🔪דקסטר:דם חדש🩸

Lhuna3

Well-known member
(ספוילר לפרק 8) פרק טוב. אני חושב שיש נפילה אחת ענקית בעלילה: אנג'לה חיפשה 'מיאמי מטרו+קטמין' וגילתה שה-BHB היה משתמש בקטמין, אבל בסדרה המקורית דקסטר לא השתמש בקטמין! הוא היה משתמש ב-M99 (Etorphine).
נראה לי מוזר שהכותבים פספסו דבר כל כך גדול
.
הי :)
א. נקודה מעניינת, אני כמובן לא זוכרת (ספוילר פרק 8) במה השתמש דקסטר במקור, איך אתה בכלל זוכר דבר כזה?
ב. בבקשה רק אם לא אכפת לך לערוך את ההודעה שלך ולהסתיר את הטקסט בתוך תיבת ספוילר לטובת מי שעוד לא ראה את הפרק :)
(אתה לוחץ על "עריכה", בוחר את כל הטקסט שלך ואז על הכפתור ספוילר, שאולי מופיע אצלך בתוך התפריט של 3 נקודות)

נערך לאחרונה ב:

שי שלום1

New member
בוצע.
ראיתי את כל העונות שוב בחודשים האחרונים..
האמת שלא התייחסתי לזה בזמן הצפייה כי לא היה נראה לי סביר שהם יפלו בדבר כל כך ברור, אפילו שלא זכרתי דיבור על קטמין בסדרה המקורית. סתם נכנסתי עכשיו ל-dexter wiki ובדקתי האם יש הבדל בין קטמין ל-M99.

Lhuna3

Well-known member
דווקא, הוא כן ירה עליו ופגע בו ובאופן לא מציאותי, דקסטר רץ עם פצע ירי ברגל ובורח וההוא לא מצליח להשיג אותו (מציאותי?)
לא הכי מציאותי, אני מסכימה, אבל השני גם היה פצוע בצורה לא קלה, בגלל מה שדקסטר עשה לו והתאונה שהוא גרם.

המאמן נתן לה את המידע הזה שדקסטר היה שם לפני שהוא הגיע.
נכון, אבל רק שהוא הרביץ לו... לפי המידע הזה היא עדיין יכלה לחשוב שהוא רק הלך להרביץ לו. המאמן/שוטר לא ידע שדקסטר הזריק לו משהו לפני כן, כלומר שהיו לו כוונות אחרות.
קורט ירה בהאריסון, לדעתי, הוא פגע בו למרות שלא הראו את זה בפרק.
למה אתה חושב ככה? מה שראו זה שכשהאריסון שמע את היריה הוא כאילו ציפה להרגיש פגיעה אבל אז ראה שלא קרה לו כלום, כי קורט ירה לכיוון הרכב ולא עליו.
נשארו עוד 2 פרקים לעונה. האם תהיה עונה נוספת?
אה, יש 10 פרקים? בטוח?

דיברגנט חדש

Well-known member
לא הכי מציאותי, אני מסכימה, אבל השני גם היה פצוע בצורה לא קלה, בגלל מה שדקסטר עשה לו והתאונה שהוא גרם.
לא ברגל, אלא בצוואר ויש הבדל משמעותי.
נכון, אבל רק שהוא הרביץ לו... לפי המידע הזה היא עדיין יכלה לחשוב שהוא רק הלך להרביץ לו. המאמן/שוטר לא ידע שדקסטר הזריק לו משהו לפני כן, כלומר שהיו לו כוונות אחרות.
נכון, המאמן לא חשד בכלום ועדיין לא חושב כי היא לא משתפת אותו במידע על דקסטר.
למה אתה חושב ככה? מה שראו זה שכשהאריסון שמע את היריה הוא כאילו ציפה להרגיש פגיעה אבל אז ראה שלא קרה לו כלום, כי קורט ירה לכיוון הרכב ולא עליו.
כי הוא קודם ירה לכיוון האריסון ורק אחר כך לכיוון הרכב.
אה, יש 10 פרקים? בטוח?
בסוף הפרק נאמר שנשארו עוד 2 פרקים (Session).

Lhuna3

Well-known member
בוצע.
ראיתי את כל העונות שוב בחודשים האחרונים..
האמת שלא התייחסתי לזה בזמן הצפייה כי לא היה נראה לי סביר שהם יפלו בדבר כל כך ברור, אפילו שלא זכרתי דיבור על קטמין בסדרה המקורית. סתם נכנסתי עכשיו ל-dexter wiki ובדקתי האם יש הבדל בין קטמין ל-M99.
וואלה, אז זה ממש תמוה באמת שהם נפלו בזה!

Lhuna3

Well-known member
נשארו עוד 2 פרקים לעונה. האם תהיה עונה נוספת?
בדקתי קצת עכשיו.
לפי כתבה מלפני יומיים אין כרגע חידוש לעוד עונה.
יש שם ציטוט של נשיא הרשת SHOWTIME לפיו זה נשמע שהוא לא סוגר לחלוטין את האפשרות, אבל אומר שבעקרון זה תוכנן להיות בגדר מיני-סדרה שתספק לנו "סיום ראוי" לסדרה המקורית.
הקישור למי שרוצה לקרוא

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קורט לוקח את האריסון לפרוץ לבי"ס הסגור לכבוד חג המולד, ומלמד אותו לשחק בייסבול.
מה לעזאזל הוא מתכנן הפסיכו?!?!?!?
רצח באמצעות curve ball????
משהו רע עובר על האריסון כשהכדורים המסובבים פוגעים בו. קורט נראה כאילו הכל חלק מהתוכנית שלו, אבל בינתיים הוא רק ממשיך ללכלך על דקסטר ומזמין את האריסון לאכול צבי.
מה קורה פה לעזאזל, האם זה גם סוג של שיחזור טקסי כלשהו של קורט?
הוא לוקח אותו לבקתת הרציחות שלו.
לא ברור מה הקטע עם זה בדיוק. האם קורט לוקח את האריסון לבית ספר רק כדי להעביר זמן עד שהעובד שלו יגיע עם דקסטר לבקתה? אבל מה שזה יקח זמן?*
נראה שהוא פגע בו עם הכדורים בכוונה, אני חשבתי אולי הוא מנסה לפגוע בו בראש כדי לעלף אותו, אבל זה לא מה שקרה.
איך שזה נראה האריסון נתן לכדורים לפגוע בו כדי להעניש את עצמו על דברים רעים שהוא עשה. אני לחלוטין ציפיתי שבאחד הפלאשבקים שלו נראה אותו דוקר את אית'ן ההוא ברגל, אבל עשו רק פלאשבקים לדברים שכבר היו בסדרה.

