"אבא לא מרשה"

נונה17

New member
טוב, לא משנה. תעשה מה שאתה רוצה

אני אלמד לסנן את עצמי יותר טוב. בוקר טוב.

k e r e n m

New member
לא נכון../images/Emo46.gif

אותי אתה בטוח זוכר ואל תעשה את עצמך

aaronc76

New member
ברור ברור...

לכל כלל יש יוצא מן הכלל! אותך אי אפשר לשכוח, גם אם ממש מתאמצים.

RANI B 23

New member
פעם הבאה

שהוא אומר לך לא לנסוע תגידי לו "אני נוסעת, בין אם זה מוצא חן בעינייך ובין אם לא. גם כי אני יותר חשובה לי ממך וגם כי אני לא אוהבת שמציבים לי תנאים". אל תתני לאף אחד שיקח בעלות עלייך ואל תתני לאף אחד להחליט לך דברים, במיוחד אם זה מונע ממך לעשות דברים שעושים לך טוב. בגיל 15 את צריכה להיות במערכת יחסים קלילה ונחמדה ולא כלואה תחת החלטותיו ורצונותיו של ילד בן 16.

טלטוש

New member
מסכימה לכל מילה

את בת 15, לאף חבר אין זכות להגביל אותך בדברים שהם מאוד לגיטימיים

נראה לך באמת שמישהו יכול להגיד לך לא ?

נוח לך עם זה ובגלל זה את מקשיבה לו כי את מרגישה בטוחה שמישהו דואג לך , יום אחד ימאס לך ואת תעופי משם או שלא ימאס לך ואת תשארי בכל אופן אם זה מציק לך זה כבר אמור להגיד לך שהגיע הזמן לקחת על עצמך אחריות ולא לסמוך שחבר שלך ידע מה טוב בשבילך

GreenEyes82

New member
תכלס, נראה לי שהרבה פעמים

אנחנו (אנשים) עושים הרבה דברים או נשאר במצבים מסויימים מתוך נוחות ותחושת "חממה" אפילו לא במודע, גם אם זה מזיק. עד שמקבלים כאפת התעוררות יום אחד.

RANI B 23

New member
נראה לי

שבמקרה שלה כאפת ההתעוררת עלולה להיות לא במובן המטאפורי. כלומר, כאפת התעוררות תרתי משמע. כדאי להתעורר כמה שיותר מהר.

אני אגיד לך את האמת

אף אחד לא באמת רואה את המציאות האמיתית , ואף אחד לא ממש מתעורר אף פעם

GreenEyes82

New member
בכל בחירה יש הפסד של משהו אחר..

אפילו אם באותו הרגע לא רואים את זה כהפסד..

sybil fawlty

New member
../images/Emo45.gif וגם אם לעולם לא ירביץ

מה שהוא עושה זאת התעללות מילולית שהיא לא פחות גרועה מהתעללות פיזית הוא לאט לאט קובר לך את האישיות ומשתלט לך על הנשמה יכול להיות שבהתחלה יהיה לך מאוד קשה בלעדיו, אבל את יכולה להעזר באנשים שאת אוהבת חברים, משפחה, (גם זמן איכות עם עצמך לא יזיק) אולי נדמה לך שלא תוכלי למצוא מישהו שיתעלה עליו, יכול להיות שהוא אדם מאוד כריזמתי אני מבטיחה לך שאפשר למצוא מישהו מקסים וגם נורמלי, יש כאלה בעולם! הוא מתוסבך ושתלטן בצורה בלתי רגילה ואנשים כאלה אי אפשר לשנות! אני מכירה את העניין באופן אישי, היה לי סיפור מאוד דומה, עם כל הכאב אני אומרת לך צאי מזה וכשתעבור התקופה המוזרה שאחרי הפרידה את פשוט תפרחי ולא תאמיני שנתת לעצמך לחיות עם הבולשיט שלו זאת כמובן תחושתי והמלצתי, מקווה שתשתכנעי, אך אלה הם חייך שלך....

HappyNewLife

New member
מתעלל. זה מה שהוא.

אין לו שום זכות שבעולם לשלוט בך ולעשות בך כרצונו! למה, את בובה שלו?!? סתם ככה שגם בד``כ בנים כאלה גם הופכים לחברים/בעלים מכים.. ואני מקוה שהוא לא עשה משו כזה עד עכשיו (ואולי זה כי הסכמת לכל שטות שהוא קבע..?). שוב, גם לדעתי את יכולה להיעזר בהורים. בכל מקרה שיהיה, אל תמשיכי להתייחס לזה בשקט ולתת לזה `לעבור`, כי זה רק יהיה יותר גרוע.

לא מלמדים אתכם בתיכון על אורות אדומים??

כי יש מולך פרוז'קטורים! הבחור שאת נמצאת איתו מועד להיות גבר אלים בעתיד, ככה זה מתחיל, עם האיסורים הקטנים. אח"כ מנתק אותך מהחברים שלך כי לטענתו הם לא טובים לך, אח"כ מהמשפחה שלך. ומאז הסיפור ידוע.. תברחי ממנו, לא משנה מה הוא יגיד שהוא ישתנה..הוא רק ישחק אותה, הוא תמיד ישאר קנאי ואלים. אל תאבדי את החברים שלך ובטח לא את עצמך.

ספיישיל

New member
תקשיבי לי מותק,

כמו שילד בגיל 3 לומד לתקשר עם העולם. התפקיד שלכם (טוב,אני קצת קשישה..) בגיל הזה הוא לחקור את המיניות שלכם והקשר עם הצד השני. בין אם זה מתבטא בלהתנסות במערכת יחסים זוגית. אוקי? הרגל-נהפך לטבע שני!! את בקשר חולני.שמעת??אם תתרגלי לומר לחבר שלך:יס סייר! יש לך מפקד בחיים!לא חבר! וכל מערכות היחסים שיהיו לך בחיים,יהיו כאלה.הבן זוג הבא שלך יכול להיות גם אלים,כי הוא קובע ושולט עליך.זוגיות ואהבה, היא לאהוב אותך איך שאתה עם ועל אף השריטות שלך ובזכות היחודיות שלך .על מי שאתה כבנאדם. ולא תוך שליטה.איך הוריך לא האירו

למעלה