תתביישו לכם, מי שהיה בפגישה!

תתביישו לכם, מי שהיה בפגישה!

(ההודעה הזאת מכלילה, אז אנא מכם, אנשים שזה לא נכון לגביהם (ויש כאלה) לצעוק עלי שלא לעשות הכללות...) צילמנו, עבדתכם הנאמנה סרקה את הכל (19 תמונות!), נעל עשתה 2 קטלוגים _כל כך_ יפים, ואתם? ``לא, אני לא רוצה את התמונה שלי בפורום... האו האו...``. באתם לפגישה, מתוך ידיעה שאתם הולכים להחשף לכמה מחבריכם בפורום. תיאורטית, אם כל הפורום היה נוכח בפגישה, הייתם נחשפים בפני כל הפורום, ובכל זאת הייתם באים, אז מה הבעיה עם התמונות? והן יצאו כל כך טובות... אז קדימה, כתגובה להודעה זו אני רוצה לראות הודעות בנוסח ``אני מסכים`` ו``אני מסכימה`` במטרה שהיום אחרי הצהריים נעל תפרסם את 2 הקטלוגים. מי שעדיין לא מסכים, מוזמן להגיע לתחנת המשטרה הקרובה, שם תתפרסם תמונתו (בהסכמתו או שלא בהסכמתו), ואם הוא חכם - להתחיל לברוח.

Levinzone

New member
מה את עושה הכללות?

סתם סתם.. אני בעצמי ביקשתי מנעל לא לפרסם אותן... זה ממש ממש לא אותו דבר להיפגש עם אנשים ולפרסם את התמונה שלך בפורום שכל מי שנכנס אליו יכול לעשות איתה מה שבא לו... אני ממש לא רוצה שאנשים יתחילו לעשות עם התמונה שלי (ושל כל שאר האנשים פה) מה שהם רוצים- וזה כבר קרה... אין לזה שום קשר (אני רצינית) לזה שהתמונות יצאו לא מחמיאת במיוחד :). לפי דעתי, מי שרוצה אותן יכול לפנות לנעל באימייל או אי סי קיו.. וזהו. -יעל-

ממ....

אבל ברור שבסוף כולם יבקשו מנעל את התמונות במייל או באי סי קיו, וזה תיק לא כל כך נחמד להפיל על נעל, את לא חושבת?

ובכלל (סליחה על כפל התגובות)

מי רוצה לעשות מה עם התמונה שלך? אין שום סיבה לדאוג, לדעתי. זה לא שאת פמלה אנדרסון שצלמי פפראצ`י תפסו אותה בלי ידיעתה בקרוז עם בעלה לשעבר והעלו לאיטרנט....

flowr..

New member
מנלטארמה...

בכל זאת אי אפשר להכריח מישהו לפרסם תמונות שלו בניגוד לרצונו... flowr..

goldy

New member
תצנזרו את הפנים ותשאירו רק את הגוף

נכון, זה דבילי, אבל אם אתם רוצים גם לפרסם וגם לא לפרסם זאת הפשרה היחידה שאני מוצא...

בלה בלה

New member
נכון שאין לי זכות להגיב

כי לא הייתי במפגש, אבל בכל זאת.. תראו, אני לא אומרת שאין לכם במה להתבייש- כי אני פשוט לא מכירה אותכם.. במידה והתמונות אכן יפורסמו כאן, לפי דעתי אין לכם ממה לחשוש מכיוון שלמי שלא היה במפגש פשוט אין סיכוי (אלא אם יש לו חוש ניחוש יוצא דופן) לדעת מי זה מי... כשאני לדוגמא אצפה בתמונות אני אדע מי הם חבורת האנשים שמופיעים בתצלום, אבל אני לא אוכל לדעת בדיוק מי זה לוקה/פלאוור/לוינזון/n0/ראסטות/נעל/מנלטארמה וכו`.. היחיד שיש לו ממה לחשוש הוא גלעד כמובן, שנוכל לזהות אותו כי הוא הכי יפה ;-) (ובעצם גם מיכל שדאגה להפיץ את תמונותיה לכל דורש (וגם למי שלא)) בלה בלה :)

בלה בלה

New member
P-: נו באמת עומר

אתה לא נחשב, אתה הרי כל יכול יודע הכל.. אבל מה עם שאר חברי הפורום הפשוטים? בלה בלה :)

באמת?

מה גרם לך לחשוב שמישהו מכריח? אם היית מוצאת פה את התמונות בלי שאף אחד היה שואל אותך - אז היית יכולה להגיד את מה שאמרת, אבל מי מכריח אותך? הקטלוגים לא אצלי, אני לא אפרסם אותם, אני רק הבעתי את דעתי לגבי כל זה, וניסיתי להראות את חוסר ההגיון שמאחורי ההתנגדות. איך הגעת לזה שמישהו מכריח?

flowr..

New member
בסדר

לא אמרתי שמישהו מכריח... רק ציינתי שלהכריח- אי אפשר, כי אם מישהו לא מעוניין שיפורסמו תמונות שלו, אז לא צריך לאלץ אותו... אני יודעת שלא היה אילוץ- רק ציינתי עובדה. זה הכל... flowr..

luka

New member
לא מסכימה.

בעיקרון זה נוגד את החוק לצלם מישהו ללא הסכמתו (ה-אם ה-אם), כמו שעשתה פה מישהי, ועוד אחרי זה לפרסם את זה באינטרנט ללא הסכמתו!! אפשר לתבוע אותך. לא שאני מתכוונת לעשות את זה באמת. אבל אני פשוט הודה לך מאוד עם לא תפרסמי את התמונות. תודה.

אני מסכים

נו באמת .. שהכוסון של הפורום לא יסכים ? סתם נו באמת ... גם אני חשבתי על זה בהתחלה .. ``בשביל מה לפרסם ??`` אבל מה הקטע ... אפשר לחשוב .. כולה תמונה ..

as you wish

התמונות לא תתפרסמנה בפורום. ומן הסתם - יעל - אם אין הסכמה לפרסם את התמונות, נעל גם לא יוכל לשלוח אותן לאף אחד באי סי קיו.

Sprite

New member
אני מסכימה אבל...

חבל שאין תמונה של כל מי שהיה בפגישה... כי הראשלצים ברחו מהר אחרי שאני הגעתי (טוב זה לא נשמע טוב....) טוב זהו....

למה לא נשמע טוב ?

זה נשמע מצויין. לא יכולנו לסבול אותך אז הלכנו, אמרנו אחד לשניה ``תראי את הרונה הזאת, אני לא אוהב אותה בכלל, בואו נלך מפה.`` ואז הלכנו.

Levinzone

New member
גלעד, למה אתה כזה מניאק?

חשבתי שזה ביני, בינך ובין יערה!! אמרנו שלא נגיד לאף אחד... יו!

למעלה