*בעצם אולי העובד של קורט התקשר לקורט אחרי התאונה לומר לו שדקסטר ברח לו והוא צריך לתפוס אותו לפני שהוא יגיע איתו. אחרת לא הגיוני שקורט יחשוב שלוקח לו כל כך הרבה זמן להגיע עם דקסטר לבקתה שלו.

כל הקטע של העובד הזה רודף אחרי דקסטר ביער בשלג הזכיר לי כל מיני סצנות דומות מסרטים/סדרות (במיוחד פרק מדהים של הסופרנוס).
אבל זה קצת תפס יותר מידי זמן עבורי לאור זה שהיה ברור שדקסטר חייב להצליח לצאת מזה בשלום. העדפתי את הקטעים עם האריסון וקורט כי שם ממש לא ידעתי מה הולך לקרות.
אגב, אני תוהה אם דקסטר עכשיו יחזור למחנה קיץ ההוא כדי לנקות את הגופה וכל הראיות שהוא השאיר שם. אני מניח שהוא לא עשה את זה מיד כי הוא מיהר להציל את האריסון.

אנג'לה ממשיכה לחקור את המקרה של מיילס ולגלות שהכל מצביע על כך שדקסטר רצח את ג'ספר סוחר הסמים.
ושהוא כנראה היה הביי הארבור בוצ'ר האמיתי ולא דוקס.
זה קצת מצחיק עד כמה מהר ובקלות אנג'לה מגלה ראיות לכך שדקסטר הוא הBHB. כולמר 8 עונות המון שוטרים לא הצליחו לעלות על דקסטר בזמן שהוא רצח המון אנשים סביבם. וכאן דקסטר רצח רק שני אנשים ופצע אחד והיא עולה עליו.
ומה היא תעשה עם המידע הזה עכשיו?
נראה לי שזה משאיר לעונה רק שתי אופציות, או אולי 3: או שדקסטר יכנס לכלא, או שהוא יברח, אבל ידעו שהוא רוצח, או שאנג'לה תמות.
ואני לא חושב שדקסטר ירצח את אנג'לה, אלא שקורט ירצח אותה, לפני שהיא תספיק לספר למישהו על מה שהיא גילתה.

דקסטר מתחיל לספר להאריסון את האמת שהוא גם "נולד בדם" ושהארי לימד אותו מה לעשות עם הדחפים האפלים... ומגלה שזה מה שהאריסון כל כך רצה כל הזמן (וגם הוא עצמו).
אני מניחה שאתם מרוצים.
כן, מאוד. סוף סוף!
אומנם זה שימוש קצת מטאפורי ב"נולדתי בדם" בשביל שיחה רצינית. אבל זה היה מספיק בשביל מה שאני מניח יהיה התוודות ארוכה הרבה יותר (אני מניח שלא נשמע את כולה).
סוף סוף דקסטר מבהיר לו שזה לא שהוא מפחד מזה שהאריסון אפל, אלא שהוא מזדהה איתו ודואג לו בגלל שהוא יודע איך זה לחיות ככה.
והיה כל כך חמוד איך שהאריסון מחבק אותו.
במיוחד אחרי שהאריסון היה כל כך מסכן עם כל זה שקורט כאילו התחבר אליו ואז יצא להרוג אותו

Lhuna3

Well-known member
כבר דאגתי לך...
איך שזה נראה האריסון נתן לכדורים לפגוע בו כדי להעניש את עצמו על דברים רעים שהוא עשה.
כן, הגיוני.
כל הקטע של העובד הזה רודף אחרי דקסטר ביער בשלג הזכיר לי כל מיני סצנות דומות מסרטים/סדרות (במיוחד פרק מדהים של הסופרנוס).
וואלה, נכון, אני לא ראיתי הסופרנוס אבל זה מזכיר לי מאוד סצינה מפארגו (הסרט).
זה קצת מצחיק עד כמה מהר ובקלות אנג'לה מגלה ראיות לכך שדקסטר הוא הBHB. כולמר 8 עונות המון שוטרים לא הצליחו לעלות על דקסטר בזמן שהוא רצח המון אנשים סביבם. וכאן דקסטר רצח רק שני אנשים ופצע אחד והיא עולה עליו.
לגמרי.
ומה היא תעשה עם המידע הזה עכשיו?
נראה לי שזה משאיר לעונה רק שתי אופציות, או אולי 3: או שדקסטר יכנס לכלא, או שהוא יברח, אבל ידעו שהוא רוצח, או שאנג'לה תמות.
אמממ, יש עוד אופציה די ברורה... שדקסטר ימות בסוף העונה הזאת.
ואני לא חושב שדקסטר ירצח את אנג'לה
אין שום מצב שדקסטר ירצח את אנג'לה, נכון שהוא כבר חרג מהקוד שלו במקרים מסוימים, אבל זה יהיה כבר עניין שונה לגמרי.
אפילו לא בשביל להציל את עצמו מהכלא. הדבר היחיד שיכול לגרום לו לעשות את זה זה אם זה מה שיהיה הכרחי בשביל להציל את האריסון, ואני לא מניחה שזה יגיע למצב כזה.
אלא שקורט ירצח אותה, לפני שהיא תספיק לספר למישהו על מה שהיא גילתה
זה אפשרי כמובן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כבר דאגתי לך...
באופן מוצדק. אני באמת שוב לא הרגשתי טוב אתמול ולכן ראיתי רק היום.

אמממ, יש עוד אופציה די ברורה... שדקסטר ימות בסוף העונה הזאת.
איכשהו זה בכלל לא עבר לי בראש בתור אופציה. אם אחרי 8 עונות החליטו להשאיר אותו בחיים כדי שיוכלו להמשיך אז אני מתקשה לדמיין שעכשיו יחליטו להרוג אותו.
אין שום מצב שדקסטר ירצח את אנג'לה, נכון שהוא כבר חרג מהקוד שלו במקרים מסוימים, אבל זה יהיה כבר עניין שונה לגמרי.
אפילו לא בשביל להציל את עצמו מהכלא. הדבר היחיד שיכול לגרום לו לעשות את זה זה אם זה מה שיהיה הכרחי בשביל להציל את האריסון, ואני לא מניחה שזה יגיע למצב כזה.
אני מסכים שהוא לא ירצח את אנג'לה. אולי לא הייתי ברור בזה שכתבתי שאני לא חושב שהוא ירצח אותה. התכוונתי שאני כן חושב שהיא תמות. פשוט כי ברגע שהיא יודעת עליו אני לא רואה איך היא תשאר בחיים (וכמו שאמרתי אני לא מאמין שהוא ימות).
אבל האמת דווקא העלת אופציה שאני לא חשבתי עליה - הוא עשוי לחרוג מהקוד עד כדי כך אם זה בשביל להציל את האריסון. במידה מסוימת כמו שדב הרגה את לאגוורטה (שאגב היה לדעתי דבר מטופש לחלוטין שהחליטו שהיא תעשה)

אגב, אני יכול לדמיין מצב שבו העונה תסתיים כשאנג'לה מתה, אבל היחידה שיודעת על מה שהיא גילתה על דקסטר זאת הפודקסטרית (שבכלל לא הייתה הפרק ולכן מוצדק שאני שכחתי שוב את שמה). ואז לפודקאסטרית אין הוכחות אז היא לא יוצאת עם זה בפומבי אבל היא מתחילה לחקור אותו.

