ֻ
הכתובת החדשה של הפורוםֻ

mykal

New member
הדף אכן מוזר

ובכלל הממשק החדש לא נעים. רצו להשתדרג ולטעמי אברח מתפוז, וחבל לי מאוד.

michal@gal

Active member
מנהל
למיטב הבנתי, כן

חייבים להתחבר למערכת כדי לרשום הודעה. &nbsp

michal@gal

Active member
מנהל
אני חושבת שזה רק קשיי הסתגלות התחלתיים

הממשק של תפוז עבר כבר כמה שינויים וכל פעם התלוננו שהממשק החדש לא מוצלח, אבל התרגלנו. יש יתרונות בפורומים שלא קיימים בממשקים חברתיים אחרים.

mykal

New member
אני הרבה שנים בתפוז

ולא זוכרת שינויים דרסטיים. היו תוספות שאומר היו חיוניות. (כמו שנוכל לראות מי הגיב למה שנכתב בהודעה)ועוד. אבל הדגם נשאר. הפעם כל הפורמט השתנה. ופורומים שבכלל שינו שמות. מוזר מאוד.

michal@gal

Active member
מנהל
למיטב ידיעתי, לא השתנו שמות של פורומים

גם המבנה של העץ עדיין קיים שם, רק שצריך להעלות נכון הודעות (לא למחוק את ההתייחסות לשאלה שאליה את עונה בראש התשובה שלך). &nbsp יקח זמן עד שיעלו את כל השרשורים הישנים לפורום החדש ועוד לא ברור לי מה יהיה עם המאמרים והשאלות הנפוצות.

mykal

New member
אי אפשר להגיע לפורומים בשמותם

גם כשעושים חיפוש. ממש לא נחמד. אז ניפרד לשלום מתפוז. היה טוב וטוב שהיה. האמת עושה זאת בצער. אבל כנראה זה מה שרצתה הנהלת תפוז. היו בטוב. אולי נפגש במקום אחר בימים יפים. &nbsp (אגב לכאן הגעתי רק כי הייתי בשרשור תגובה, אם הקלדתי את הפורום הוא נדלק וכבה ונעלם.)

michal@gal

Active member
מנהל
אני מודעת לבעיה בחיפוש

וכבר ביקשנו מהנהלת תפוז שישנו את העניין. בינתיים - כל פעם שאני מוצאת פורום שאני מעוניינת בו, אני שמה אותו ברשימת "פורומים במעקב" וכך קל לי לחזור אליהם. אני מקווה שישתפר בהמשך וזה רק חבלי לידה של המערכת החדשה. אשמח מאד להמשיך לפגוש אותך גם במערכת החדשה.

debby12

New member
מנהל
תודה - אני עוברת איתך

למיטב הבנתי באיזשהו שלב הפורומים הישנים יינעלו לכתיבה חדשה ותינעץ בהם הודעה עם קישור לפורום החדש - אבל זה עוד לא קרה, כי נדמה לי שכרגע אמורים להמשיך לכתוב פה (?).

michal@gal

Active member
מנהל
לפי מה שהודיעו - נקבל הודעה מראש

את הפורום הישן ינעלו לכתיבה רק אחרי שיעבירו את התוכן שלו לממשק החדש.

mykal

New member
גם אני אשמח לעבור.

אבל כמו שזה נראה עכשיו, הממשק החדש הרבה פחות נוח. אז יכול להיות שאעזוב את תפוז בכלל. ננסה ונראה.

למעלה