תרגום בבקשה - יאניס פלוטרחוס-אנג'לו

hamis

New member
תרגום בבקשה - יאניס פלוטרחוס-אנג'לו

תרגום בבקשה - יאניס פלוטרחוס-דיסק חדש אנג'לו רפאל מתרגמים יקרים :D :D בבקשה אם אפשר תרגום לשיר זה מצ"ב מילות השיר לנוחיותכם[/SIZE][/color] Με τι καρδιά Εκτύπωση από: http://www.stixoi.info Στίχοι: Αλέξης Σέρκος Μουσική: Αλέξης Σέρκος Πρώτη εκτέλεση: Γιάννης Πλούταρχος Άδειασες το σπίτι μας και μόνος μου κοιτάζω τους άδειους τοίχους γύρω μου και νιώθω να βουλιάζω όλες οι αναμνήσεις μας στριμώχτηκάν στ΄ αμάξι μαζι με τις βαλίτσες σου κι αυτά που μου 'χες τάξει μια φορα Με τι καρδιά να σ' αποχωριστώ αντίο να σου πώ και να ξεχάσω αφου εσύ είσαι η ίδια μου η ζωή δεν έχω τίποτα στο κόσμο αν σε χάσω Με τι καρδια για τελευταία μου φορα να σ΄αγκαλιάσω Χιλιάδες συναισθήματα μοιράσαμε στα δύο δικό μου ήταν το μείνε εδώ δικό σου το αντίο τώρα στο άδειο πάτωμα μόνος έχω κάτσει να καταλάβω προσπαθώ πώς άλλαξαν τα πάντα ξαφνικά המון תודה מהנשמה הנה מנתך השבועית... Με τι καρδιά Στίχοι: Αλέξης Σέρκος Μουσική: Αλέξης Σέρκος Πρώτη εκτέλεση: Γιάννης Πλούταρχος Άδειασες το σπίτι μας και μόνος μου κοιτάζω τους άδειους τοίχους γύρω μου και νιώθω να βουλιάζω όλες οι αναμνήσεις μας στριμώχτηκαν στ΄ αμάξι μαζί με τις βαλίτσες σου κι αυτά που μου 'χες τάξει μια φορά Με τι καρδιά να σ' αποχωριστώ αντίο να σου πώ και να ξεχάσω αφού εσύ είσαι η ίδια μου η ζωή δεν έχω τίποτα στο κόσμο αν σε χάσω Με τι καρδιά για τελευταία μου φορά να σ' αγκαλιάσω Χιλιάδες συναισθήματα μοιράσαμε στα δύο δικό μου ήταν το μείνε εδώ δικό σου το αντίο τώρα στο άδειο πάτωμα μόνος έχω κάτσει να καταλάβω προσπαθώ πώς άλλαξαν τα πάντα ξαφνικά באיזה (רגשות ב) לב מלים & לחן: ALEXIS SERKOS רוקנת את הבית ולבדי אני מביט בקירות הריקים סביבי ואני חש שאני טובע כל זכרונותינו נדחסו ברכב יחד עם המזוודות שלך וכל אלו שפעם נדרת לי באיזה (רגשות ב) לב להפרד ממך לאמר לך "שלום" ולשכוח כשאת בעצם כל חיי לא יישאר לי כלום בעולם אם אאבד אותך באיזה (רגשות ב) לב אחבק אותך בפעם האחרונה אלפי רגשות חילקנו לשנים שלי היה ה"השארי כאן" שלך היה ה"שלום" כעת על הריצפה הריקה אני יושב לבד ומנסה להבין איך הכל השתנה פתאום http://www.iliosradio.com/forum/index.php?showtopic=1732

