תקיעות

תקיעות

קרן שלום, אני נמצאת בצומת דרכים בחיי ומרגישה תקועה ומבולבלת ואיני יודעת לאן לפנות. אני מאמנת אישית בתחילת דרכי ובשביל להתפרנס מכך הדרך עוד ארוכה ואני מתקשה בעיקר בחלק השיווקי. בינתיים אני חייבת לעבוד אך אני לא מסוגלת/לא רוצה לעבוד בסתם עבודות. אני מחפשת עבודה אך בגלל שאני לא ממש ממוקדת או יודעת מה אני רוצה אני גם לא מוצאת. (בינתיים אני מחפשת מתוך פשרה באדמינסטרציה). בנוסף,הזוגיות שלי במצב ממש לא טוב וגם שם אני מרגישה במבוי סתום. אשמח אם תוכלי לייעץ לי על כיוון תעסוקתי שבמקביל אוכל לפתח את עצמי כמאמנת והאם אכן אימון זה כיוון טוב בשבילי ואצליח בו? ומה יהיה עם הזוגיות שלי,האם זו רק תקופה והמצב ישתפר או שלא...? תאריך הלידה שלי 30.8.79 (נשואה+1) תודה רבה, ואני מעריכה את העובדה שאת עושה זאת בהתנדבות
|

שלום לך פלונטרית ,

או שאולי כדאי לי לקרוא לך פייטרית ?..... התקופה בהחלט לא פשוטה וישנו דגש על הזוגיות שלך במיוחד מהשנה הזו ולמשך..... כל הזמן . השנה חשוב מאוד לנסות ולפתור את הבעיות בזוגיות כי יש לכך השפעה מאוד גדולה על ההגשמה האישית שלך ועל פיתוח הקריירה שלך . הרבה פידבק אני לא חושבת שיש לך ולכן ישנם בעיות , בין היתר . החל ממאי יש פוטנציאל למצוא עבודה , כל עבודה שאת מסוגלת להתאים אליה אמנם רק התחלת תהליכים בשלוש שנים האחרונות , זהו עדיין לא הזמן להגשמה מלאה . כן חשוב להתמקד , להיות ממוקדת , החלטית ולנסות בכל הכוח להוציא ביטוי אישי שלך החוצה ולא לשתוק ולהחליק על דברים . את בהחלט מתאימה לסוגי אימון / טיפול וזה יגיע עם הרבה אומץ , החלטיות , מיקוד ורצון אדיר להגשים את האני האינדיבידואלי שלך . בברכה, קרן

תודה רבה והאם את יכולה

להגיד לי מתי פחות או יותר יגיע "זמן ההגשמה" שלי? כל מה שכתבת לי פשוט נכון! אני התחלתי בשינוי קריירה לפני כ-3 שנים וניסיתי כל מיני עד שהגעתי עד הלום ואני באמת מרגישה שהזוגיות שלי משפיעה עליי מאד ברמת ההתפתחות האישית ושבעצם נהיה לי קשה יותר לתת ביטוי לאני האמיתי שלי מאז שהכרתי את הבן זוג שלי.למרות האהבה השוני הוא גדול... תודה

למעלה