו הפוליטי מנעו ממנו והפסידו חייל לתפארת מדינת ישראל.
רצפה תמיד עדיפה על המרתף שבו אתה מצוי, תרתי משמע. שנית הוא יתחנן מתי? או שאולי התכוונת "התחנן"? קשה לדעת מה אתה כותב עם העברית הקלוקלת שלך.
מעבר לזאת: גופשטיין, סמוטריץ (עשה טובה שהתגייס לשירות מקוצר) בן ארי ובן גביר הם שיבוט אחד של השני וארבעתם לא שירתו את המדינה כמו כל אחד שהגיע זמנו. הם טובים כמוך בלהשמיץ את "השמאלנים", אלו שמשרתים ומגנים על המולדת בזמן שהימנים מלמעלה רצים אחרי עיזים בהרי יהודה. אתה כל כך אטום שאתה לא רואה פה מגמה? בדיוק כמוך, דיבורים דיבורים אבל אפס מעשים.

דיברגנט חדש

Well-known member
רצפה תמיד עדיפה על המרתף שבו אתה מצוי, תרתי משמע
לא ציפיתי שתבין מה זה אפסילון וכלל לא משנה מהיכן, תמיד אהיה מרוחק ממך. לנמלה יש IQ גבוה משלך למרות מוחה הקטן.
מעבר לזאת: גופשטיין, סמוטריץ (עשה טובה שהתגייס לשירות מקוצר) בן ארי ובן גביר הם שיבוט אחד של השני וארבעתם לא שירתו את המדינה כמו כל אחד שהגיע זמנו. הם טובים כמוך בלהשמיץ את "השמאלנים", אלו שמשרתים ומגנים על המולדת בזמן שהימנים מלמעלה רצים אחרי עיזים בהרי יהודה. אתה כל כך אטום שאתה לא רואה פה מגמה? בדיוק כמוך, דיבורים דיבורים אבל אפס מעשים.
הימנים היום מחזיקים את הצבא ומחליפים את הקיבוצניקים שפעם החזיקו, אך כיום הם מסטולים או היגרו מהארץ לחפש דשא ירוק יותר.

poseidon111

Active member
לא ציפיתי שתבין מה זה אפסילון וכלל לא משנה מהיכן, תמיד אהיה מרוחק ממך. לנמלה יש IQ גבוה משלך למרות מוחה הקטן.

הימנים היום מחזיקים את הצבא ומחליפים את הקיבוצניקים שפעם החזיקו, אך כיום הם מסטולים או היגרו מהארץ לחפש דשא ירוק יותר.
אם כך יש יתרון ברור לנמלה עליך. לה יש אייקיו נמוך וזה עדיף על ואקום מוחי כשלך. אתה מעולם לא הראית פעילות מוחית כלשהי.
בתבן יש יותר פעילות חשמלית מאשר במוח שלך.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם כך יש יתרון ברור לנמלה עליך. לה יש אייקיו נמוך וזה עדיף על ואקום מוחי כשלך. אתה מעולם לא הראית פעילות מוחית כלשהי.
בתבן יש יותר פעילות חשמלית מאשר במוח שלך.
לקח לך הרבה זמן לנסח את התגובה הדבילית שלך, ביקשת עזרה מהמטפל שלך?
ה-IQ שלך קטן מסוליה של נעל שדרכה על קקי.

poseidon111

Active member
לקח לך הרבה זמן לנסח את התגובה הדבילית שלך, ביקשת עזרה מהמטפל שלך?
ה-IQ שלך קטן מסוליה של נעל שדרכה על קקי.
ראה אני לא חסר חיים כמוך ששורץ בפורומים כתחליף לחיים משמעותיים ולכן לא תמיד אני יכול להבחין אם אמבה חסרת שפה כמוך ענתה.

דיברגנט חדש

Well-known member
ראה אני לא חסר חיים כמוך ששורץ בפורומים כתחליף לחיים משמעותיים ולכן לא תמיד אני יכול להבחין אם אמבה חסרת שפה כמוך ענתה.
לא, אתה פשוט לא יודע לכתוב תגובה, כי שלחת תגובה ריקה ורק כעבור 12 דק' |טמבל| שכמותך שם לב שהיא ריקה |נחמה|
אגב, אפילו זקנים לא טכנולוגיים שולטים בפורטל העלוב של |תפוז|, דבר שסוליה של נעל שדרכה על קקי לא מצליחה|סיוע|

poseidon111

Active member
לא, אתה פשוט לא יודע לכתוב תגובה, כי שלחת תגובה ריקה ורק כעבור 12 דק' |טמבל| שכמותך שם לב שהיא ריקה |נחמה|
אגב, אפילו זקנים לא טכנולוגיים שולטים בפורטל העלוב של |תפוז|, דבר שסוליה של נעל שדרכה על קקי לא מצליחה|סיוע|
אז אתה מאשר את מה שאמרתי לגבי השרץ ששורץ. אין לך חיים חוץ מלצעוק "ביבי, ביבי". עצוב שכך אתה מעביר את חייך.
תעשה משהו מועיל עם עצמך, לך ללמוד משהו. שמעתי שיש מסלול מיוחד לביביסטים עילגים במתנ'ס הליכוד..

poseidon111

Active member
אז אתה מאשר את מה שאמרתי לגבי השרץ ששורץ. אין לך חיים חוץ מלצעוק "ביבי, ביבי". עצוב שכך אתה מעביר את חייך.
תעשה משהו מועיל עם עצמך, לך ללמוד משהו. שמעתי שיש מסלול מיוחד לביביסטים עילגים במתנ'ס הליכוד..
עברו כבר יותר מחמש דקות ועדיין לא הגבת אז אני מקווה שקיבלת את הצעתי ללמוד משהו. אם תרשה לי להמליץ ראיתי שיש קורס לחסרי מוח שמתחזים למצליחים, קורס לעילגים עם שאיפות לכתיבה בשפה תקינה וקורס אטרקטיבי בעליל עבורך: מסלול לגמילה מפורומים איזוטריים באינטרנט. כל אחד מהנ'ל ישפר את מצבך (אלא אם כן גם הם יגיעו למסקנה שזה אבוד כבר) לאין ערוך. בהצלחה.

דיברגנט חדש

Well-known member
עברו כבר יותר מחמש דקות ועדיין לא הגבת אז אני מקווה שקיבלת את הצעתי ללמוד משהו. אם תרשה לי להמליץ ראיתי שיש קורס לחסרי מוח שמתחזים למצליחים, קורס לעילגים עם שאיפות לכתיבה בשפה תקינה וקורס אטרקטיבי בעליל עבורך: מסלול לגמילה מפורומים איזוטריים באינטרנט. כל אחד מהנ'ל ישפר את מצבך (אלא אם כן גם הם יגיעו למסקנה שזה אבוד כבר) לאין ערוך. בהצלחה.
|נחמה|

דיברגנט חדש

Well-known member
אם לא היית סוליה של נעל בית שדרכה על קקי, היית מבין את הכינוי שלי, אך אתה כ"כ סתום וממשיך להגחיך את עצמך.
תצמשיך לשעשע אותי כחיית מחמד טובה, אולי מחר אשפר אותך ואביא לך כדור צמר לרוץ אחריו :)

רוב הזמן נח

Well-known member
מי בחר בו? ומתי? מבחינה דמוקרטית הוא לא מנהיג לגיטימי.

ai27

Well-known member
סיפור האהבה של השמאל הישראלי עם "הפרטנר" וארגון הטרור שלו נגמר?
או שזה רק ספין,
כדי להציג את היורש שלו כאטרקטיבי?

למעלה