hamis

New member
מחבואים-Κρυφτό-

אני שומעת ברכות שיר ברדיו, שיר המדבר על כל מה שאנו לא מעזים לומר בפתיחות, כמו היינו שנינו פסגה בלתי נכבשת, ומי יוכל לעמוד בטיפוס אליה? פה בדיוק הטעות, אך פה גם הצדק, כמו בגד גנוב אתה נמצא על גופי כבר שנים, וכך הגענו למצב שבו אני ואתה משחקים מחבואים... פה, לא תוכל לברוח בקלות ממשהו אמיתי, אפילו לא מן השקר שיש לי צורך לספר, כעת- כשהגענו למצב בו אנו משחקים מחבואים... מבזבזת את ימיי ולא מסתדרת, פי יבש ואולי מהצמא איחנק, הבט בכף ידך- שם אני נמצאת, אתה שותה אותי לפני שאשתה אותך, גם אני זכאית לאיזה נס... **************************************** Κρυφτό Ακούω στο ράδιο σιγανά τραγούδι που μιλά για όσα εμείς δε λέμε ανοιχτά μοιάζει το να ‘μαστε μαζί απάτητη κορφή και ποιος μπορεί ν' αντέξει ν' ανέβει Εδώ είναι το λάθος μα εδώ και το σωστό ρούχο κλεμμένο σ' έχω απάνω μου καιρό εδώ που φτάσαμε να παίζουμε κρυφτό Εδώ, δεν φεύγεις εύκολα από κάτι αληθινό ούτε απ' το ψέμα που έχω ανάγκη να σου πω εδώ που φτάσαμε να παίζουμε κρυφτό Μέρες περνώ και δεν περνώ το στόμα μου στεγνό και ίσως απ' τη δίψα να πνιγώ κοίτα στη χούφτα σου χωρώ με πίνεις πριν σε πιω ένα θαύμα αξίζω πια κι εγώ תודה לעדינה ששבתה את ליבי עם השיר הזה עוד מעט אני יעלה קישור לשיר גרב http://www.iliosradio.com/forum/index.php?showtopic=1817&view=getnewpost

hamis

New member
אבריו קסימרומטה - "מחר בעלות השחר"-

אבריו קסימרומטה - "מחר בעלות השחר"-פזחליס טרזיס מחר בשעות השחר אסיים את שתיקתך תראי מה מותר ללב שמתבייש תחיי כמוני מחר בשעות השחר אני עוד אמצא מה תאמרי על השנים שגזלת ממני הציפייה שלי לטובה אני מחכה לרגע הנכון לא רוצה להתחרט בלילות לא רוצה להיזכר בשקריי בלילות אמרתי שרק בשבילך אני קיים מחר בשעות השחר אחתוך את החבל לא צריך רק לסלוח,אלא גם לקבל לקבל את טעויות חיינו מחר בשעות השחר,אני רוצה לשכוח מה אומר על השנים שגזלתי ממך? הציפייה שלי טובה.. אני מחכה לרגע הנכון לא רוצה להתחרט בלילות לא רוצה להיזכר בשקריי בלילות אמרתי שרק בשבילך אני קיים גרב

hamis

New member
Onira Kai Onira -מקיס כריסטודולופול

Onira Kai Onira -מקיס כריסטודולופולוס אני מחכה.. אני שומע שוב את צעדייך כמו שבאת לתת לי את החיבוק הראשון ברגש.. אני מחכה.. מחכה שתבואי קרוב אליי שאוכל לשרוף אותך בנשיקותיי ברגש חלומות חלומות אבדו הכל נחרב בגלל הטעויות שלך חלומות חלומות אבדו.. הכל נחרב בגלל הטעויות שלך. אני מחכה.. לנגיעתך מלאת האהבה כל לילה את בנשימותי ברגש.. אני מחכה.. אני מחפש אותך ברחובות הריקים להניח אותך בעדינות על כתפיי אני מתגעגע.. חלומות חלומות אבדו הכל נחרב בגלל הטעויות שלך חלומות חלומות אבדו.. הכל נחרב בגלל הטעויות שלך.

hamis

New member
Vassilis Karras - teleftea fora

Vassilis Karras - teleftea fora אותי את לא מחפשת פעם אחרונה שאדפוק על דלתך פעם אחרונה שאומר לך אני אוהב אותך פעם אחרונה שאצעק את שמך פעם אחרונה, ואז אעלם לנצח אותי את לא תמצאי גם לא בטלפון,גם לא בבית אותי את לא תמצאי ולא אתארח אצלך את תאבדי אותי,ואני איבדתי את כל היקום פעם אחרונה שאספר לך על רגשותיי פעם אחרונה שאומרלך שאת כל חיי פעם אחרונה שתביטי בעיניי פעם אחרונה שתשימי את ראשך על הכרית שלי אותי את לא תמצאי גם לא בטלפון,גם לא בבית אותי את לא תמצאי ולא אתארח אצלך את תאבדי אותי,ואני איבדתי את כל היקום

hamis

New member
Eisai ena tsigaro sketo

Ένα τσιγάρο σκέτο Τερζής Πασχάλης Μουσική/Στίχοι: Κελαϊδής Βασίλης/Βαξεβανέλης Νίκος Αποστολέας: Σάββας Κάκαρης Μια νύχτα δίχως νόημα ακόμα Mia nuxta dixws nohma akoma עוד לילה בלי ממשמעות θολά τα μάτια κι η ψυχή στο στόμα thola ta matia ki h psixh sto stoma העיניים רטובות והנשמה בפה Με μια φωτογραφία σου μιλάω Me mia fotografia sou milaw אני מדבר עם התמונה שלך γιατί να σ' αγαπήσω τη ρωτάω giati na se agaphsw th pwtaw אני שואל למה אני אוהב אותך? Νανανα... Nanana Είσαι ένα τσιγάρο σκέτο Eisai ena tsigaro sketo את סיגריה ריקה στης καρδιάς μου το πακέτο ths kardias mou to paketo את החבילה בלב שלי Ένα λάθος που γουστάρω Ena lathos pou goustarw טעות אחת שאני רוצה και συνέχεια το φουμάρω kai sunexeia tou foumarw כל פעם אני נושף אותה Είσαι ένα τσιγάρο σκέτο Eisai ena tsigaro sketo στης καρδιάς μου το πακέτο sths kardias pou to peketo ένα λάθος που πληρώνω ena lathos pou plhrwnw טעות שאני משלם και συνέχεια ξεχρεώνω kai sunexeia xexrewnw כל פעם אני משלם ת'חובות Ποια μοίρα αποφάσισε για μένα Poia moira apofasise gia mena איזה גורל החליט בשבילי? αν ψάχνω την αλήθεια μες στο ψέμα an xaxnw thn alhtheia mess to thema אני מחפש את האמת בתוך השקר με μια καρδιά χαμένη πολιτεία me mia kardia xamenh politeia בתוך הלב עיר שנהרסה απ' τη δική σου την αχαριστία apo thn dikh sou thn axaristia מחוסר הערכה שלך

hamis

New member
עוד לילה בלי ממשמעות

Ένα τσιγάρο σκέτο Τερζής Πασχάλης Μουσική/Στίχοι: Κελαϊδής Βασίλης/Βαξεβανέλης Νίκος Αποστολέας: Σάββας Κάκαρης Μια νύχτα δίχως νόημα ακόμα Mia nuxta dixws nohma akoma עוד לילה בלי ממשמעות θολά τα μάτια κι η ψυχή στο στόμα thola ta matia ki h psixh sto stoma העיניים רטובות והנשמה בפה Με μια φωτογραφία σου μιλάω Me mia fotografia sou milaw אני מדבר עם התמונה שלך γιατί να σ' αγαπήσω τη ρωτάω giati na se agaphsw th pwtaw אני שואל למה אני אוהב אותך? Νανανα... Nanana Είσαι ένα τσιγάρο σκέτο Eisai ena tsigaro sketo את סיגריה ריקה στης καρδιάς μου το πακέτο ths kardias mou to paketo את החבילה בלב שלי Ένα λάθος που γουστάρω Ena lathos pou goustarw טעות אחת שאני רוצה και συνέχεια το φουμάρω kai sunexeia tou foumarw כל פעם אני נושף אותה Είσαι ένα τσιγάρο σκέτο Eisai ena tsigaro sketo στης καρδιάς μου το πακέτο sths kardias pou to peketo ένα λάθος που πληρώνω ena lathos pou plhrwnw טעות שאני משלם και συνέχεια ξεχρεώνω kai sunexeia xexrewnw כל פעם אני משלם ת'חובות Ποια μοίρα αποφάσισε για μένα Poia moira apofasise gia mena איזה גורל החליט בשבילי? αν ψάχνω την αλήθεια μες στο ψέμα an xaxnw thn alhtheia mess to thema אני מחפש את האמת בתוך השקר με μια καρδιά χαμένη πολιτεία me mia kardia xamenh politeia בתוך הלב עיר שנהרסה απ' τη δική σου την αχαριστία apo thn dikh sou thn axaristia מחוסר הערכה שלך

hamis

New member
טיס פוטוגרפיאס -פלוטרחוס - גרב

טיס פוטוגרפיאס -פלוטרחוס εκτέλεση: Γιάννης Πλούταρχος Την ώρα που μου έλεγες θα φύγεις μακριά μου ένιωσα πως σταμάτησαν οι χτύποι της καρδιάς μου πριν γίνει το όνειρο καημός κρατάω μια ελπίδα σαν φυλαχτώ στο στήθος μου πριν έρθει η καταιγίδα Τι πήρες από μένανε δεν στα ζητάω πίσω μα τις φωτογραφίες σου κρατάω για να ζήσω να ήταν ένα ψέμα σου ο πιο μεγάλος πόνος παρά αυτόν που άφησες και είμαι τώρα μόνος Να άκουγα ξημερώματα ξανά τα βήματά σου να μου έλεγες με κλάματα πέρασε η βραδιά σου κι εγώ με μία μολυβιά τα λάθη σου να σβήσω το δρόμο να έχω ανοιχτό για να έρθεις πάλι πίσω ************************************************ בשעה שאמרת לי שאת עוזבת אותי הרגשתי שפעימות לבי פוסקות החלומות הפכו למועקות אין יותר תקווה אני מסתכל לעבר החזה שלי ורואה רק סערה מה שלקחת אני השארתי מאחור התמונות שאני שומר בשביל לחיות היו השקר הכי גדול שלך למרות הכאב שהשארת לי את עכשיו לבד בשחר אני שומע שוב את הצעדים שלך אני אומר עם בכי , עם עפרון תקני את טעותך הרחובות נכבים ונפתחים אלייך בבקשה לחזור..לחזור שוב. מה שלקחת אני השארתי מאחור התמונות שאני שומר בשביל לחיות היו השקר הכי גדול שלך למרות הכאב שהשארת לי את עכשיו לבד

hamis

New member
אני לא נשר

הנה התרגום של : Terzhs Egw den eimai aetos אני לא נשר Oi aetoi den sugxwroun autous pou tous plhgwnoun הנשרים לא סולחים מי שפוגע בהם Koitane to eikonisma kai me to idio nomisma הם מסתכלים על תמונה קדושה ובאותו דרך Ton drasth ton plhrwnoun פוגעים במי משלמים בהם Egw den eimai aetos den eimai toso dunatos Na skhsw ton aera אני לא נשר, אני לא כל כך חזק לחצות את השמיים Emena skizei th kardia mou tou pono sou h maxairia הלב שלי חוצה את הכאב שלך כמו דקירה Kai thn pernaei san sfaira כמו ירי Egw den eimai aetos den eimai toso dunatos Na skhsw ton aera אני לא נשר, אני לא כל כך חזק לחצות את השמיים Emena skizei h kardia mou tou pono sou h maxairia הלב שלי חוצה את הכאב שלך כמו דקירה Kai thn pernaei san sfaira כמו ירי Oi aetoi den sugxwroun den dexontai sugxwmh הנשרים לא סולחים, לא מקבלים התנצלות Ean tous prosbaleis mia fora kanoun maxairia פעם אחת אם אתה מעליב אותם, הכנפיים שלהם Ta ftera kai sxizoun alloi dromoi הופכים לסכין וחוצים את הדרך Egw den eimai aetos den eimai toso dunatos אני לא נשר, אני לא כל כך חזק Na skhsw ton aera לחצות את השמיים Emena skizei h kardia mou tou pono sou h maxairia הלב שלי חוצה את הכאב שלך כמו דקירה Kai thn pernaei san sfaira כמו ירי Oi aetoi den sugxwroun fonia na blepoun den mporoun הנשרים לא סולחים לא יכולים לראות רוצחים

