אאווץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

yafit75

New member
אאווץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ../images/Emo122.gif

למה??? למה זה קורה רק לי,,,??? אתם מכירים את זה,,,, שאתם הולכים,, ישר ומסתכלים אחורנית,,, ראיתי חתיךךךךךךך,, מה חתיך,,, פצצה,,,, ממש דוגמן,,,, הוא מסתכל עלי,,, ואני עליו,,,, הסתכלתי עליו לא בקטע של להתחיל איתו,, אלא,, פשוט להנות מהיופי שלו,,, וממשיכה בדרכי,, פתאום,, הרגשתי מכה חזקהההההההההההההההההההההה לרגע ,,,, פתחתי את העיניים,,, ולא יכולתי לזוז,,,, הסתכלתי לצדדים,, וראיתי,,, ממש כמו בסרטים,,, ציפורים שמסתובבות לי מסביב לראש,,, אנשים באו לעזור לי,,,, לקום,, מבין האנשים,, אותו חתיך,, ינעל דינו,, לא מספיק שהכל קרה בגללו,, הוא בא עוד לעזור לי,, לשים לי מלח על הפצעים,, אויי,,, כואב לי,,, כואב,, לא היה רחוק וכמעט היו מזמינים לי אמבולנס,, ואני עומדת למות,, עושה את עצמי שהכל בסדר,,, כמעט שברתי את הקיר,,,זה לא קיר,, זה עמוד מבטון,,, מה זה בטון,, האמא של הבטון,,,נראה לי שכולו עשוי מברזליםםם, בקיצור,, עושה את עצמי שהכל בסדר,, מנסה לקום,, ומצליחה בסופו של דבר,, "הכל בסדר,, הכל בסדר,,," הלכתי קצי עקומה לחדר,,, נכנסתי בלי שייראו אותי,,, בשקט,, בשקט,, כולי חבולה,, ומה אני רואה,, כל העולם ואשתו נמצאים בחדר,,, הישיבות!! לצערי היתה ישיבה,,, אוףףףףףף תארו לעצמכם מה קרה אזזזזז אם מחר אני לא באה,, תדעו,, קרה לי משהו,,!!!

ליMור

New member
מכל הסיפור שלך,,,

אני מתה על הניסוח הקורץ שלך,,חחח העיקר ששלום לך,,,,, והוא,,,? ברח,,?

yafit75

New member
אחרי שקיבלתי מכה כזאת,,,

ונשארה לי בונגלה ענקית במצח,,, תאמיני לי שלא שמתי לב לניסוח,,, ועכשיו שאני קוראת ,,,, חחחחחחחחחחחחח מה זה משנה,, ,, העיקר הבונגלה שנשארה לי במצח,, בוקר טוב,,,

יפיתוש ...תחשבי אופטימי! ../images/Emo24.gif

תמיד צריך להיסתכל על חצי הכוס המלאה...הנה, יש לך בונגילה במצח... עכשיו יש לך איפה לתלות את המגבת בסיום המקלחת, או את החזייה לפני השינה :)) אבל ...לא לצאת עם הקולב על המצח...שמעתי שהעיניים נמצאות מאוד קרוב למצח, כך שזה יכול לגרום לבעיות ראייה...ובחוץ יש הרבה ..אבל הרבה עמודי בטון.. יאללה..תרגישי טוב

yafit75

New member
אללה יסטור אתה,,,, ינעל דינקקקקק

איזה עידוד,,, אה,,??? ינעל העולם,,, זהווו זה פעם אחרונה שאני מתסכלת על חתיכים,,, רגע,,, חכה שנייה,,, הנה חתיךךךךךךךךךךךך,, יאללה בי,,,, חחחחחחחחחחחחח סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם זה לא מצחיק,,, אני נפלתי נפילה של החיים,,,, אחרי שקיבלתי את המכה,,, ראיתי הכל שחור,,,, לא ראיתי אף אחד,,, חשבתי שהגעתי כבר לגהנום,, (בגן עדן הכל ורוד,,),,, אשכרא התעלפתי,,, איזה פאדיחה,,,,, עכשיו שאני רואה אנשים,, שאתמול עזרו לי לקום,,, אני מתה מפאדיחות,,, ואיזה אחד,,, שממש ראה הכל,,, לא הפסיק לצחוק,,, רציתי לשבור לו את המצח,,, שירגיש,,, ינעל דינו,,, זה גם כן,,, הכי פאדיחה,, שיש לי בונגלה במצח,, וסימן כחול,, מי שיראה אותי,,, יחשוב שבעלי נתן לי אחד למצחיה,,, חחחחחחחחחחחחחחחח

חחחח..מצחיקולית..תתרקבי ל ../images/Emo24.gif

תיראי איך כבר יותר טוב...רק תיזהרי עם הבונגילה היא קרובה לי לעין :)) מתוקונת, באמת פדיחה, אבל זה יכול לקרות לכולםםםםםםםם.

yafit75

New member
אאהה,,,, "תתרקבי" אמממממ

תתרקבי,,, אה,,,,, ינעל דינק,,,

מכירה את חוק הכלים השלובים? :))

בואי ואכיר לך את חוק האותיות השלובות...תחליפי את הקוף (לא החיה...אני כבר מכיר אותך, תעשי לי מטעמים מזה..) בר' מקווה שעכשיו יותר טוב? אם לא? אני אחשוב על פיצוי הולם... ואני יכול לקבל הסבר מפורט על: הברכה החביבה ששמה: ינעל דינק? זה נשמע לי , אינ חולה עלייך ברומנית...תקני אותי אם אני טועה..:)

yafit75

New member
ינעל דינק ,,,, חחח,, זו ברכה,,

ברכה שנדבקה לי לפה,,,, וכל אחד מקבל את הברכה הזאת,, באים אלי אנשים מכל קצוות הארץ,,, לקבל את ברכתי,,, חחחחחחחחח בקשר לחוק הכלים השלובים,,, לא הבנתי את עניין,,הקוף תסביר עוד פעם,,,, אני מבינה לאט,, כשמסבירים לאט!!!

yafit75

New member
../images/Emo24.gif תודה ליזושששששששששש

אתה רואה מנשק,,,, זה עידוד,,,,, ליזושששששששששש את מתוקה,,,, רק שבפעם הבאה,,, אני אשתדל,,, לא להסתכל אחורנית,, מואהההההההההה

למעלה