תרופות ותופעות לואי

sreuveni

New member
תרופות ותופעות לואי

לאחרונה מצבה של אימי החמיר בתופעות של אגרסיביות, עצבנות (גם כלפי חפצים) חוסר התמצאות בסביבה ובזמן (אפילו בביתה), ועוד. דבר נוסף שקרה: רפיון שרירי הגב, שכל הזמן התכופף על לכדי "ר". עד שפנינו לרופא המשפחה (ביום שישי). הוא התיעץ עם הפסיכו-גריאטר המחוזי, והם עלו על זה שזה תופעות של ה"איביקסה", תרופה חדשה שהחלנו לתת בעצת הפסיכוגריאטר שלה. אז מצד אחד נרגענו והצטערנו מאוד על כל האי-הבנה של המצב, והמחשבה שזו החמרה של המחלה. מצד שני, מה הטעם בתרופות אם הן עושות תופעות כל-כך חמורות שנראות כמו החמרה של המחלה? אשמח לקרוא על נסיונם של אחרים. תודה, שיר

פנטזי1

New member
אביקסה-תופעות לואי

אצל אבא שלי לא היו תופעות לואי לאביקסה,ולדעתי האגרסיביות והעצבנות הם תופעות ידועות באלצהיימר ואין להם קשר לאביקסה אלא למחלה עצמה.כמעט כל החולים עצבנים ואגרסיבים גם מילולית וגם לפעמים פיסית. בקשר לרפיון שרירי הגב אני חושבת שכדאי שתקבלו יעוץ נוסף,לא הייתי סומכת על דעתו של רופא המשפחה למה שלא תתיעצו עם הפסיכוגריאטר שהמליץ על התרופה?

sreuveni

New member
איביקסה

ביום שישי זה החלטנו להתיעץ עם רופא ומי שהיה זמין הוא רופא המשפחה. הוא התיעץ עם פסיכוגריאטר. השבוע נחזור לד"ר רייכר שמטפל בה. אנחנו לא מהאנשים שמנג'סים לרופאים. למען האמת, עד עכשיו לא היו תרופות בבית. אפילו לא אקמול. כל דבר דחו עד שיעבור מעצמו לפני שהגיעו לרופא. אז קשה לשנות הרגלים ותפיסות. תודה.

נירה לב

New member
לנסות בדיקת צפיפות עצם

ייתכן טישנם שינויים בעצמות אולי הבדיקה של צפיפות העצם יכולה לתת את התשובה לבעייה.

למעלה