hamis

New member
To teleutaio se agapw-Basilhs Karra

To teleutaio se agapw-Basilhs Karras H nuxta exei pono apoxe pou skotwnw ola ta oneira mou Kai esu ligizeis thn kardia mou Oi dromoi olio gemisan kai mono mou me afisan se ena parathuro H nuxta den pairna Moiazw san lupotaktiths sto dromo ths agaphs Na xaxnw dikia mou th gwnia kai esu pouthena H nuxta fairnei vuxta kai esu mia kalhvuxta Makari na eixes kardia na ertheis xana Me ponas ………me ponas To teleutaio se agapw gia sena mono to kratw kai Ean me ponas akoma To teleutaio se agapw gia sena mono to kratw san Filakto sto stwma Monaxos xenuxtaw gurizw kai methaw Giati me ponaei h kardia me dakrua sta matia Ta oneira kommatia me sena milaw xana kaimos xwris giatria Kai mesa sthn monaxia mou trelainetai h kardia mou Feugw feugw giati xwris agaph poios zei Kai xanomai kai pali kai paw opou me bgalei Mia skexh sto noumou trelh kai esu mia sfaira krifh Me ponas ………me ponas. הלילה יש כאב ביום שאני הורג את חלומותי ואת מקפלת את ליבי כל הרחובות מלאים ואני עזוב לבד בחלון הלילה לא עובר אני נראה כמו עריק ברחוב של האהבה אני מחפש את הפינה שלי ואת בשום מקום הלילה מביא לילה ואת לילה אחד טוב הלוואי שהיה לך לב לחזור שוב את מכאיבה לי את האהבה האחרונה אני משאיר בשבילך גם שעדין את מכאיבה לי האהבה האחרונה רק בשבילך אני משאיר כמו קמע בגוף לבד אני יוצא בלילה אני מסתובב שיכור אני מוחק סימנים ישנים בגלל שליבי כואב יש לי דמעות העיניים החלומות שלי נמחקים לחלקים בשבילך עוד פעם עם כאב בלי תרופה בתוך בדידותי הלב שלי משתולל אני הולך אני הולך בלי אהבה אף אחד לא חי אני הולך לאיבוד אני מגיע לאן שמגיע

hamis

New member
EISAI TO PIOTO-BASILHS KARAS

EISAI TO PIOTO-BASILHS KARAS Ekasna prospathies na mhn se xanadw Omws oles pesane sto keno Ekana prospathies na exafanustw Tipota den allaxe akoma se agapw Den eisai ena tsigaro na se sbhsw Den eisai mia porta gia na se kleisw Eisai to pioto pou fairnei zalh Eisai mia skexh pou den sbhnei apo tomualo Eisai mia trela megalh kai na zhsw makria sou den mporw Palexa sta oneira na mhn se xanadw Omws eisai mesa sto mualo mou Palexa sta oneira thn lush nia na brw Den ta katafera akoma se agapw עשיתי מאמצים לא לראותך אותך עוד פעם אבל כל המאמצים נפלו עשיתי מאמצים לברוח אבל כלום לא השתנה עדין אוהב אותך את לא כמו סיגריה שאני יכול לכבות את לא דלת שאני יכול לסגור את משקה שמביאה סחרחורת שיכרות את המחשבה שאת לא יוצאת מהראש את המשוגעת הגדולה ואני לא יכול לחיות רחוק ממך אני נלחם בחלומותי לא לראות אותך שוב אבל את בתוך הראש שלי נילחמתי בחלומותי למצוא ת'פתרון אבל לא מצאתי אני אני אוהב אותך

hamis

New member
יורגוס מרגריטיס - חרטה בגיל 33

הראשון :D יורגוס מרגריטיס Στο κελί τριάντα τρία Στίχοι: Σαράντης Τσιλιβερδής Μουσική: Γιώργος Μάμος Ερμηνευτές: Γιώργος Μαργαρίτης Πήρα τον κακό το δρόμο και την εύκολη ζωή, ήρθα κόντρα με το νόμο ξαφνικά ένα πρωί. Στο κελί τριάντα τρία μ' είχαν στον Κορυδαλλό. Είχα μάτια δεκατρία, ήμουνα παιδί χωρίς μυαλό μα παιδί χωρίς μυαλό. Απ' τα παιδικά μου χρόνια άφησα τα σχολικά με κυκλώματα γυρνούσα μα μετάνιωσα πικρά. Στο κελί τριάντα τρία μ' είχαν στον Κορυδαλλό. Είχα μάτια δεκατρία, μα παιδί χωρίς μυαλό μα παιδί χωρίς μυαλό. Ξενοδούλευε η μάνα κι ο πατέρας στο γιαπί, καμαρώνανε το γιο τους που τους γέμισε ντροπή. Και στο κελί τριάντα τρία μ' είχαν στον Κορυδαλλό. Είχα μάτια δεκατρία, μα παιδί χωρίς μυαλό μα παιδί χωρίς μυαλό ************************* יורגוס מרגריטיס - חרטה בגיל 33 אני לקחתי את הטעויות מהרחוב ואת החיים הקלים הלכתי נגד החוק ופתאום בבוקר אחד בגיל 33 אני מתחרט בסוף הם תמיד צודקים היו לי עיניים 13 הייתי ילד ללא מוח ילד..ללא מוח. הילדות שלי נהרסה עזבתי את בית ספר הייתי בתוך מעגל עכשיו אני מתחרט במרירות בגיל 33 אני מתחרט בסוף הם תמיד צודקים היו לי עיניים 13 הייתי ילד ללא מוח ילד..ללא מוח. אמא עבדה בבית מלון אבא באתר הבנייה ללא זמן לילד שלהם ועכשיו הם מרגישים אשמה.. בגיל 33 אני מתחרט בסוף הם תמיד צודקים היו לי עיניים 13 הייתי ילד ללא מוח ילד..ללא מוח.

hamis

New member
Kala pou brexei-Basilhs Karras

Kala pou brexei-Basilhs Karras Gurw stis 6.00 to prwi pws ta fernei h zwh Sunanththkame tuxaia mess to dromo Egw gurnousa monaxos gia na perasei o kaimos Kai esu xhmerwnes se allounou ton wmo Kala pou brexei kai den fainontai ta dakrua Kala pou brexei kai h broxh that a skepasei Kala pou brexei kai den fainontai ta dakrua Den mporesei na ta dei kai na gelaseis Kala pou brexei kai den fainontai ta dakrua Kala pou brexei kai h broxh that a skepasei Egw protimisa na zw mes sthn anamnhsh Kai auth se allh agkalia gia na xexasei Gurw stis 6.00 to prwi pws ta fernei h zwh Sunanththkame tuxaia mess to dromo Esu me allon agkalia na ton gemizeis me filia Egw na skeftomai kai na koitw me to pono קרוב ל6 בבוקר החיים מתגלגלים ניפגשנו במיקרה באמצע הרחוב אני הסתובבתי לבד בשביל להעביר את הכאב ואת התעוררת על הכתף של מישהו אחר טוב שירד גשם ולא ראו את הדמעות טוב שירד שגם והגשם כיסה ת'כל טוב שירד גשם ולא ראו ת'דמעות והיא לא יכלה לראות ולצחוק טוב שירד גשם ולא ראו את הדמעות טוב שירד שגם והגשם כיסה ת'כל טוב שירד גשם אני בחרתי לחיות עם הזכרון והיא הלכה לחיבוק של מישהו אחר בשביל לשכוח קרוב ל6 בבוקר החיים מתגלגלים ניפגשנו במיקרה באמצע הרחוב את בחיבוק של מישהו אחר למלא אותו בנשיקות אני עוצר ומסתכל עם כאב

hamis

New member
Eftiaxa apoxe thn morfh sou

Eftiaxa apoxe thn morfh sou Me ta xrwmata tou deilinou Kai se eblepa na sergianizeis sto gemisma tou feggariou Fantasia mou planeutra eisai h pio megalh mou kleftra Me pethaineis kai me sbhneis otan me afhneis Enoiwsa apoxe to kormi sou sta daxtula mou Na glustraei sta xeilh mouta duxasmena Drosia na fernoun ta filia הלילה בניתי את דמותך בצבעי השקיעה אני ראיתי אותך מטיילת במילוי הירח דמיוני המפה, אתה השודד הכי גדול אתה ממת אותי, אצה מוחק אותי כשאתה עוזבני הרגשתי הלילה את גופך על אצבעותיי מחליק בשפתיי הפעורות הנשיקות ספוגות ברעננות באדיבותו של אנג'לו תודה אנג'לו היקר!!

hamis

New member
מוטיבים ביוונית אצל ארגוב

זוהר ארגוב בהרבה שירים שלו השתמש במוטיבים יוונים משל זמרים וטקסטים ונעימות יווניות

למעלה