Lhuna3

Well-known member
:-( תרגיש טוב!
איכשהו זה בכלל לא עבר לי בראש בתור אופציה. אם אחרי 8 עונות החליטו להשאיר אותו בחיים כדי שיוכלו להמשיך אז אני מתקשה לדמיין שעכשיו יחליטו להרוג אותו.
אני דווקא חושבת שכן, כי אני חושבת שאין כרגע כוונות לעוד עונה והמטרה של העונה הזאת היתה לתת סוף סגור יותר לסיפור שלו, וחלק ממה שעצבן הרבה צופים בסיום המקורי זה שהוא לא מת ולא נתפס אז זה כאילו לא היה סוף (רק להגיד שאני לא שותפה לדיעה הזאת בעצמי, אני התעצבנתי מסיבות שונות).
וגם אם כן יהיה עוד חידוש, אז זה יכול להיות בכיכובו של האריסון. אני מהמרת שלא תהיה עוד עונה עם מייקל סי.הול.
במידה מסוימת כמו שדב הרגה את לאגוורטה (שאגב היה לדעתי דבר מטופש לחלוטין שהחליטו שהיא תעשה)
תזכיר לי מה היו הנסיבות? אני רק זוכרת שזה קרה בתוך מכולה (אבל זה לא אומר שאני זוכרת נכון).
אגב, אני יכול לדמיין מצב שבו העונה תסתיים כשאנג'לה מתה, אבל היחידה שיודעת על מה שהיא גילתה על דקסטר זאת הפודקסטרית (שבכלל לא הייתה הפרק ולכן מוצדק שאני שכחתי שוב את שמה). ואז לפודקאסטרית אין הוכחות אז היא לא יוצאת עם זה בפומבי אבל היא מתחילה לחקור אותו.
בהחלט אופציה כל מה שכתבת, רק הסיום לא נראה לי סביר.
כלומר כן שאנג'לה תמות ומולי פודקאסט תשאר היחידה שיודעת, אבל לא שהיא תתחיל לחקור אותו - כי כאמור אני לא חושבת שמתוכננת כרגע עוד עונה, אלא סוף סגור לחלוטין עבור דקסטר (מוות או כלא). ומה שכתבת זה ממש קליף האנגר לעוד עונה.

didalf

Well-known member
פרק 8
אוקי רוב הפרק היה דקסטר משחק תופסת עם העובד של קורט והריסון וקורט ביום כיף.

אנג'לה מתחילה לעלות על דקסטר יותר ויותר:-0 דאממ היא טובה. האם בסוף היא תעלה על הביי הרבור בוצ'ר מה שכל הגאונים במיאמי ביחד לא הצליחו?? דאממ. ודווקא עכשיו כשאנחנו דווקא זקוקים לעזרתה עם קורט. מצד אחד אני כמובן לא רוצה שיעלו על דקסטר אבל מצד שני זה מגניב לראות את אנג'לה מחברת את הנקודות וגם קצת מגיע לו כי הוא התנהג בטיפשות וחיפף.

דקסטר רץ מלא בשלג עד שהוא מגיע לאיזה קייטנה נטושה והורג את העובד של קורט שרודף אחריו כ"כ סלופי אלוהים ישמור הוא פשוט כיסה אותו בניילון. טביעות אצבעות ודם אול אובר דה פלייס מה לעזאזל? אני מבינה שהוא בלחץ אבל זה מסוכן.

קורט לוקח את הריסון לבלות. לא הבנתי מה היה הקטע עם הבייסבול. בסוף הוא חושף את תוכניתו האמיתית ושולח אותו לברוח מהרובה כמו האחרות. הוא רצה שדקסטר יראה אבל וופס דקסטר לא חטוף הוא נוהג והוא פוגע בו. קורט נעלם, שיט.
אוקי הקטע שהריסון ודקסטר מתחבקים היה מרגש יותר משציפיתי|לב|
וסופסוף דקסטר מספר להריסון את האמת והריסון מחבק אותו שוב אווווו|מאוהב| מעניין אבל כמה הוא הולך לספר לו.

אנג'לה בינתיים מגלה על זה שדקסטר הרביץ להוא שמכר סמים להאריסון והולכת לחקור אותו ומגלה שהוא בעצם הזריק לו משהו ועבר למכות רק כשהשוטרים הגיעו והיא כזה
:-D:-D:-D:-D

אני מניחה שאתם מרוצים.
כן, תודה.

פרק טוב. אני חושב שיש נפילה אחת ענקית בעלילה: אנג'לה חיפשה 'מיאמי מטרו+קטמין' וגילתה שה-BHB היה משתמש בקטמין, אבל בסדרה המקורית דקסטר לא השתמש בקטמין! הוא היה משתמש ב-M99 (Etorphine).
נראה לי מוזר שהכותבים פספסו דבר כל כך גדול.
וואלה? אופס.
היייתי צריכה לשים לב השבוע ראיתי את העונה הראשונה שוב|פנים|
חחח מממש.
אבל זה כי הוא נהיה רשלן והלך לאנשים עם קשר ברור אליו. פעם הוא היה חכם ולא היה לו שום קשר לקורבנות אז היה קשה יותר לקשר.

או שאנג'לה תהרוג את דקסטר?:-0

מה נסגר איתך??

