אאורה

מצב
הנושא נעול.

אניהו

New member
אאורה

אאורה
לכאורה המנייה עשתה את שלה השנה עם עלייה של למעלה ממאה אחוז, אבל מישהו שעובד איתי (ומעולם לא השקיע לפני זה בבורסה מתוך חשש) קיבל טיפ קטן מדוד שלו להשקיע ונכנס ב40 אלף. מסתבר- אחורי זה- שהדוד הוא אחד מבעלי החברה (בדוק) ויפה שעה אחת קודם. אני אישית נכנסתי בשער של 366 שמהר מאוד עלה ל 400, אולם מאז הוא ירד והגיע לשער של 335. אבל, כשרציתי לצאת אז "ההוא" רמז לי שכדאי להישאר והיא עלתה בינתיים ל 348. כדאי לשים עין, נראה שיש עתיד לטווח הארוך. לילה טוב

Krayotman

New member
ואני אומר לכל השאר

אאורה
לכאורה המנייה עשתה את שלה השנה עם עלייה של למעלה ממאה אחוז, אבל מישהו שעובד איתי (ומעולם לא השקיע לפני זה בבורסה מתוך חשש) קיבל טיפ קטן מדוד שלו להשקיע ונכנס ב40 אלף. מסתבר- אחורי זה- שהדוד הוא אחד מבעלי החברה (בדוק) ויפה שעה אחת קודם. אני אישית נכנסתי בשער של 366 שמהר מאוד עלה ל 400, אולם מאז הוא ירד והגיע לשער של 335. אבל, כשרציתי לצאת אז "ההוא" רמז לי שכדאי להישאר והיא עלתה בינתיים ל 348. כדאי לשים עין, נראה שיש עתיד לטווח הארוך. לילה טוב
ואני אומר לכל השאר
שיקחו את דברייך בעירבון סופר מוגבל למה להישאר ? בגלל עוד אדמה שהיא רכשה ? את הדוח כולנו קראנו הפתעות יותר מדיי כבר לא יהיו יום נעים שיהיה לך

gkeidar

New member
בהעדר חדשות מדאיגות (מאד-מאד)...

ואני אומר לכל השאר
שיקחו את דברייך בעירבון סופר מוגבל למה להישאר ? בגלל עוד אדמה שהיא רכשה ? את הדוח כולנו קראנו הפתעות יותר מדיי כבר לא יהיו יום נעים שיהיה לך
בהעדר חדשות מדאיגות (מאד-מאד)...
אני יושב באאורה לבערך המאה שנים הבאות וכשהן תעבורנה אני אחליט מה לעשות הלאה... אבל לי אולי קל לדבר... כי ישבתי בסבלנות על הוראת קניה בשער של 276 וממש לא מזמן (בחודש שעבר נדמה לי) היא תפסה... מיד נתתי הוראת מכירה על בערך 80% מההשקעה בשער של 396 וגם זה תפס... את מה שנשאר שם נעלתי על מנעול ובריח וכאמור שמתי לעצמי פתק לבדוק מה קורה שם בשנת 3006 לספירה הנוצרית הידועה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה