תרופת סבתא לכאבי גרון

Green Wood

New member
תרופת סבתא לכאבי גרון../images/Emo122.gif

יש לי בימים האחרונים כאבי גרון שהבעייה בעצם נובעת מהשקדים וכשאני בולעת רוק אני מרגישה כאילו תקוע לי משהו בגרון ויש מעין צריבה כזאת מישהו יודע איזו תרופה יש לזה? תודה

יש לי משהו

אני לא ידוע אם זה גם לשקדים אבל יש לי משהו בדיוק שאני עושה תמיד כשכואב לי הגרון: כוס מיים חמים (לא רותחים
) עם כף סוכר בפנים - לעערבב כמו שצריך ולהמיס מעט את המלח - ואז לגרגר את המים. טעם מאוד לא נעים בפה, אבל אם עושים את זה מיד כשמתחיל הכאב אז רוב הסיכויים שהוא יעלם בקלות.

Green Wood

New member
שאלה

קודם כול תודה
יש משהו לא ברור ציטוט:כוס מיים חמים (לא רותחים) עם כף סוכר בפנים - לעערבב כמו שצריך ולהמיס מעט את המלח - ואז לגרגר את המים. צריך להוסיף גם סוכר וגם מלח?

I Was Hoping

New member
זאת דרך מעולה ל-

מי שיש לו מוגלה בגרון, הגירגור עם מי המלח פשוט מוציא את המוגלה. זה מאוד כואב בזמן דלקת, אבל שווה את אי הנעימות, מניסיון

hgkr17

New member
../images/Emo18.gifלהיפך!

גם פיזור מלח על פצע פתוח לא מחמיר את הבעיה, זה אולי כואב אבל זה מחטא ולמלח יש תכונה שהוא סופח נוזלים מה שמצויין במקרה של מוגלה שמופיעה בכאבי גרון.

gourmet

New member
מציצת לימון

זה מה שאמא שלי היתה נותנת לי כשהייתי קטנה

אAבB

New member
גוגל מוגל

שזה אומר חלב חם חלמון ביצה רק החלמון בלי החלבון וכפית דבש לערבב היטב ולשתות לי זה עזר תוך דקה תשכחי מהכאב בגרון

hgkr17

New member
וגם...

1.כף דבש כמה פעמים ביום (לא להגזים זה בכל זאת משמין :) ) 2.קוצצים בצל מוסיפים דבש (כן שוב...) נותנים לזה לעמוד כמה שעות ואז מסננים את הנוזלים ושותים. 3.תוספת להצעה למצוץ לימון- אפשר לערבב עם סוכר (או דבש...). 4.תה עם לימון (כן,אפשר גם עם דבש) כמה פעמים ביום- זה עזר לי! 5.בכל מקרה של הצטננות- ויטאמין C מפירות או תעשייתי (אבקה/כדורים) 6. מצטערת על חילול הקודש אבל רק השבוע זה הציל אותי (תוך יום)- "למוסין" לא ממש תרופת סבתא אבל טבליית המציצה המצטיינת (משאירה את הקלגרון והסטרפסילס הרבה מאחור!!!) חשוב ביותר: כאב גרון יכול לנבוע מדלקת חיידקית ,בהרבה מקרים סטרפטוקוקוס, וזה חיידק שמאוד לא כדאי לתת לו להסתובב חופשי (יכול לגרום לבעיות בכליות ובעור-"שושנה" למשל). כדאי להבדק! צום קל (ומועיל) וגמר חתימה טובה לכולם! יעל.

../images/Emo36.gif יש להרתיח../images/Emo26.gif

חופן עלי מרווה ולאחר שמתקרר לגרגר כמה פעמים ביום . ויש עוד דבר , אכילת זיתים שחורים ולשים לב .לא מושחרים.....

motco100

New member
שתיה עם המון לימון,

במידה ולא עוזר צריך לבדוק אולי זה משהו בשקדיםאו אולי שיניים

0 אור 0

New member
לכאבי גרון

1. אמרו כבר לפני אבל אני חוזרת כי זה טיפ מעולה: השרית חתיכות בצל בתוך דבש ושתיית הסירופ המופרש. 2. לחיזוק המערכת החיסונית: אכיניצאה ופרופוליס (פרוטק, חיזוקית ודמיהן) 3. להקלת כאב הגרון : תה עם פקק ברנדי. 4. וכמובן כל הטיפים הטובים : גרגור מי מלח, מים חמים עם לימון, דבש עם לימון, תה קמומיל עם דבש ...

למעלה