תזכיר לי מה היו הנסיבות? אני רק זוכרת שזה קרה בתוך מכולה (אבל זה לא אומר שאני זוכרת נכון).
אם אני לא טועה לגוורטה עלתה על דקסטר ודב הרגה אותה כדי להגן על הסוד שלו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בהחלט אופציה כל מה שכתבת, רק הסיום לא נראה לי סביר.
כלומר כן שאנג'לה תמות ומולי פודקאסט תשאר היחידה שיודעת, אבל לא שהיא תתחיל לחקור אותו - כי כאמור אני לא חושבת שמתוכננת כרגע עוד עונה, אלא סוף סגור לחלוטין עבור דקסטר (מוות או כלא). ומה שכתבת זה ממש קליף האנגר לעוד עונה.
אני גם שמעתי שזה אמור להיות עונה סגורה שנותנת סיום.
אבל אני גם מכיר את זה שרשתות המון פעמים אומרות את זה אבל עדיין משאירות לעצמן פתח בשביל לחזור לעוד. אז אולי לא נראה את הפודקאסטרית ממש מתחילה לחקור את דקסטר, אבל נדע שזאת אפשרות.
אני דווקא חושבת שכן, כי אני חושבת שאין כרגע כוונות לעוד עונה והמטרה של העונה הזאת היתה לתת סוף סגור יותר לסיפור שלו, וחלק ממה שעצבן הרבה צופים בסיום המקורי זה שהוא לא מת ולא נתפס אז זה כאילו לא היה סוף (רק להגיד שאני לא שותפה לדיעה הזאת בעצמי, אני התעצבנתי מסיבות שונות).
וגם אם כן יהיה עוד חידוש, אז זה יכול להיות בכיכובו של האריסון. אני מהמרת שלא תהיה עוד עונה עם מייקל סי.הול.
אז כמו שאמרתי, לדעתי עם כל הדיבורים על זה שהם רוצים לתת סיום של ממש הם תמיד ירצו אופציה לעוד.
זה באמת רעיון לעשות ספינאוף של האריסון. אני אהיה מאוד בעד כי אני בנתיים מאוד מאוד אוהב את הדמות ואת הביצוע של השחקן בתפקיד.
*אגב, אופציה נוספת היא שיעשו משהו דומה למה שהיה בסוף עונה 8 - שיחשבו שדקסטר מת ולכן לאנג'לה לא יהיה אחרי מי לרדוף, אבל בסתר הוא בעצם עדיין בחיים. אבל זה יהיה ממש מגוחך לעשות פעם שניה.
אם אני לא טועה לגוורטה עלתה על דקסטר ודב הרגה אותה כדי להגן על הסוד שלו.
אם אני זוכר נכון זה באמת היה במכולה ובאמת להגן על דקסטר, אבל זה לא רק שלגוורטה עמדה לחשוף את דקסטר אלא היא ממש החזיקה אקדח ואיימה לירות בו. זה כביכול מה שעשה את זה מתקבל שדב עשתה את זה כדי להגן על החיים של לגוורטה. אבל זה כמובן מגוחך כי היא יכלה פשוט לומר לה להוריד את האקדח ושדקסטר יכנע. הרי דקסטר עצמו לא היה הורג אותו (היה עניין שלם בעונה 2 שהוא ידע שהוא לא יכול להרוג את דוקס גם אחרי שהוא גילה את האמת עליו)
דקסטר רץ מלא בשלג עד שהוא מגיע לאיזה קייטנה נטושה והורג את העובד של קורט שרודף אחריו כ"כ סלופי אלוהים ישמור הוא פשוט כיסה אותו בניילון. טביעות אצבעות ודם אול אובר דה פלייס מה לעזאזל? אני מבינה שהוא בלחץ אבל זה מסוכן.
אני מניח שבגלל שזה מחנה קיץ אז יקח זמן עד שמישהו יגיע לשם, ככה שדקסטר יכול להגיע לשם מאוחר יותר כדי לנקות. בכל מקרה לא הייתה לו ברירה כי הוא היה צריך ללכת להציל את האריסון.
אוקי הקטע שהריסון ודקסטר מתחבקים היה מרגש יותר משציפיתי|לב|
לחלוטין
וסופסוף דקסטר מספר להריסון את האמת והריסון מחבק אותו שוב אווווו|מאוהב| מעניין אבל כמה הוא הולך לספר לו.
אני מקווה שהוא כבר הולך לספר לו הכל.
אם כי אני תוהה אם זה יכלול את זה שהוא בעצם התגרה בטריניטי עד שזה רצח את אמא של האריסון.
אבל זה כי הוא נהיה רשלן והלך לאנשים עם קשר ברור אליו. פעם הוא היה חכם ולא היה לו שום קשר לקורבנות אז היה קשה יותר לקשר.
את צודקת שהוא היה הרבה יותר רשלן הפעם.
אבל גם לחלוטין מרגיש שיש לאנג'לה יותר מידי מזל בלמצוא ראיות על דקסטר (כמו זה שהיא נתקלה בכלל בבאטיסטה היה לחלוטין מזל)

didalf

Well-known member
אבל גם לחלוטין מרגיש שיש לאנג'לה יותר מידי מזל בלמצוא ראיות על דקסטר (כמו זה שהיא נתקלה בכלל בבאטיסטה היה לחלוטין מזל)
זה עם אנג'ל בהחלט היה מזל.
אבל רוב הדברים שהיא גילתה אח"כ זה פשוט שהיא טובה בעבודה שלה, שמה לב לפרטים קטנים ומחברת נקודות.

Lhuna3

Well-known member
הארי מספר להאריסון הכל על הנוסע האפל, ועל הקוד של הארי, דרך סיפור על ליצן פדופיל שרצח ילדים.
אבל בעצם לא הכל.
"דברה" שבראשו מרסנת אותו מלספר את החלקים היותר חולניים ובעצם גם שהוא ממש רוצח.
בצדק לדעתי. אז הוא מעדן את הסיפור לכדי "עימות" עם הרוצח שמניע אותו להפסיק לרצוח... ממש באטמן.
בשביל האריסון גם המידע הזה מספיק כבד... אבל גם גרם לו להרגיש טוב יותר. לדעתי מה שדקסטר סיפר היה הכי נכון. איפשר להאריסון לדעת שהוא מבין אותו ומרגיש כמוהו והקל עליו מאוד, ויחד עם זה לא הכביד עליו עם ידיעה כל כך נוראית, לא הפך אותו שותף לפשע ולא לרוצח.
אבל האם השקר הזה באמת יחזיק מעמד??

דקסטר הולך לפנק את עצמו בביתור הגופה של הבריון של קורט שהוא השאיר בבית הקיץ ולהפטר מהראיות.
איכס אבל למה חייבים להראות לנו את הגועל? 8-{

דקסטר קנה להאריסון לחג המולד - 1. גרביים? 2. לא בטוחה מה זה. חולצה? 3. רובה. ברור, כי לכל הילדים בבי"ס שלו יש :-D
דקסטר מספר להאריסון שקורט רוצח סדרתי (חשבתי שזה היה ברור לו כבר) ושהוא יטפל בו כי אין לו הוכחות עבור המשטרה, ורוצה בתוכו שהאריסון ישאל אותו על התוכנית ויבקש לעזור. כלומר שהוא רוצה לספר לו את כל האמת עכשיו?
אבל האריסון, תודה לאל, לא שואל, ונותן לו מתנה איור יפה של דברה מזכרונו.
חגיגת המתנות נמשכת עם סוודרים של קריסמס והולכים להחליף מתנות עם אודרי ואנג'לה.
אנג'לה עושה עבודה טובה בלהסתיר את חשדותיה הכבדים לגבי דקסטר, ודקסטר התמים חושב לעצמו "איזה קריסמס נחמד ונעים בחייק המשפחה!" חחח

OMG קורט מופיע בדלת כולו חיוכים!! :eek:
בתירוץ של מתנת פיוס לאנג'לה על כך שעצרה אותו "לשווא", ועם איומים מרומזים לדקסטר והאריסון
finger_shot.gif

האריסון מתוודה בפני דקסטר שהוא תכנן מראש את הפגיעה באית'ן, ושהוא פינטז לתפוס ולרצוח את טריניטי בשביל צדק אמיתי. דקסטר בתוכו נקרע אם לספר לו את האמת או לא, אבל עדיין לא.
הולכים למצוא ראיות נגד קורט בשביל לקיים את הקוד של הארי.
דקסטר ממש רוצה להכניס את האריסון "לעסק המשפחתי" (שם הפרק), אבל בתוכו יודע שזה יותר בשביל עצמו, ובשביל האריסון יש אפשרויות שעדיפות.

אודרי לאנג'לה "איזה מזל שאנחנו גרים בחור מרוחק מכל הרוצחים הפסיכופטיים".
oh, honey...

קורט שורף לדקסטר את הבית ומכוון רובה על הדלת!
אבל דקסטר והאריסון נסעו למחבוא הגופות שלו.
אני מפחדת לגלות מה הוא בדיוק עשה עם הגופות. איכ מה זה?? הוא חנט אותן?
אוי לא, מולי!!

אחרי הגילוי הזה הכל כבר יוצא החוצה כי האריסון מעיז לשאול אם דקסטר רצח את הליצן ודקסטר מתוודה על הליצן, על טריניטי, ובסוף על זה שהוא רצח כבר מאות, והם רוצחים ביחד את קורט בנוהל של דקסטר.
כלומר דקסטר רוצח, אבל האריסון שותף ובסה"כ לוקח את זה... יותר מידי טוב לטעמי.
קצת קשה לו באמצע, אבל עדיין. קיוויתי שהוא יזדעזע יותר.
בדיאלוג בין קורט (שבראש שלו הציל את הקורבנות שלו מפסיכופאטים כאביו שהתעללו בהן) ודקסטר, שהדגיש את ההקבלה, למרות שלדקסטר יש "הצדקה" הרבה יותר משכנעת, זה עדיין מרגיש חולני יותר כשהוא משתף בזה את האריסון.
קורט גם חושף בפני האריסון שדקסטר רצח את מאט ודקסטר די "מצטדק" שהוא עמד בקוד.

בינתיים אנג'לה מגלה שמולי נעלמה.

ואחרי שדקסטר והאריסון חוזרים הביתה בבוקר לגלות שקורט שרף להם אותו עד היסוד (האם המשטרה תמצא משהו חשוד בהריסות?)
לאנג'לה המסכנה אין תירוץ לסרב להזמין אותם אליהן הביתה.
ובבית מחכה לה גם מכתב מקורט ש"ג'ים לינדזי" רצח את מאט בצירוף הראיה של המקל טיטאניום.
אה, אז בטח המקל השני שהיה אצל דקסטר ימצא בהריסות הבית וזו תהיה הראיה שלה.
יאללה פרק אחרון!

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הארי מספר להאריסון הכל על הנוסע האפל, ועל הקוד של הארי, דרך סיפור על ליצן פדופיל שרצח ילדים.
אבל בעצם לא הכל.
"דברה" שבראשו מרסנת אותו מלספר את החלקים היותר חולניים ובעצם גם שהוא ממש רוצח.
בצדק לדעתי. אז הוא מעדן את הסיפור לכדי "עימות" עם הרוצח שמניע אותו להפסיק לרצוח... ממש באטמן.
בשביל האריסון גם המידע הזה מספיק כבד... אבל גם גרם לו להרגיש טוב יותר. לדעתי מה שדקסטר סיפר היה הכי נכון. איפשר להאריסון לדעת שהוא מבין אותו ומרגיש כמוהו והקל עליו מאוד, ויחד עם זה לא הכביד עליו עם ידיעה כל כך נוראית, לא הפך אותו שותף לפשע ולא לרוצח.
אבל האם השקר הזה באמת יחזיק מעמד??
אני הרגשתי בערך הפוך לחלוטין.
ממש עיצבן אותי שדקסטר לא שיתף אותו כבר בהכל. לי נראה ברור שבשלב הזה כנות מוחלטת ואמיתית עם הבן שלו זה הדבר הנכון.
חוץ מזה כל העניין הוא שדקסטר מנסה להסביר להאריסון שהוא מתמודד עם אותם יצרים אפלים שיש לו, אבל אז הוא מספר לו שהוא רק חטף והפחיד אנשים. כשהוא יודע שהאריסון פגע פיזית באית'ן ומסתובב עם סכין.
זה גם ברור שהאריסון יבין שזה שקר כי "להפחיד את הליצן הרצחני כדי שלא יהרוג שוב" נשמע כמו שקר.
(והולי שיט רק עכשיו קלטתי איזו מצחיקה ההשוואה לבאטמן עם זה שהרע בפלאשבק הוא ליצן רצחני כמו הג'וקר)
אז נכון שלא הייתי צריך לחכות הרבה זמן והאמת יצאה בהמשך הפרק, אבל לדעתי היה יותר נכון אם הוא היה מספר לו את האמת בעצמו ולא מחכה שהוא ישאל אותו.
דקסטר הולך לפנק את עצמו בביתור הגופה של הבריון של קורט שהוא השאיר בבית הקיץ ולהפטר מהראיות.
איכס אבל למה חייבים להראות לנו את הגועל? 8-{
חחחח לעומת הגועל בהמשך הפרק זה היה כלום.
ואני שמח שהראו שדקסטר מטפל בגופה כי כמו שדיברנו שבוע שעבר זה לא מתאים לו להשאיר קצוות פתוחים ככה.
אבל מה שאידיוטי כאן לדעתי זה זה שהוא החליט שקורט בטוח ברח וכבר רחוק. מאיפה הוא הגיע לקביעה הזאת? למה? על סמך מה אתה מחליט כזה דבר על רוצח סדרתי שאתה בקושי מכיר אבל רוצה לרצוח את הבן שלך בתור נקמה. זה לחלוטין היה אפשרי שקורט היה בא ושורף את הבית שלהם כבר בלילה הזה בזמן שדקסטר עסק בביתור גופה והשארי את האריסון לבד.
דקסטר קנה להאריסון לחג המולד - 1. גרביים? 2. לא בטוחה מה זה. חולצה? 3. רובה. ברור, כי לכל הילדים בבי"ס שלו יש :-D
כן, זה מצחיק. ואל תשכחי את המתנה הרביעית: סוודר כריסמס מכוער.
דקסטר מספר להאריסון שקורט רוצח סדרתי (חשבתי שזה היה ברור לו כבר) ושהוא יטפל בו כי אין לו הוכחות עבור המשטרה, ורוצה בתוכו שהאריסון ישאל אותו על התוכנית ויבקש לעזור. כלומר שהוא רוצה לספר לו את כל האמת עכשיו?
אבל האריסון, תודה לאל, לא שואל, ונותן לו מתנה איור יפה של דברה מזכרונו
שוב, אני דווקא קיוויתי שהאריסון ישאל.
אגב מעניין שהאריסון יורה כל כך מדויק. גורם לי לחשוב שהאריסון כבר למד לירות בעבר.
עדיין יש לי חשדות שהאריסון מסתיר דברים אפילו שאני לא בטוח אם זה יתברר כנכון.
אנג'לה עושה עבודה טובה בלהסתיר את חשדותיה הכבדים לגבי דקסטר, ודקסטר התמים חושב לעצמו "איזה קריסמס נחמד ונעים בחייק המשפחה!" חחח
אנג'לה עושה עבודה טובה של לא להרתע פיזית לאחור מדקסטר עכשיו שהיא כמעט בטוחה שהוא רוצח. אבל לא הייתי אומר שהיא עושה עבודה טובה בלהסתיר את רגשותיה. כל פעם שהוא בא לנשק אותה היא חצי מתחמקת ונותנת לו לנשק אותה רק על הלחי ובשיחות טלפון כשהוא אומר לה שהוא אוהב אותה היא לא מגיבה באותה מילה. אני חושב שדקסטר היה שם לב לזה ואולי דואג אם הוא לא היה עסוק מאוד בדברים אחרים.
OMG קורט מופיע בדלת כולו חיוכים!! :eek:
בתירוץ של מתנת פיוס לאנג'לה על כך שעצרה אותו "לשווא", ועם איומים מרומזים לדקסטר והאריסון
זה היה הזוי. אבל היה לי ברור שזה הוא ברגע שהיה צלצול בדלת.
והיה מצחיק איך דקסטר והאריסון המציאו תירוץ לעזוב מיד אחריו.
האריסון מתוודה בפני דקסטר שהוא תכנן מראש את הפגיעה באית'ן, ושהוא פינטז לתפוס ולרצוח את טריניטי בשביל צדק אמיתי. דקסטר בתוכו נקרע אם לספר לו את האמת או לא, אבל עדיין לא.
שוב כל כך רציתי שדקסטר יאמר לו שהוא לא צריך לדאוג לגבי טריניטי כי הוא כבר הרג אותו.
תודה לאל שלפחות בהמשך הפרק הוא אמר לו.
לגבי זה שהאריסון מודה במה שהוא עשה לאית'ן, עדיין לא ברור לחלוטין אם אית'ן באמת תיכנן לפגוע בתלמידים האחרים בתיכון. אני מניח שהאריסון הבין מה הוא מתכנן ופגע בו באופן מקדים כדי לעצור אותו (במקום פשוט לספר למישהו), אבל זה לא מובהר.
אודרי לאנג'לה "איזה מזל שאנחנו גרים בחור מרוחק מכל הרוצחים הפסיכופטיים".
oh, honey...
:-D :-D :-D
קורט שורף לדקסטר את הבית ומכוון רובה על הדלת!
אבל דקסטר והאריסון נסעו למחבוא הגופות שלו.
זה מאוד בעייתי כשרוצחים סדרתיים באים לבית זה של זה באותו זמן. צריך לתאם דברים כאלו מראש.
הקטע שאם קורט היה עושה את זה לילה קודם לכן אז הגיוני שהוא היה מצליח להרוג אותם (או לפחות את האריסון כי דקסטר נסע לטפל בגופה).

לפחות לקורט יש מערכת בטיחות על המחבוא שלו ככה שהוא יכול לראות מיד כשמישהו נכנס לשם.
אבל אני הנחתי שהוא ילך מיד למחבוא וינסה להרוג אותם. קצת מפתיע אותי שהוא מיד מנסה לברוח.
כלומר אולי הוא הניח שדקסטר מיד יתריע את המשטרה, אבל הוא יודע שדקסטר לא סיפר שקורט ניסה להרוג את האריסון.
אני מפחדת לגלות מה הוא בדיוק עשה עם הגופות. איכ מה זה?? הוא חנט אותן?
אוי לא, מולי!!
טוב, די הנחנו שהוא חונט את הנשים לפי מה שכבר ראינו. האמת שאני הייתי מוכן למשהו הרבה יותר נוראי שהוא עשה איתן.
מאוד הפתיע לראות פתאום את מולי שם. ועצוב.
(הנה הלכה התיאוריה שלי שמולי בסוף תחקור את דקסטר)
אחרי הגילוי הזה הכל כבר יוצא החוצה כי האריסון מעיז לשאול אם דקסטר רצח את הליצן ודקסטר מתוודה על הליצן, על טריניטי, ובסוף על זה שהוא רצח כבר מאות, והם רוצחים ביחד את קורט בנוהל של דקסטר.
סוף סוף הוא מספר את האמת. תודה לאל.
וכמובן שהאריסון ידע שהגיוני שדקסטר רצח את הליצן.
תהיתי אם לדקסטר יהיה מספר מדויק של אנשים שהוא רצח לתת. אבל מאות זה מזעזע מספיק.
*האתר ויקיפדיה של דקסטר יש מספור של כל הרציחות הידועות של דקסטר והגיעו לאיזה 150. אבל הגיוני שיש הרבה נוספים שלא ראו בסדרה.
כלומר דקסטר רוצח, אבל האריסון שותף ובסה"כ לוקח את זה... יותר מידי טוב לטעמי.
קצת קשה לו באמצע, אבל עדיין. קיוויתי שהוא יזדעזע יותר.
אבל ברור שהוא לוקח את זה לא רע. יש לו אותם יצרים כמו של דקסטר. הוא כבר בעצמו התיז דם.
אני חשבתי שאולי הוא אפילו יוציא את הסכין שלו וידקור את קורט בעצמו.
בדיאלוג בין קורט (שבראש שלו הציל את הקורבנות שלו מפסיכופאטים כאביו שהתעללו בהן) ודקסטר, שהדגיש את ההקבלה, למרות שלדקסטר יש "הצדקה" הרבה יותר משכנעת, זה עדיין מרגיש חולני יותר כשהוא משתף בזה את האריסון.
קורט גם חושף בפני האריסון שדקסטר רצח את מאט ודקסטר די "מצטדק" שהוא עמד בקוד.
ואז כשדקסטר מצטדק קורט מתחיל לומר משהו על כך שזה התירוץ שלו לרציחות אבל דקסטר נבהל ממה שהוא יגיד (ליתר דיוק מה שהאריסון ישמע) ולכן סתם לו את הפה.
לרגע תהיתי אם יהיה טוויסט והאריסון יחליט שהוא צריך להרוג את דקסטר כדי להציל את קורט וינסה לדקור אותו. אני שמח שזה לא הלך לשם.

