תרגיל לגרושים מתחילים פרובוקציה מ"ס 4

• פותח הנושא ye44
  • פורסם בתאריך

ye44

New member
תרגיל לגרושים מתחילים פרובוקציה מ"ס 4

לאחר שעברנו שבוע לא קל הגענו למסקנה ששני המינים הם
אני חושב שהגיע הזמן ללמד את הגרושים החדשים ואלו שבדרך קצת דרך ארץ "בהתנהגות לא נאותה " כלפי הצד השני
ללמד קצת שיטות ודרכי היתמודדות בסיטואציות שונות ,ללמוד כיצד להיות "מלוכלכים" כנגד מי שמשחק מלוכלך בתהליך הגרושין , שלצערי לרוב מלוכלכים ! כל אחד ואחד מכם יספר מקרה משלו כיצד הוציא מדעתו את האקס
אני למשל בתביעה ההזויה של האקסית הצלחתי לגרום לשופט לחייב את האקסית לעבור בדיקה האם היא יכולה לקבל חזקה על הילדה הוא הורה לעיריה לבצע בדיקה . כשזה הגיע במסמך רשום וחתום פשוט יצאה מדעתה
אחרי שקיללה אותי הרגשתי מה זה כייף זה פשוט עשה את שלו ירדה מהעץ כמו טרזן .
מי שבתהליך או עדיין נשוי מוזמן לתת סיטואציות מבטיח תשובות יצירתיות אם ע"י חברי הפורום או על ידי .מטרת התרגיל להקל על חיינו
אז קדימה שוס תרגיל לגרושים צעירים ואל תשחקו אותה צדיקים כן כן הבנתי שאני לא נורמלי

א פרסקי

New member
ואני חשבתי פעם

שאתה בסיידר תגיד לא שמעת על שיחה תרבות למה לגרום כעס מיותר נכון שכולנו נקטנו בתרגילים אבל ברגע שהפסקנו הגענו לעמק השווה

navy123

New member
ואני פשוט....

השגתי לי חיים משלי
להיות אדם בוגר משמעו לא לעשות דברים רק "כי אתה יכול". אחרי שהייתי בעצמי קורבן של התעללות מצד גרושתי שהזיק לי מאוד אישית, ולמרות שהיו לי הזדמנויות "להתעלל" בה חזרה - בחרתי לא להתפתות. זה עניין של חינוך ובגרות אישית.

יערית

New member
צר לי לאכזב אותך

הוא היה בסדר ואני הייתי
ית,לא תבעתי,לא עצרתי, לא השפלתי,לא ביזיתי והפוך.. היה כעס שלו על פירוק המשפחה, אך מי שרוצה שלום ולא מלחמה יוצר אותה אפילו רק במעמד צד אחד, ואם יש לך את הגישה, את משיג מלחמה ושקט נפשי בלי עו"ד ובלי הוצאות ובלי כיסוחים. כי ככה למדתי בבית מאמא שלי, הכל עיניין של כסף ואגו... כשנמות...אף אחד מהם לא יהיה שם, לכן אני מעדיפה לחיות בשלום עם כולם, על ה.... שלי הכסף ושאר ירקות. ואם בא לך לקרוא לי צדיקה, ממש בסיום תשעה באב אני אשמח

למעלה