בכל מקרה יש את הקטע שבו האריסון רואה את הדם הנוזל ומתחיל לחוות פלאשבקים. לדעתי זה מעורר אצלו דברים נוספים ואני מאוד תוהה מה יהיה עם זה בפרק הבא.
ייתכן שהאריסון ירגיש את הצורך להרוג בעצמו מאוד מהר וינסה למצוא מישהו שמצדיק את זה. ייתכן שהמיליארדר יהיה המטרה שלו כי עם כל מה שאודרי אומרת על זה שהוא פוגע בהמון אנשים אז זה ירגיש להאריסון כמו מקרה מוצדק לפי הקוד. אבל נראה לי מוזר שיחזרו לעניין המיליארדר אחרי שכבר כמה פרקים לא ראינו אותו.

*אגב, דקסטר היה צריך לחשוב שכשהוא יעיר את קורט אז הוא ידבר על כך שדקסטר רצח את מאט. היה הגיוני שהוא ינצל את כל הזמן שהם בטח סחבו את קורט וקשרו אותו כדי לומר בעצמו להאריסון שהוא הרג את מאט.
בינתיים אנג'לה מגלה שמולי נעלמה.
הקטע שאנג'לה בטח תחשוד שדקסטר הרג את מולי בעוד הוא לא.

מעניין אם נראה את אנג'לה מגלה את הגופות במרתף הנוסף הזה של קורט. אני מניח שאחרי שיבינו שהוא נעלם יתחילו לחפש בשטח שלו. יחד עם זה הגיוני שזה יקח זמן ויש לנו רק עוד פרק אחד.
ואחרי שדקסטר והאריסון חוזרים הביתה בבוקר לגלות שקורט שרף להם אותו עד היסוד (האם המשטרה תמצא משהו חשוד בהריסות?)
לאנג'לה המסכנה אין תירוץ לסרב להזמין אותם אליהן הביתה.
אני חשבתי שהיא תגיד שבגלל כמה שהאריסון ואודרי מתקרבים היא לא רוצה שהם יגורו יחד. זה לפחות תירוץ.
ובבית מחכה לה גם מכתב מקורט ש"ג'ים לינדזי" רצח את מאט בצירוף הראיה של המקל טיטאניום.
אה, אז בטח המקל השני שהיה אצל דקסטר ימצא בהריסות הבית וזו תהיה הראיה שלה.
אה, לא חשבתי על זה. רעיון מעניין.
יאללה פרק אחרון!
לא יכול לחכות

שי שלום1

New member
פרק מעולה, אפילו מרגש (בצורה חולנית, אבל מרגש).
איכשהו שכחו שאודרי התרחקה מהאריסון לפני שני פרקים, ושאנג'לה בעצמה היתה בהתלבטות לגבי הקשר שלה עם דקסטר. פתאום שני הזוגות נפגשים ומחליפים מתנות כאילו לא היה שום דבר.
לצערי לא קיבלנו (ואני מנחש שלא נקבל) תשובות טובות לגבי קורט והסיבה שהוא עושה מה שהוא עושה. הקשקוש שהיה בפלאשבק שלו במשאית לא היה אמין/מספק.

מתחילת העונה שמתי לב שהאריסון דומה לזאק המילטון מעונה 8 (דקסטר לקח את זאק תחת חסותו והתחיל ללמד אותו את "הקוד"), עכשיו אני מבין שהדמיון היה כנראה מכוון.
דקסטר חונך את האריסון היה מרתק והם ניגשו מהר מאוד לעניין. תוך חצי פרק הוא מספר לו הכל וכבר ניגשים לשיעור המעשי. בסדרה כזו (ספיישל) חבל שלא ויתרו על קצת קורט והגיעו מוקדם יותר לסיפור המרתק הזה עם האריסון שמוסיף הרבה לעולם של דקסטר מאשר עוד מאבק עם big bad אימתני (דבר כזה גם היה חוסך קצת מהממבו ג'מבו של האריסון הטינאייג'ר הכעוס).

בפרק האחרון דקסטר חייב להיתפס או למות, אני מניח שלבד ושהאריסון ישאר. קיימת אפשרות שהוא יברח שוב, אבל זה יהיה קצת "לרמות" כי הם כבר עשו את זה בסוף העונה השמינית.

דיברגנט חדש

Well-known member
פרק מעולה, אפילו מרגש (בצורה חולנית, אבל מרגש).
איכשהו שכחו שאודרי התרחקה מהאריסון לפני שני פרקים, ושאנג'לה בעצמה היתה בהתלבטות לגבי הקשר שלה עם דקסטר. פתאום שני הזוגות נפגשים ומחליפים מתנות כאילו לא היה שום דבר.
לצערי לא קיבלנו (ואני מנחש שלא נקבל) תשובות טובות לגבי קורט והסיבה שהוא עושה מה שהוא עושה. הקשקוש שהיה בפלאשבק שלו במשאית לא היה אמין/מספק.

מתחילת העונה שמתי לב שהאריסון דומה לזאק המילטון מעונה 8 (דקסטר לקח את זאק תחת חסותו והתחיל ללמד אותו את "הקוד"), עכשיו אני מבין שהדמיון היה כנראה מכוון.
דקסטר חונך את האריסון היה מרתק והם ניגשו מהר מאוד לעניין. תוך חצי פרק הוא מספר לו הכל וכבר ניגשים לשיעור המעשי. בסדרה כזו (ספיישל) חבל שלא ויתרו על קצת קורט והגיעו מוקדם יותר לסיפור המרתק הזה עם האריסון שמוסיף הרבה לעולם של דקסטר מאשר עוד מאבק עם big bad אימתני (דבר כזה גם היה חוסך קצת מהממבו ג'מבו של האריסון הטינאייג'ר הכעוס).

בפרק האחרון דקסטר חייב להיתפס או למות, אני מניח שלבד ושהאריסון ישאר. קיימת אפשרות שהוא יברח שוב, אבל זה יהיה קצת "לרמות" כי הם כבר עשו את זה בסוף העונה השמינית.
לדעתי, הוא ייתפס ויכלא ע"י אנג'לה אך ייתכן שיצליח לצאת מזה או לברוח.

דיברגנט חדש

Well-known member
לדעתי, הוא ייתפס ויכלא ע"י אנג'לה אך ייתכן שיצליח לצאת מזה או לברוח.
אז צדקתי, הוא
נתפס ע"י אנג'לה, הצליח לברוח כפי ששיערתי, אך הבן שלו התחרפן שהמאמן האהוב שלו נרצח על ידו והחליט להרוג אותו לאחר שלא הסכים להסגיר את עצמו.
כולי תקווה שיתברר שאלו כדורי דמה ותהיה עוד עונה, כי עונה נוספת רק עם הבן שלו לא תהיה אותו דבר :(

Lhuna3

Well-known member
(והולי שיט רק עכשיו קלטתי איזו מצחיקה ההשוואה לבאטמן עם זה שהרע בפלאשבק הוא ליצן רצחני כמו הג'וקר)
אה חחח לא חשבתי על זה.
אבל מה שאידיוטי כאן לדעתי זה זה שהוא החליט שקורט בטוח ברח וכבר רחוק. מאיפה הוא הגיע לקביעה הזאת? למה? על סמך מה אתה מחליט כזה דבר על רוצח סדרתי שאתה בקושי מכיר אבל רוצה לרצוח את הבן שלך בתור נקמה. זה לחלוטין היה אפשרי שקורט היה בא ושורף את הבית שלהם כבר בלילה הזה בזמן שדקסטר עסק בביתור גופה והשארי את האריסון לבד.
נכון.
אגב מעניין שהאריסון יורה כל כך מדויק. גורם לי לחשוב שהאריסון כבר למד לירות בעבר.
עדיין יש לי חשדות שהאריסון מסתיר דברים אפילו שאני לא בטוח אם זה יתברר כנכון.
אני לא חושבת ככה. די בטוחה שאנו יודעים עכשיו כל מה שאמורים.
אנג'לה עושה עבודה טובה של לא להרתע פיזית לאחור מדקסטר עכשיו שהיא כמעט בטוחה שהוא רוצח. אבל לא הייתי אומר שהיא עושה עבודה טובה בלהסתיר את רגשותיה. כל פעם שהוא בא לנשק אותה היא חצי מתחמקת ונותנת לו לנשק אותה רק על הלחי ובשיחות טלפון כשהוא אומר לה שהוא אוהב אותה היא לא מגיבה באותה מילה. אני חושב שדקסטר היה שם לב לזה ואולי דואג אם הוא לא היה עסוק מאוד בדברים אחרים.
גם זה נכון, דקסטר פחות שם לב עכשיו לדברים כאלה וזה עוזר לה להסתיר למרות שאנחנו רואים את זה בבירור.
לגבי זה שהאריסון מודה במה שהוא עשה לאית'ן, עדיין לא ברור לחלוטין אם אית'ן באמת תיכנן לפגוע בתלמידים האחרים בתיכון. אני מניח שהאריסון הבין מה הוא מתכנן ופגע בו באופן מקדים כדי לעצור אותו (במקום פשוט לספר למישהו), אבל זה לא מובהר.
בעיני זה הובהר מספיק ברור (שאית'ן אכן באמת תכנן את זה).

זה מאוד בעייתי כשרוצחים סדרתיים באים לבית זה של זה באותו זמן. צריך לתאם דברים כאלו מראש.
:-D צודק.
אבל ברור שהוא לוקח את זה לא רע. יש לו אותם יצרים כמו של דקסטר. הוא כבר בעצמו התיז דם.
בעיני זה לא ברור וזה לא אותו דבר. יש לך יצרים אפלים שאתה מנסה להלחם בהם זה דבר אחד. לגלות שאבא שלך רצח מאות אנשים ולהשתתף איתו ברצח זה דבר אחר.
לרגע תהיתי אם יהיה טוויסט והאריסון יחליט שהוא צריך להרוג את דקסטר כדי להציל את קורט וינסה לדקור אותו. אני שמח שזה לא הלך לשם.
להציל את קורט? בוא לא נגזים.
ייתכן שהאריסון ירגיש את הצורך להרוג בעצמו מאוד מהר וינסה למצוא מישהו שמצדיק את זה. ייתכן שהמיליארדר יהיה המטרה שלו כי עם כל מה שאודרי אומרת על זה שהוא פוגע בהמון אנשים אז זה ירגיש להאריסון כמו מקרה מוצדק לפי הקוד. אבל נראה לי מוזר שיחזרו לעניין המיליארדר אחרי שכבר כמה פרקים לא ראינו אותו.
שכחתי כבר מקיומו לגמרי.
הקטע שאנג'לה בטח תחשוד שדקסטר הרג את מולי בעוד הוא לא.
אויש נכון.
לא יכול לחכות
גם אני!!

Lhuna3

Well-known member
מבחינת אנג'לה היא כרגע חוקרת על דקסטר בשקט וצריכה להעמיד פנים לצורך זה.
ואודרי באמת נרתעה ממנו קצת אחרי המקרה בתחרות, אבל נגיד ש"עבר לה".
מסכימה שיש פה משהו לא מספיק ברור/אמין, כי לפי הגיל של האיש שראינו בפלאשבק די הסכמנו שזה מתאים יותר להיות קורט בעצמו ואנחנו לא מאמינים לו שזה אבא שלו, אבל מהוידוי שלו לדקסטר מה שמובן זה שהוא לא שיקר לגבי זה.
וואלה לא זכרתי אותו אבל בדקתי עכשיו ובאמת יש דימיון. (אם באמת מכוון או לא אני לא יודעת)
בסדרה כזו (ספיישל) חבל שלא ויתרו על קצת קורט והגיעו מוקדם יותר לסיפור המרתק הזה עם האריסון שמוסיף הרבה לעולם של דקסטר מאשר עוד מאבק עם big bad אימתני (דבר כזה גם היה חוסך קצת מהממבו ג'מבו של האריסון הטינאייג'ר הכעוס).
מסכימה.
נכון, הוא לא יברח שוב, זה כבר יהיה מגוחך.
אני אומרת שהוא ימות, ושאם יעשו אח"כ ספינאוף בכיכובו של האריסון אז דקסטר ילווה וידריך אותו בראש בדומה לאיך שהארי ליווה את דקסטר בעבר, ועכשיו דברה.

למעלה